Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze dwie części Dead Space były zbyt straszne

96 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2012 o 16:05, Tezert napisał:

My tu mówimy o regeneracji zdrowia a nie tarcz :P

Zdrowie czy tarcza, mało istotny szczegół.
W klasycznym wydaniu -GoW, CoD4- po spadku do zera ..."medium regenerowanego" mamy game over, dzięki uprzejmości Bungie czy Gerabox''a masz jeszcze pasek zdrowia, z kolei w takim Crysisie regeneruje się i zdrowie i tarcze (energia), ale zasada działania jest wszędzie ta sama.
Co innego starożytne klasyki, gdzie zbierało się kamizelki i apteczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 16:30, SarenkaB napisał:

Wszystko fajnie, ale kurna, kto kupuje horror i nastawia się na to że nie będzie straszny?

Zadaj sobie pytanie kto kupuje horror a kto kupuje BF 3 albo Call''a i chyba nie musisz się więcej na ten temat głowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, piękno badań rynkowych. Nie, że Dead Space był szczególnie ''straszny'', bo do tego trzeba subtelności i finezji. On raczej straszył z zaskonczenia, tj. nie spodziewaliśmy się, że nagle coś na nas wyskoczy zza winkla,
później już zamieniał się w zwykłą grę akcji z dosyć powolnym i ciężko dającym się sterować bohaterem. Mimo to, dodanie ludzi jako wrogów, systemu osłon i trybu co-op (a bardzo lubię co-op) zrobi z gry spóźnionego klona Gears of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Burgery z USA bały się więc postanowili trochę grę "spieprzyć".
Dobrze że nie dodali jeszcze kur*** kucyków i różowych kombinezonów bo srałbym tęczą z radości.. Ehh.

Właśnie 1 i 2 miały klimat (jeśli grało się w nocy) który nie raz powodował skok adrenaliny.
Jeśli będę grał z kumplem to raczej będę się cały czas śmiał, niż bał. Przechodzenie gry w pojedynkę też straszne nie będzie bo mapki są robione pod Coop''a, a gra będzie miała przez to luźniejszy klimat.

Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystkim polecam przeczytanie treści cytatu, a nie tylko tytułu newsa, nic tam nie ma o skupianiu się na akcji, jedynie o tym, że będzie kooperacja -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 17:35, DanteDMC napisał:

Burgery z USA bały się więc postanowili trochę grę "spieprzyć".
Dobrze że nie dodali jeszcze kur*** kucyków i różowych kombinezonów bo srałbym tęczą
z radości.. Ehh.

Dnia 20.07.2012 o 17:35, DanteDMC napisał:

Niestety.


Szkoda ze nie dodali jeszcze zjebany polak mode, gdzie chodzisz zakompleksionym polakiem i obrzucasz mięsem wszystko co się rusza. Czuł bym się jak w domu..Ehh.

Niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 17:35, DanteDMC napisał:

Burgery z USA bały się więc postanowili trochę grę "spieprzyć".
Dobrze że nie dodali jeszcze kur*** kucyków i różowych kombinezonów bo srałbym tęczą
z radości.. Ehh.

A powiedział to zakompleksiony polaczek z kucem w avatarze. How ironic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strzaszność DS polega na tym że nie wiadomo tylko skąd coś na nas wypadnie. Tyle w tym temacie i ja nie wiem co oni chcą tam zmniejszać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taaa bezsens jak cholera tak jak by mieli zmienić Amnesie na mniej straszną bo jest z byt straszna i zamiast tego dali więcej zagadek, to ja już bym w to nie grał xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, kolejne ''dobrze rokujące'' wiadomości. Coś w stylu ostatnich newsów od CDP Red, jakoby to połowa graczy mająca Wiedźmina 2 w posiadaniu, nie zdawała sobie sprawy z występowania alternatywnych zakończeń... Inwestować w produkcję, którą od samego początku sponsorują hasła ''nieliniowość'', ''w wuj ścieżek decyzyjnych'' i być całkowicie tego nieświadomym? (może nieco dramatyzuję, a oświadczenie twórców to taki eufemizm zastępujący ''nie chciało się przechodzić dwa razy'').

Nomen omen jest to po prostu kuriozalne, kiedy stawia się ''zarzuty'' w przypadku kiedy gra wywiązuje się z nawiązką ze swoich założeń gatunkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA chyba ciągle toczy się po dnie...
Szkoda gadać. Straszne = złe = mniejsza sprzedaż? Obie gry faktycznie sa straszne, ale chyba tylko na najwyższym poziomie trudnoście, gdzie strach zginąć.
Przeszedłem pierwszą oraz drugą część i utrzymuje się pewne napięcia. Najstraszniej jest, gdy coś ci wychodzi z miejsca, gdzie tego nie było, ale jest to tak stary numer... choć dla mnie zawsze straszny :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować