Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2008 o 17:49, YahooPL napisał:

Nie chodzi mi o to, że ten głos jest do bani i nie powinno go być tylko, że przeszedł
metamorfozę w złą stronę w porównaniu do poprzednich części (czyt. stał się za mało soczysty).
W UT2004 był najlepszy ...


A mi się podoba. Zresztą w każdej części mi się te "odgłosy" podobały. Zawsze był trochę inny ale zawsze była w nim jakaś magia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 18:50, don-manfredo napisał:

A mi się podoba. Zresztą w każdej części mi się te "odgłosy" podobały. Zawsze był trochę
inny ale zawsze była w nim jakaś magia :)


Poza nieziemską satysfakcją właśnie ten głos jest dla mnie nagrodą za jakąś akcję typu "Monster Kill" lub "Head Shot". Autentycznie chce się człowiekowi grać i starać gdy wie, że w zamian bedzie mu dane usłyszeć ten boski głos zagrzewający do walki. Tylko mi nie mówcie, że mogę sobie zgrać MP3 z tym głosem bo nie o to mi chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W UT2004 można było nawet wybrać sobie głos announcera ("sportowy", "poważny", "kobiecy" i "sexy"), szkoda że nie ma tej opcji w UT3. Przydałby się jakiś głos aliena (Argonianina? xD Wyobraźcie sobie ten akcent na "n" i "s" przy Killinnng ssspre! xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 19:06, YahooPL napisał:

Poza nieziemską satysfakcją właśnie ten głos jest dla mnie nagrodą za jakąś akcję typu
"Monster Kill" lub "Head Shot". Autentycznie chce się człowiekowi grać i starać gdy wie,
że w zamian bedzie mu dane usłyszeć ten boski głos zagrzewający do walki. Tylko mi nie
mówcie, że mogę sobie zgrać MP3 z tym głosem bo nie o to mi chodzi...


Ja wiem o co Ci chodzi, bo mam takie same odczucia. A jaka jest radocha jak dostajesz pierwszy raz jakieś nowe "odznaczenie". Tak jak u mnie było z Bullseye. Od razu bratu się pochwaliłem :) Radochę miałem nie ziemską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 17:46, Erykknesz napisał:

Znacie odpowiedź na pytanie "co zrobić ,żeby mieć dźwięk w przerywnikach filmowych?"Answer
plz


Nie mam zielonego pojęcia. Spróbuj może zainstalować jakieś nowe sterowniki od dźwięku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 19:49, Meledictum napisał:

W UT2004 można było nawet wybrać sobie głos announcera ("sportowy", "poważny", "kobiecy"
i "sexy"), szkoda że nie ma tej opcji w UT3. Przydałby się jakiś głos aliena (Argonianina?
xD Wyobraźcie sobie ten akcent na "n" i "s" przy Killinnng ssspre! xD).


Naprawdę była taka opcja ??? Cholera czego się można dowiedzieć po trzech latach grania :) Ide sprawdzić.
Jeśli naprawdę bło coś takiego to faktycznie ból, że nie ma tego w UT3 chociaż nie wyobrażam sobie niczego lepszego od tego standardowego kolesia :D

PS: Świetnie się rozmawia w tym temacie z takimi fachowcami jak Wy. Z tym momentem przypinam sobie ten temat i będę tu częściej zaglądał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 11:55, YahooPL napisał:

PS: Świetnie się rozmawia w tym temacie z takimi fachowcami jak Wy. Z tym momentem przypinam
sobie ten temat i będę tu częściej zaglądał :)


To jak będziesz włączał UT 2004 to ustaw sobie wszystkie detale na max-a i posłuchaj :) Mała rzecz a cieszy.

PS. Jeżeli o mnie chodzi to fachowiec nie jestem. Ale jeżeli chcesz to możemy kiedyś razem zagrać 1v1 na jakimś serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 14:28, don-manfredo napisał:

To jak będziesz włączał UT 2004 to ustaw sobie wszystkie detale na max-a i posłuchaj
:) Mała rzecz a cieszy.


W poniedziałek będzie stał nowy komp z nowym dyskiem więc tam sprawdzę ...

Dnia 06.02.2008 o 14:28, don-manfredo napisał:

PS. Jeżeli o mnie chodzi to fachowiec nie jestem. Ale jeżeli chcesz to możemy kiedyś
razem zagrać 1v1 na jakimś serwerze.


Z tym chwilowo może być problem ale jeśli będę gotów to dam znać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 14:37, YahooPL napisał:

Z tym chwilowo może być problem ale jeśli będę gotów to dam znać :P


Spoko. Ja teraz też bym nie mógł bo muszę się uczyć. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 14:40, don-manfredo napisał:

Spoko. Ja teraz też bym nie mógł bo muszę się uczyć. :(


Mój problem wynika z czegoś innego ale w najbliższym czasie mam zamiar cos z nim zrobić :)
Co do duela to w sumie nie ma na czym grać. Wszystkie są za duże. Na Decku nie miałbym serca karać Cię ze snajperki a inne mapy są o wiele za duże. Najbardziej żałuję, że nie ma Albatrosa bo to była idealna mapa na dwóch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 14:43, YahooPL napisał:

Mój problem wynika z czegoś innego ale w najbliższym czasie mam zamiar cos z nim zrobić
:)
Co do duela to w sumie nie ma na czym grać. Wszystkie są za duże. Na Decku nie miałbym
serca karać Cię ze snajperki a inne mapy są o wiele za duże. Najbardziej żałuję, że nie
ma Albatrosa bo to była idealna mapa na dwóch :(


Eee są mapy dobre na dwóch (np. Biohazard). A na Decku też się miło gra 1v1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mój problem wynika z czegoś innego ale w najbliższym czasie mam zamiar cos z nim zrobić
> :)
> Co do duela to w sumie nie ma na czym grać. Wszystkie są za duże. Na Decku nie miałbym
> serca karać Cię ze snajperki a inne mapy są o wiele za duże. Najbardziej żałuję, że nie
> ma Albatrosa bo to była idealna mapa na dwóch :(

Eee są mapy dobre na dwóch (np. Biohazard). A na Decku też się miło gra 1v1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 15:07, don-manfredo napisał:

Eee są mapy dobre na dwóch (np. Biohazard). A na Decku też się miło gra 1v1.


Jakoś nie bardzo mi podchodzą. Na decku gram od trzech lat i opanowałem tą mape do perfekcji i mógłbyś się trochę zniesmaczyć moimi trickami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 15:12, YahooPL napisał:

Jakoś nie bardzo mi podchodzą. Na decku gram od trzech lat i opanowałem tą mape do perfekcji
i mógłbyś się trochę zniesmaczyć moimi trickami :P


Jak bym przegrał to trudno. Może bym się czegoś ciekawego dowiedział/nauczył co by mi się później przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie widać achievementy, które ktoś zdobył?W ogóle je można gdzieszobaczyć ,czy to tylko usłyszymy głos np. Eagle eye i to tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 20:34, Erykknesz napisał:

Gdzie widać achievementy, które ktoś zdobył?W ogóle je można gdzieszobaczyć ,czy to tylko
usłyszymy głos np. Eagle eye i to tyle?


W grze:
wchodzisz w Community->Leaderboards->(swój nick)->details
i na górze masz zakładki ze wszystkimi statystykami
Ze strony www:
Wchodzisz na stronkę: http://www.enemydown.co.uk/game.php?game=UT3
i tam po prawej stronie pod Global UT3 Stats masz Search UT3 Stats. Wpisujesz swój nick i ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 13:42, don-manfredo napisał:

> dzieki.Fajna ta stronka.

Nie ma za co. Miłego grania :)

Thx i nawzajem.Ale mam znowu jakiś problem.Czy achievementy, multi kille , rampage itd. zapisują się tylko z multi?Bo ja z botami w kampani i potyczce zrobiłem już tego dużo a np. dual killa mam jednego a achievementa żadnego (a miałem kilka razy rocket scientist , eagle eye raz , multi kille i, spawacza itd.)Czemu mi się to nie zapisało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować