Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2008 o 14:54, YahooPL napisał:

Za co przyznawany jest tytuł Head Hunter ???

Za zrobienie 15 head shotow w 1 meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 14:57, MasterHeroes napisał:

Za zrobienie 15 head shotow w 1 meczu.


Hehe dobry jestem, nie ??? :P
Jeszcze waham się odnośnie rocket scientiest (nie wiem jak z pisownią) i flak master ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 14:59, YahooPL napisał:

> Za zrobienie 15 head shotow w 1 meczu.

Hehe dobry jestem, nie ??? :P
Jeszcze waham się odnośnie rocket scientiest (nie wiem jak z pisownią) i flak master
...


Spróbuj zdobyć Node Buster w czasie meczu Warfare (15 Power Node''ów wroga zajętych przy pomocy Orb).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 15:10, Meledictum napisał:

Spróbuj zdobyć Node Buster w czasie meczu Warfare (15 Power Node''ów wroga zajętych przy
pomocy Orb).


Można po polsku ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 15:10, Meledictum napisał:

Spróbuj zdobyć Node Buster w czasie meczu Warfare (15 Power Node''ów wroga zajętych przy
pomocy Orb).


Jak mecz jest długi to wcale nie jest to takie trudne... :-P Powiedzmy zacięta partyjka na Torlanie do 7 punktów to chyba połowa graczy zdobywa achievmenta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 15:21, Dexter McAaron napisał:

> Spróbuj zdobyć Node Buster w czasie meczu Warfare (15 Power Node''ów wroga zajętych
przy
> pomocy Orb).

Jak mecz jest długi to wcale nie jest to takie trudne... :-P Powiedzmy zacięta partyjka
na Torlanie do 7 punktów to chyba połowa graczy zdobywa achievmenta ;)


Spróbuj to zdobyć w grze do trzech punktów. xD
>YahooPL
>Można po polsku ??? :)

Nie mam pojęcia jak to będzie w polskiej wersji, ale zapewne coś w rodzaju "roz*********r węzłów xD".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 15:24, Meledictum napisał:

Spróbuj to zdobyć w grze do trzech punktów. xD


No ale tak jest z większością nagród. :) Pomijając Flak Mastera, Rocket Scientista i ewentualnie Road Rampage (jak się kocha Mancię albo Viperka, to się ciągle zdobywa ^^) to większość achievmentów wymaga albo baaardzo wysokich zdolności - np. Shaft Master - albo po prostu długiej partyjki - jak Big Game Hunter...

...albo fuksa, na przykładzie Blue Streaka... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 15:33, Dexter McAaron napisał:

> Spróbuj to zdobyć w grze do trzech punktów. xD

No ale tak jest z większością nagród. :) Pomijając Flak Mastera, Rocket Scientista i
ewentualnie Road Rampage (jak się kocha Mancię albo Viperka, to się ciągle zdobywa ^^)
to większość achievmentów wymaga albo baaardzo wysokich zdolności - np. Shaft Master
- albo po prostu długiej partyjki - jak Big Game Hunter...

...albo fuksa, na przykładzie Blue Streaka... :-P


No ja się mogę pochwalić - mam jedno Big Game Hunter i jedno Blue Streak. A weź np. zdobądź Eagle Eye.

PS. Bardzo łatwo zdobywa się Bullseye :) A ile przy tym radochy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 16:13, don-manfredo napisał:

No ja się mogę pochwalić - mam jedno Big Game Hunter i jedno Blue Streak. A weź np. zdobądź
Eagle Eye.


A to wcale nie jest aż takie trudne... :) Okazało się, że Eagle Eyea da się zdobyć za trafienie z Goliata pędzącego Skorpionka w autodestrukcji, ostatnio się dowiedziałem...przez praktykę. Zresztą wiesz, zdjęcie Cykady a Rapcia to też dwie różne broszki... Choć ostatnio sam się zdziwiłem, gdy lecąc sobie z uśmiechem nad Suspensem dostałem centralkę z SPMA... O.o

Dnia 05.02.2008 o 16:13, don-manfredo napisał:

PS. Bardzo łatwo zdobywa się Bullseye :) A ile przy tym radochy :)

No, to już zupełnie inny rodzaj achievmenta... :) Ale masz całkowitą rację, nie ma to jak namierzyć niczego nieświadomego cfaniaka w Goliacie, wyskoczyć sekundę przed eksplozją i cieszyć uszy głośnym "booolzaaai!!" Eech... satysfakcja gwarantowana, za resztę zapłacisz kartą Mastercard... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 15:24, Meledictum napisał:

Nie mam pojęcia jak to będzie w polskiej wersji, ale zapewne coś w rodzaju "roz*********r
węzłów xD".


Aha. Chodziło mi o to co dokładnie mam zrobić i już rozumiem :P
Chyba w singlu to zdobyłem, ale nie jestem pewien.
Ponawiam moje poprzednie pytanie: co trzeba zrobić by uzyskać rocket scientiest (nie wiem jak z pisownią) i flak master ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 15:33, Dexter McAaron napisał:

> Spróbuj to zdobyć w grze do trzech punktów. xD

No ale tak jest z większością nagród. :) Pomijając Flak Mastera, Rocket Scientista i
ewentualnie Road Rampage (jak się kocha Mancię albo Viperka, to się ciągle zdobywa ^^)
to większość achievmentów wymaga albo baaardzo wysokich zdolności - np. Shaft Master
- albo po prostu długiej partyjki - jak Big Game Hunter...

...albo fuksa, na przykładzie Blue Streaka... :-P


Combo King samo wpada jeżeli cały czas się korzysta z Shocka, szczególnie na Market District, Torlanie i Downtown.

>YahooPL:
>Ponawiam moje poprzednie pytanie: co trzeba zrobić by uzyskać rocket scientiest (nie wiem jak z pisownią) i flak master ???

Trzeba zdobyć piętnaście fragów przy pomocy, odpowiednio: wyrzutni rakiet i Flaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 16:28, Meledictum napisał:

Trzeba zdobyć piętnaście fragów przy pomocy, odpowiednio: wyrzutni rakiet i Flaka.


Tylko tyle ??? Ja zawsze byłem święcie przekonany, że to zależy od tego jak bardzo zmasakrujemy ciało wroga :P
A słyszałem, że w killach też sie cos zmieniło podobno po mega killu są jakieś inne nazwy. Zna kotś harmonogram ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 16:36, YahooPL napisał:

> Trzeba zdobyć piętnaście fragów przy pomocy, odpowiednio: wyrzutni rakiet i Flaka.


Tylko tyle ??? Ja zawsze byłem święcie przekonany, że to zależy od tego jak bardzo zmasakrujemy
ciało wroga :P
A słyszałem, że w killach też sie cos zmieniło podobno po mega killu są jakieś inne nazwy.
Zna kotś harmonogram ???


Double Kill.
Multi Kill.
Mega Kill.
Ultra Kill.
Monster Kill.

W UT2003 i UT2004 był także Ludicrous (?) Kill i Holy Shit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 16:36, YahooPL napisał:

A słyszałem, że w killach też sie cos zmieniło podobno po mega killu są jakieś inne nazwy.
Zna kotś harmonogram ???


Hmm?? A gdzieś to słyszał, bo gdzieś źle mówili... ;) Na ile pamiętam i UT99 i UT2k4, to jest jak było... Podwójny, multi, mega, ultra i MONSTER kill... tylko już bez takiego fajnego głosu przy monsterze... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 16:39, Meledictum napisał:

Lidcrous (?) Kill i Holy Shit!


Mi się wydawało, że cos się zmieniło :)
A Lidcrous Kill to pierwsze słyszę ale Holy Shit było na pewno :P
Czyli bez zmian. Szkoda tylko, że ten głos trochę zmienili i Head Shot nie brzmi już tak doskonale jak kiedyś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 16:39, Meledictum napisał:

W UT2003 i UT2004 był także Ludicrous (?) Kill i Holy Shit!


Jeszcze jest fajna rzecz w UT2k4 (nie wiem czy też w 2k3)-ustaw sobie w menu wszystkie detale na najwyższe i zobacz co Ci powie (niby nic takiego ale jaki smaczek dawało jak usłyszałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 16:39, Meledictum napisał:

W UT2003 i UT2004 był także Ludicrous (?) Kill i Holy Shit!


Racja, dobrze mówisz, zapomniało mi się... ^^'' Chociaż Holy Shit już w ogóle nie pamiętam... może za rzadko zdobywałem żeby zapamiętać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 16:43, YahooPL napisał:

> Lidcrous (?) Kill i Holy Shit!

Mi się wydawało, że cos się zmieniło :)
A Lidcrous Kill to pierwsze słyszę ale Holy Shit było na pewno :P
Czyli bez zmian. Szkoda tylko, że ten głos trochę zmienili i Head Shot nie brzmi już
tak doskonale jak kiedyś :(


Co jak co ale z każdej części głos który wypowiada te monster kill itp jest świetny. Jakby nie było tego głosu i tych "odznaczeń" to dla mnie gra by bardzo dużo straciła i bym chyba zaprzestał w nią grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 16:48, don-manfredo napisał:

Co jak co ale z każdej części głos który wypowiada te monster kill itp jest świetny.
Jakby nie było tego głosu i tych "odznaczeń" to dla mnie gra by bardzo dużo straciła
i bym chyba zaprzestał w nią grać.


Nie chodzi mi o to, że ten głos jest do bani i nie powinno go być tylko, że przeszedł metamorfozę w złą stronę w porównaniu do poprzednich części (czyt. stał się za mało soczysty). W UT2004 był najlepszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować