Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2009 o 15:33, nightfaler napisał:

Może mi ktoś powiedzieć jakie dodatki wyszły do UT3 bo jakoś nie śledziłem tematu a na
półce leży mi wydanie premierowe :P I tak postanowiłem znowu zainstalować, i już niewiem
jak to sprawa z tymi patchami się ma.

Nowe mapy, tryby gier, funkcja nagród, nowe bardziej zaawansowane opcje graficzne, lepsza siatka graficzna, i ogólnie wiele nowych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 11:24, MasterHeroes napisał:

Gdzie mogę pobrać/kupić tego Titan Packa? I jaką wersję gry on wymaga?

Poczytaj ostatnie kilka stron tematu, a nie się głupio pytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 11:24, MasterHeroes napisał:

Gdzie mogę pobrać/kupić tego Titan Packa? I jaką wersję gry on wymaga?


Google nie boli.
Wystarczy wpisać "titan pack" i w ułamek sekundy masz wszystko pokazane.

Wymaga wersji 2.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no musze wam powiedziec, że rzeczywiście ten Titan''s pack jest super. Zwłaszcza ten nowy tryp Greed jest pro :P Dziwnie tylko, że można go rozgrywać na każdej mapie, nawet na mapie do Warfare :/ Tak czy siak, dzieki temu sukcesowi Titan''s Packa i tej promocji Epica ( trailowe wersje UT 3 ), mam nadzieję i może nawet jestem przekonany, że wkońcu UT 3 doczeka się wielu fanów ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol. Gdzie nie wejde na multi to są boty...nie p oto gram na multi, żeby z botami gadać, to ja ponownie za multi w tej grze podziękuje już...
P.S. Co oznaczają te plusy przy liczbie graczy? Zawsze jak wejde na taki serw, to sam jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 15:05, Ecko09 napisał:

Lol. Gdzie nie wejde na multi to są boty...nie p oto gram na multi, żeby z botami gadać,
to ja ponownie za multi w tej grze podziękuje już...

Jak wcześniej wspomniałem titan pack nie sprawie, że przybędzie pełna rzesza graczy i gra ożyje na nowo, to już jest niemożliwe ale za to Epic games może sprawdzić frajdę stałym graczą którzy wciąż są.

Dnia 14.03.2009 o 15:05, Ecko09 napisał:

P.S. Co oznaczają te plusy przy liczbie graczy? Zawsze jak wejde na taki serw, to sam
jestem.

Było to omawiane parę stron wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sobie chciałem pograć w demo z CDA, zainstalowałem i mi wyskoczył błąd z certyfikatem że jest nieważny ;D Czy takie coś miało miejsce też w pełnej wersji? Certyfikat wygasł chyba w tym samym momencie co ten od GoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to to samo co było w GoWie to przestawienie zegara systemowego (nie jestem w temacie i nie wiem o ile - cofnij na próbę o rok?) powinno rozwiązać problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem po dłuższej przerwie premierowego UT3, pobrałem patch i TP i grę mam po angielsku. Czy ktoś wie dlaczego i jak to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2009 o 10:37, MasterHeroes napisał:

Zainstalowałem po dłuższej przerwie premierowego UT3, pobrałem patch i TP i grę mam po
angielsku. Czy ktoś wie dlaczego i jak to zmienić?

A zarejestrowałeś grę na Steamie, tak jak Ci radziłem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 10:58, Sebat1 napisał:


> Zainstalowałem po dłuższej przerwie premierowego UT3, pobrałem patch i TP i grę
mam po
> angielsku. Czy ktoś wie dlaczego i jak to zmienić?
A zarejestrowałeś grę na Steamie, tak jak Ci radziłem ?

Na steam klucz wpisywałem ale nadal na steam mi pisze że mam UT3 niezainstalowane. Nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2009 o 11:10, MasterHeroes napisał:

Na steam klucz wpisywałem ale nadal na steam mi pisze że mam UT3 niezainstalowane.
Nie wiem dlaczego.

Na Steamie to ja się za bardzo nie znam, więc nie wiem dokładnie w czym leży problem. Odinstalowanie gry i ponowne zainstalowanie poprzez Steam powinno pomóc, ale może istnieje jakieś lepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2009 o 13:47, ArMiStJo napisał:

http://www.xfire.com/games/ut3/Unreal_Tournament_3/
myślę ze jednak patch dużo poprawił, w kwestii liczby graczy, ale to się jeszcze może
zmienić, więc nie zapeszam. a boty na serwach to wina oszołomów które stawiają serwy
a nie potrafią ich skonfigurować


Dzisiaj mija dokładnie dwa tygodnie od dnia premiery Titan Packa i jak widać na aktualnym wykresie, wszystko zaczyna powoli wracać do normy, czyli do liczby graczy przed premierą Titan Packa. Zwiększona popularność Unreal Tournament III jeszcze trochę potrwa, ale niestety nic nie trwa wiecznie. Na razie jednak cieszmy się z większej ilości ludu na serwerach. ;P

PS. Sorki za post pod postem.

20090319135937

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować