Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jakie będą następne dodatki DLC do Mass Effect 3?

19 postów w tym temacie

Chciałbym, żeby zrobili DLC fabularne, ale po ataku na żniwiarzy. Serio mam dość odgrywania w kółko tej samej misji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zauwazyć błąd gdyż były dwa DLC do singla EC i tak zwany w dniu premiery, zwał się "Z Prochów" jesli się nie myle, nie kazdy go dostał bo był dodawany w przedsprzedaży albo jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 15:55, Reinvented napisał:

Może być :)
A jak to z tym multi, dużo osób jeszcze gra? :>

Na Xboksie dużo, ja gram cały czas i nigdy nie ma problemu z zebraniem teamu, max pół minuty czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 15:55, vegost napisał:

Chciałbym, żeby zrobili DLC fabularne, ale po ataku na żniwiarzy. Serio mam dość odgrywania
w kółko tej samej misji :)


To już by podchodziło pod pełnoprawną 4, więc na 99% takiego czegoś nie zrobią gdyż po przejściu cię cofa o kilka godzin grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem coś napisać odnośnie ludzi grających w multi ale zauważyłem, że ten nius nie traktuje absolutnie o niczym.

Po kiego grzyba pisać "jakie będą dlc?" i odpisywać "nie mamy pojęcia"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 17:21, Jave napisał:

Chciałem coś napisać odnośnie ludzi grających w multi ale zauważyłem, że ten nius nie
traktuje absolutnie o niczym.

Po kiego grzyba pisać "jakie będą dlc?" i odpisywać "nie mamy pojęcia"?


Breaking news : nie wiadomo jakie będą następne dlc do ME3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 17:15, Sanders-sama napisał:

To już by podchodziło pod pełnoprawną 4, więc na 99% takiego czegoś nie zrobią gdyż po
przejściu cię cofa o kilka godzin grania.


A to nie ważne. Wszyscy wiemy, że będzie ME4, 5 i 6. Na czymś BioWare musi doić kasę. A na czym najlepiej ? Na znanych markach. Tak samo robi EA, Acti i wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 01:55, vegost napisał:

A to nie ważne. Wszyscy wiemy, że będzie ME4, 5 i 6. Na czymś BioWare musi doić kasę.
A na czym najlepiej ? Na znanych markach. Tak samo robi EA, Acti i wszyscy.


Bioware należy do EA. Już to wystarczy żeby wiedzieć że będą nie tylko kolejne części ME, ale i pewnie Dragon Age ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy ze ebdzie tylko jeden dodatek do multi? A potem juz nie bedzie wspierany?Ciekawe co po dodaniu 6 klas i 3 map oraz platyny wymyśla. Czekam jak zrobia i ze gracze mogli by się wykanczac miedzy sobą, ale pewnie na marzeniach się skonczy.
Platyna super ciezko, jak wygram to bedzie ogromna satysfakcja. Tylko w platynie zasada dobre wybranie postaci przez zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować