Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: The Old Republic przechodzi na darmowy model

80 postów w tym temacie

Sorki, ale to, co EA zamierza dać to wcale nie jest żadne F2P. To jest gorzej niż demo. I oni takie coś chcą wprowadzić w ok. miesiąc po premierze GW2? Śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiałem z czym wyjdzie Blizzard i Bioware/EA na premierę GW2 a tu proszę :) Zrobili single-player MMO no to ludziska przeszli single-player a MMO olali.
F2P powinno im dać spory zastrzyk graczy. Oby im się to opłaciło.

Wiem jedno, od GW2 mnie to nie odciągnie. F2P czy nie, to nadal nudna i słaba gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba pozazdrościli NCSoftowi tego jak wyglądał model "f2p" w Aion na początku, ale oczywiście EA musiało się popisać i konto weteran nie istnieje bo po co ? Jeszcze by jacyś dawni gracze zaczęli wracać. Same ograniczenia to śmiech na sali w perspektywie GW 2. Brawo EA brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się wypowiedziałem w wątku dot. SWTOR. Może i F2P, ale większość contentu zablokowana, widać takie "chęci" zdobycia kasy na siłe. Niech zamkną połowę serwerów, przeniosą wszystkich ludzi na te najbardziej zaludnione i cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

singlowe MMO nie mogło się udać, marzy mi się WAR2 tylko z optymalizacją na naprawde duże rozpierduchy, szybszym balansem klas, szybkim wprowadzaniem usprawnien (bo chyba wrpowadzili w końcu cross serverowe scenariusze, nie?) i ciut bardziej wyrownanymi szansami na scenariuszach (jak w gw2)

potencjał mają, marki maja, ale nie potrafia dopracowac elementow i zlozyc do kupy

jak caly singiel bedzie free i dostepny to zagram dla samej fabuly kilkoma klasami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm premiera GW2 = 28 sierpnia. Ludzie z prepurchasem zaczną grać już 25 sierpnia. Po wakacjach SW:ToR przechodzi na pseudo f2p i naprawdę BW wraz z EA liczą na przypływ graczy? To wygląda tak jakby jakaś firma sprzedawała samochód ze wszystkimi opcjami, a druga chwilę po niej wypuściła swój model, ale bez świateł (lub tylko z opcją mijania) wycieraczek (lub jedynie z opcją najwolniejszej pracy) i np. bez tylnych siedzień, a mimo to liczy na większe zainteresowanie właśnie ich modelem... Po prostu gl&hf. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem grze szansę, ale po 3 miesiącach od premiery po prostu gra przestała oferować ciekawą zabawę i zaczęła niemiłosiernie irytować. Obiecałem sobie, że już nie kupię żadnej gry EA. Byłem zainteresowany, TSW ale jak tylko doczytałem, że EA tam macza palce to już skreśliłem ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej zainteresowany. Nie potrafię spędzić przy grze mmo więcej niż kilku (czasami nawet kilkunastu! :D) godzin tygodniowo. Poza operations będę miał dostęp do całego contentu :)

Chociaż i tak wolałbym by Warhammer: Online stało się F2P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shinigami --> było późno i autor nie miał siły zadawać sobie jakiegokolwiek trudu, za co przeprasza, bo rzeczywiście powinien :) swoją drogą te ograniczenia są spore, ale dla tych, którzy po prostu chcą sobie pograć sami i dobić do końca fabuły praktycznie nie ma ograniczeń żadnych. Trudniejszy dostęp jest tylko do tego, co akurat jest w TOR najsłabsze, czyli flashpointów, operacji i PvP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 10:20, Demagol napisał:

Jakie pay to win, po prostu część zawartości jest zablokowana, jeszcze nikt nie oferuje
przegiętych itemków.


No właśnie najlepsze przedmioty masz tylko grindując warzone lub operacje. Operacje są zablokowane a warzone mocno ograniczone do X sesji tygodniowo (jeszcze nie wiadomo ile). Więc albo będziesz płacił i farmił albo będziesz zwykłym knypkiem którego byle noob zadepta. W tej grze wszystko rozchodzi się o prawidłową rotacje i przedmioty. Skill nie jest potrzebny.

Na mój gust lepiej by na tym wyszli gdyby zarzucili abonament, skupili się na rzeczach kosmetycznych jak w GW2 i zrobili grę B2P (kup pudełko i graj). Biorąc pod uwagę że średnio gracz siedzi w tej grze jakieś 3 miesiące był by to dla nich idealny model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 10:43, dariuszp napisał:

No właśnie najlepsze przedmioty masz tylko grindując warzone lub operacje.


No to trudno, ja i tak gram tylko na role-playach, unikam PvP, zresztą u mnie gra klatkuje tak, że PvP mija się z celem. Pogram sobie "singlowo", ew. dołączę się okazjonalnie do innych graczy by zrobić heroiki albo coś w tym stylu. Nic więcej mi nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować