Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W samo południe, czyli naczelny ma głos

109 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2006 o 09:34, Budo napisał:

Dobra, skoro tak, to ja dam kontrowersyjny pomysł- napiszcie o konflikcie GW vs WoW. Chętnie
przeczytałbym jak sobie redaktor z tym poradzi, tak żeby nie zatłukli go fani z jednej, albo
drugiej strony :P


Takiej wersji wydarzeń się nie przewiduje. Fani każdej z gier zatłuką każdego, kto odważy się choćby ZESTAWIĆ obie te gry w jednym tekście =)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 16:54, MonkOfWar napisał:

Ech, skoro tak mówisz, Lucasie :) ! Miło by było ujrzeć artykuł/felieton/utwór beletrystyczny
nt. RPGów z Dungeons and Dragons...

Jest o czym pisać: w końcu to właśnie w tym systemie "działy się" największe historyczne gry,
jak choćby Betrayal at Krondor (chyba... ;) ).


Bardzo chyba. Bardzo, bardzo chyba. Tak chyba, że chyba aż nie =).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2006 o 23:50, Flint_V napisał:

Takiej wersji wydarzeń się nie przewiduje. Fani każdej z gier zatłuką każdego, kto odważy się
choćby ZESTAWIĆ obie te gry w jednym tekście =)...


Oo, nie przesadzaj, my potrafimy sie dogadać z WoW''owcami... potrafimy prawda? :D
Ale tapety to mają beznadziejne xD
<joke>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje (nie wiem czy ktoś już to pisał ale pewnie tak, nie chce mi się przeglądać wszystkich 6 stron) artykuł o ewolucji serii Warcraft :) To też się sprzeda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w najnowszym CDA bodaj Allor napisał o WoW''ie i GW. :P Nie chce mi się przepisywać tekstu, sry...
A gry bullfroga przydałyby się ofcoz. Do tej pory gram w DK2 ^_^.
Albo można byłoby o grach Molineuxa. (dungeon keeper to jego sprawka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja prosiłbym naczelnego, aby nei dopuszczał do publikacji artykułów pisanych na odwal sie i na ostatnia chwilę, jak to miało ostatnio miejsce, za 5 dwunasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować