Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2008 o 14:33, YahooPL napisał:

Sorry, że wtrące ale za co przyznawane jest eagle eye ???


Za zestrzelenie latającego pojazdu, np. czołgiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 15:17, Daimon_Frey napisał:

Za zestrzelenie latającego pojazdu, np. czołgiem ;)


Tyle razy to zrobiłem i nawet nie zauważyłem. W UT2004 też to było ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 13:57, Erykknesz napisał:

Thx i nawzajem.Ale mam znowu jakiś problem.Czy achievementy, multi kille , rampage itd.
zapisują się tylko z multi?Bo ja z botami w kampani i potyczce zrobiłem już tego dużo
a np. dual killa mam jednego a achievementa żadnego (a miałem kilka razy rocket scientist
, eagle eye raz , multi kille i, spawacza itd.)Czemu mi się to nie zapisało?


Te multi kille itp zapisują się tylko z multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 15:28, YahooPL napisał:

Tyle razy to zrobiłem i nawet nie zauważyłem. W UT2004 też to było ???


Eagle eye w UT2k4 też był. Ciężko zdobyć eagle eye ale jak już zdobędziesz to jesteś dumny z siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 17:10, don-manfredo napisał:

Eagle eye w UT2k4 też był. Ciężko zdobyć eagle eye ale jak już zdobędziesz to jesteś
dumny z siebie:)


Czy ciężko...?
Mnie raczej satysfakcjonuje Mega Kill i wszystko co wyżej. To się naprawdę rzadko zdarza by kilku przeciwników ustawiło sie pod rząd. Takie tam jednorazowe statusy to nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2008 o 17:08, don-manfredo napisał:

Te multi kille itp zapisują się tylko z multi.

Aha to już chyba wszystko wiem. Ja eagle eye zdobyłem w kampani singlowej.Frajda była wielka ,a jeszcze wieksze zaskoczenie, że rozwaliłem Mantę(chyba)jednym strzałem (za pierwszym razem) z czołgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 18:02, Erykknesz napisał:


> Te multi kille itp zapisują się tylko z multi.
Aha to już chyba wszystko wiem. Ja eagle eye zdobyłem w kampani singlowej.Frajda była
wielka ,a jeszcze wieksze zaskoczenie, że rozwaliłem Mantę(chyba)jednym strzałem (za
pierwszym razem) z czołgu.


A weź z czołgu rozwal raptora. To dopiero jest frajda i zapewne niezmiernie dołujące dla gościa który w raptorze siedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież Erykknesz właśnie o tym powiedział:

"Ja eagle eye zdobyłem w kampani singlowej." A Eagle Eye jest równoznaczne ze zestrzeleniem Drapieżnika, Goliatem, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 21:20, Iqor napisał:

Przecież Erykknesz właśnie o tym powiedział:

"Ja eagle eye zdobyłem w kampani singlowej." A Eagle Eye jest równoznaczne ze zestrzeleniem
Drapieżnika, Goliatem, nie?


Ja z tego co widziałem to Erykknesz napisał że rozwalił Mantę. A z tego co kojarzę Manta to nie jest to samo co Raptor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eagle Eye generalnie jest naliczany dziwnie, bowiem - jak napisałem już wcześniej - ja dostałem za zniszczenie Skorpiona pędzącego na mnie w autodestrukcji. Ponad to kumpel twierdzi, że dostał także za zestrzelenie Furii... Czyli tu chyba chodzi bardziej o efekciarstwo niż o pojazd... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 00:05, Dexter McAaron napisał:

Eagle Eye generalnie jest naliczany dziwnie, bowiem - jak napisałem już wcześniej - ja
dostałem za zniszczenie Skorpiona pędzącego na mnie w autodestrukcji. Ponad to kumpel
twierdzi, że dostał także za zestrzelenie Furii... Czyli tu chyba chodzi bardziej o efekciarstwo
niż o pojazd... :P


No nie wiem, Sokole Oko to jak wiadomo ktoś kto ma bardzo dobrego cela, w końcu nie tak łatwo trafić w pędzący na ciebie samochód, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 00:05, Dexter McAaron napisał:

Eagle Eye generalnie jest naliczany dziwnie, bowiem - jak napisałem już wcześniej - ja
dostałem za zniszczenie Skorpiona pędzącego na mnie w autodestrukcji. Ponad to kumpel
twierdzi, że dostał także za zestrzelenie Furii... Czyli tu chyba chodzi bardziej o efekciarstwo
niż o pojazd... :P


Furia to też pojazd latający jakby nie było. Tak samo manta, szczególnie gdy jest w powietrzu.
Nagroda ta w UT2004 tyczyła się chyba tylko Raptora, nie wiem czy manta wtedy też pod to podchodziła. Teraz natomiast jak sama nazwa wskazuje, Sokole Oko tyczy się zestrzelenia pojazdów w które ciężko trafić i mimo że głównie są to pojazdy latające (Raptor, Manta, Furia, Viper), to pędzący Skorpion łatwym celem też nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozróżniam jeszcze tak dorbze pojazdów ,jako ,że jestem nowy, więc nie jestem pewien czy to była manta czy co innego, ale na tej mapie były tylko pojazdy Axon.
Edit: mówcie mi poprostu Eryk, albo wymyślcie jakąś fajną ksywke ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w ustawieniach znalazłem opcję: przetwarzanie obrazu. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć na czym polega ta opcja, bowiem mamy do wyboru przetwarzanie wyłączone, standardowe, żywe oraz intensywne.

PS. Czy ma to jakiś wpływ na wydajność komputera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 16:14, Iqor napisał:

PS. Czy ma to jakiś wpływ na wydajność komputera?


Z tego co widać na obrazkach to raczej tak. Myślę, że są to po prostu różne konfiguracje ustawień gry przy czym między standardowe i żywe jest bardzo mała różnica. Za to w intensywnym widać, że wszystko bardziej się świeci. Poczytaj w instrukcji bo tam bedzie pewnie napisane. Ja mam niestety po angielsku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A sam jakiego przetwarzania używasz? Chciałbym zobaczyć twój screen z gry, tak z ciekawości ;)

Dnia 10.02.2008 o 17:29, YahooPL napisał:

Ja mam niestety po angielsku :(


Ja bym się cieszył :) Gdzie zakupiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inaczej, bo nie mam żadnych typów ustawień, tylko pasek i suwak.Przy ustawieniu na 50(najniższe) grafika była strasznie nie wyraźna, gorzej niż archaiczna ,mało szczegółowa i ogólnie okropna.Przy maxymalnym ustawieniu gra chodzi tak samo płynnie ,a grafika jest normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak ten niebieski pasek wyłączyć? Utrudnia posługiwanie się menu i strasznie irytuje...

20080211152138

20080211152214

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 15:22, Vued napisał:

Wie ktoś jak ten niebieski pasek wyłączyć? Utrudnia posługiwanie się menu i strasznie
irytuje...

A to nie jest czasem okno konsoli? Wciśnij tyldę "`" (pierwszy po lewej od "1" przycisk na klawiaturze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować