Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

U mnie to jest wszystko jakieś dziwne chyba.Niedawno powiedzieliściemi ,ze statystyki zapisują sie tylko z multi, ale pograłem dzisiaj , amoje staty sie nie zmieniły.W dalszym ciągu nie mam tam żadnego headshota, mam mniej killi niż powinieniem i w ogóle ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 16:55, Erykknesz napisał:

U mnie to jest wszystko jakieś dziwne chyba.Niedawno powiedzieliściemi ,ze statystyki
zapisują sie tylko z multi, ale pograłem dzisiaj , amoje staty sie nie zmieniły.W dalszym
ciągu nie mam tam żadnego headshota, mam mniej killi niż powinieniem i w ogóle ;/

Poczekaj trochę może się jeszcze nie zaktualizowały dane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 16:55, Erykknesz napisał:

U mnie to jest wszystko jakieś dziwne chyba.Niedawno powiedzieliściemi ,ze statystyki
zapisują sie tylko z multi, ale pograłem dzisiaj , amoje staty sie nie zmieniły.W dalszym
ciągu nie mam tam żadnego headshota, mam mniej killi niż powinieniem i w ogóle ;/

Morze statystyki nie zostały jeszcze uaktualnione. Spróbuj sprawdzic za godzine lub dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 16:13, ChrisBgnr napisał:

A to nie jest czasem okno konsoli? Wciśnij tyldę "`" (pierwszy po lewej od "1" przycisk
na klawiaturze)


Nie, przyciskam i nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 16:55, Erykknesz napisał:

U mnie to jest wszystko jakieś dziwne chyba.Niedawno powiedzieliściemi ,ze statystyki
zapisują sie tylko z multi, ale pograłem dzisiaj , amoje staty sie nie zmieniły.W dalszym
ciągu nie mam tam żadnego headshota, mam mniej killi niż powinieniem i w ogóle ;/


Moje statystki aktualizują się jak wyjdę z gry i wejdę albo jak zrobię logout i login. Ale miałem też kilka razy że statsy mi się nie zapisywały (może to wina serwera który "nie wysyła" statystyk-nie wiem, nie znam sie na tym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 17:59, Vued napisał:

> A to nie jest czasem okno konsoli? Wciśnij tyldę "`" (pierwszy po lewej od "1" przycisk

> na klawiaturze)

Nie, przyciskam i nie działa...


Od "konsoli" jest przycisk F10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 19:23, don-manfredo napisał:

> > A to nie jest czasem okno konsoli? Wciśnij tyldę "`" (pierwszy po lewej od
"1" przycisk
>
> > na klawiaturze)
>
> Nie, przyciskam i nie działa...

Od "konsoli" jest przycisk F10.


Też nie działa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 16:55, Erykknesz napisał:

U mnie to jest wszystko jakieś dziwne chyba.Niedawno powiedzieliściemi ,ze statystyki
zapisują sie tylko z multi, ale pograłem dzisiaj , amoje staty sie nie zmieniły.W dalszym
ciągu nie mam tam żadnego headshota, mam mniej killi niż powinieniem i w ogóle ;/


A zwróc plizz uwagę, na jakim typie serwerów grasz... Masz dwa rodzaje statsów - na serwach "oficjalnych" oraz na nazwijmy to nieoficjalnych. Na ile wiem, Enemydown nalicza tylko UTekowe punkty. Ustaw więc sobie np. sortowanie tylko jednego rodzaju serwa w wyszukiwarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2008 o 21:24, Dexter McAaron napisał:

A zwróc plizz uwagę, na jakim typie serwerów grasz... Masz dwa rodzaje statsów - na serwach
"oficjalnych" oraz na nazwijmy to nieoficjalnych. Na ile wiem, Enemydown nalicza tylko
UTekowe punkty. Ustaw więc sobie np. sortowanie tylko jednego rodzaju serwa w wyszukiwarce


A te nieoficjalne to jakie są?Czym się różnią od oficjalnych, oprócz tego, że statsów nie zapisują?Jak wy macie ustawione?Ja zawsze daje ,żeby wszystkie wyszukało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zedytować więc...pomyliłem sie powyżej.Mam ustawione na serwery uczciwe.Moje staty się dotychczas nie zaaktualizowały ;/Ale cóż,trudno.Mam nadzieje ,ze to pojedynczy wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem narazie tyle, że staty naliczane są z czystych (pure) serwerów, nie może być botów ani żaden mutator nie ma prawa być wgrany na serwer.
U mnie są problemy z dodawaniem osiągnięć gdy gram w trybie Warfare... wszystkie Bullseye, Road Rage. Eagle Eye nie chcą się dodać.

Edytowac można... kierujęsz kursor nad "ja:" które masz w prawym górnym rogu posta i klikasz na edytuj z rozwiniętej listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 16:48, Big Moon napisał:

Wiem narazie tyle, że staty naliczane są z czystych (pure) serwerów, nie może być botów
ani żaden mutator nie ma prawa być wgrany na serwer.
U mnie są problemy z dodawaniem osiągnięć gdy gram w trybie Warfare... wszystkie Bullseye,
Road Rage. Eagle Eye nie chcą się dodać.


No to jest w sumie oczywiste rozwiązanie bo nie wyobrażam sobie by mogło być inaczej. Jakby były dopuszczalne serwery z botami to można by było sobie nabijac statyz kosmosu a tak przynajmniej wszyscy mają równe szanse. Chociaż i tak pewnie da sie to obejść. Póki co jednak to odpowiada mi to rozwiązanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 16:48, Big Moon napisał:

Wiem narazie tyle, że staty naliczane są z czystych (pure) serwerów, nie może być botów
ani żaden mutator nie ma prawa być wgrany na serwer.
U mnie są problemy z dodawaniem osiągnięć gdy gram w trybie Warfare... wszystkie Bullseye,
Road Rage. Eagle Eye nie chcą się dodać.

Edytowac można... kierujęsz kursor nad "ja:" które masz w prawym górnym rogu posta i
klikasz na edytuj z rozwiniętej listy.

Na tamtym serwie nie było botów, bo wszyscy mieli unikatowe nicki.Wiem jak sie edytuje, ale nei było tej opcji,nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Dnia 13.02.2008 o 19:19, YahooPL napisał:

No to jest w sumie oczywiste rozwiązanie bo nie wyobrażam sobie by mogło być inaczej.
Jakby były dopuszczalne serwery z botami to można by było sobie nabijac statyz kosmosu
a tak przynajmniej wszyscy mają równe szanse. Chociaż i tak pewnie da sie to obejść.
Póki co jednak to odpowiada mi to rozwiązanie :P


Serwery z botami się do statystyk liczą, ale boty się nie liczą przy kill/death ratio - zabicie albo zostanie sfragowanym przez AI nie jest liczone do statystyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 09:14, Meledictum napisał:

Serwery z botami się do statystyk liczą, ale boty się nie liczą przy kill/death ratio
- zabicie albo zostanie sfragowanym przez AI nie jest liczone do statystyk.


No czyli wychodzi w sumie na to, że się nie liczą do statystyk bo ważne dokonania gracza nie są brane pod uwagę. Można więc przyjąć, ze nie warto na takie serwy zaglądać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 19:21, Erykknesz napisał:

Jaką macie ustawioną czułość myszy??tak z ciekawości, chce wiedziec jak grają profesjonaliści
:d


Profesjonalistą bym siebie nie nazwał. Czułość myszki lubie mieć bardzo wysoką. Posiadam Razer Krait i mam ustawione 1600 DPI i coś koło 7 skale sensa w sterach do niej. W grze mam chyba 5. Na takim ustawieniu doskonale się gra. Krótkie ruchy myszką, ręka się mniej męczy, lepiej wchodzą hedy i szybciej sie obracasz gdy wróg pojawia się za plecami. Ogólnie polecam ludziom stawiającym na czułość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam ten temat i sie zastanawiam na ta gra... Czy ktos jest wstanie zebrac wszystkie plusy i minusy do kupy i uswiadomic mi jak UT3 jest wspaniala gra czy tez nie ? Bo waham sie nad dwoma grami, a fundusze nie pozwolaja na wiecej niz jeden tytul...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zależy co lubisz i jaką rozgrywkę preferujesz. Kupując UT3 bierzesz najszybszego i najbardziej intensywnego FPS-a na tej ziemii. Przeznaczony jest głównie do gry wieloosobowej ale jakby się uprzeć to można wiele miłych godzin spędzić w trybie dla jednego gracza. Poza tym świetne bronie, pojazdy, inteligentni przeciwnicy, dużo opcji gry, wiele plansz i po prostu super grywalność. Nic dodać nic ująć.
Ze spraw czysto technicznyc warto wymienić, że gra ma naprawdę małe wymagania sprzętowe a daje w zamian naprawdę dobrą grafikę. Tak więc wybór jest prosty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować