Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA: Origin nie tak dobry jak Steam. Jeszcze

32 postów w tym temacie

Po tym jak Origin polknął mi NFSa: Shift z konta nawet nie wiem jakim cudem unikam go i używam tylko jeżeli naprawdę jest to potrzebne. Bardziej pasuje mi Steam, bo trochę się do niego przyzwyczaiłem i lepiej mi się z nim współpracuje- chociaż gier mi nie kasuje bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 07:58, NemoTheEight napisał:

Prędzej już ludzie ostatecznie odejdą od gier EA.

Wątpię. Biorąc pod uwagę obecna politykę wydawców to niedługo będziemy mieli do wyboru gry EA i Activision, bo wszystkich powykupują.
Oczywiście trochę przesadzam, ale na 10000% EA nie padnie z braku klientów. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 08:09, vervurax napisał:

> Prędzej już ludzie ostatecznie odejdą od gier EA.
Wątpię. Biorąc pod uwagę obecna politykę wydawców to niedługo będziemy mieli do wyboru
gry EA i Activision, bo wszystkich powykupują.
Oczywiście trochę przesadzam, ale na 10000% EA nie padnie z braku klientów. Niestety.


Zapominasz o Valve które zawsze chciało i chce być niezależne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpie by EA z obecną polityką i opinią najgorszej firmy tamtego roku przyciągnęło ludzi do Origina. Osobiście z tych platform trawię tylko steam, do którego się przyzwyczajałem z rok. Od kiedy go stale używam (2 lata) kupiłem tylko dwie gry pudełkowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 09:00, icearas napisał:

Wątpie by EA z obecną polityką i opinią najgorszej firmy tamtego roku przyciągnęło ludzi
do Origina.

O too mi chodzi. Tracą przez słabe gry, tracą przez DLC i ULC, tracą przez kłamanie w żywe oczy (jak było z ULC do ME3), tracą przez słabą obsługą klienta jak czytałem na kilku forach, tracą przez Origina, który niektórych wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru kupować gier EA jak gry będą na orgin.
Nie dość że ich gry są słabe to chcą jeszcze wymusić by zainstalować ich słaby programik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia,niedługo to będą płacić za używanie tego, taka ciekawostka:
"Origin rozdaje gry za darmo ..... ale nie w Polsce.
Portugalia - MoH: Airborne.
US/Kanada do wyboru - BF:BC2, Spore, or DA:O for free if you are subscribed to the Origin newsletter."
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że na rynku są dwie duże usługi takie jak steam i orign działa na korzyść graczy. Zdrowa konkurencja zapewni coraz lepszą jakość świadczonych usług oraz ich niższa cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 09:00, icearas napisał:

Wątpie by EA z obecną polityką i opinią najgorszej firmy tamtego roku przyciągnęło ludzi do Origina.

Oczywiście, że przyciągnie. W dzisiejszych czasach przeciętny konsument nie śledzi regularnie newsów branżowych ani nie udziela się aktywnie na forach. Przeciętny gracz chce po prostu kolejną dobrą ścigałkę/strzelankę/sportówkę. Im to rybka, czy przy tym muszą zainstalować Origin, Steama czy innego Uplaya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nonono... Hejt czas zacząć xD
News który tydzień lub dwa temu był na cda teraz trafił tutaj.
Nie ma ch*** że ten syf dorówna kiedykolwiek Steamowi. Dziwi mnie pewność siebie elektroników że kiedyś w końcu będą tak dobrzy jak Valve. Mają słabe gry, masę DLC czy ULC jak napisał Nemo, zmuszają do używania tego swojego szpiegowskiego plugastwa, są pazerni i chciwi. Ostatnia gra jaką od nich kupiłem to drugi ME... Od tamtej pory nie wspieram chytrusów i oszustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagałoby to całkowitej zmiany polityki EA, zupełnie innego podejścia do kwestii złotego środka między relacjami tak z klientem a zyskami.

Poza tym proszę was, Steam to gotowa platforma. Jaki problem było od razu skopiować wszystkie ich rozwiązania? Wydali - za przeproszeniem - gówienko i teraz próbują je ozdobić lukrem i bitą śmietaną. Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 09:41, Laid_back napisał:

Na razie to Origin jest fatalny - wstyd, że trzykrotna próba instalacji dema Mass Effect
3 zakończyła się niepowodzeniem...


Odpal sobie na Gaikaiu, lepiej na tym wyjdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować