Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioWare: Ultima Forever bez uciążliwych ograniczeń

24 postów w tym temacie

Tak, typowe dla takich "polaczkow" - narzekac bez wzgledu na co... Grales w to ? Widziales ? Nie ? To po jaka cholere w ogole sie odzywasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 18:41, Sethlan napisał:

Tak, typowe dla takich "polaczkow" - narzekac bez wzgledu na co... Grales w to ? Widziales
? Nie ? To po jaka cholere w ogole sie odzywasz...

Bo to EA i Bioware. Kombinacja, która nie ma szans na danie sensownego free to play. Ale chwal Bioware dalej za najlepsze gry na tej planecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile Ultimy będzie w tej Ultimie. Nie pokuszę się przewidywanie, bo zostanę nazwany polaczkiem, hejterem, trollem i fanem CoDa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie narzekanie jest be ale w tym przypadku już za pojawienie się Bioware i EA w jednym newsie jest na co zrzędzić.

Nawiązując do tytułu - chodzi m.in. o ograniczenie klas postaci do 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 18:41, Sethlan napisał:

Tak, typowe dla takich "polaczkow" - narzekac bez wzgledu na co... Grales w to ? Widziales
? Nie ? To po jaka cholere w ogole sie odzywasz...

Oh ? Widzisz dla mnie same zmiany które przedstawiono to dalszy gwałt EA na tej serii a który się rozpoczyna tak hmm przy okazji Ultimy 8.

"Accept the challenge from Lady British", "Play as the Fighter or the Mage", <-- to mi wystarczy żeby ocenić grę, podobnie jak każdemu kto grał w Ultimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz co zwracać uwagi kolesiowi z awatarem który ma postać z ME3 to tylko strata czasu - bo po tekstach widać że Biodron. Najlepsze kuriozum EA jeśli chodzi o dawne Origin to przy okazji Wing Commander Prophecy - ostatnia ich dobra gra od czasów wing commander the privateer była dobra bo EA się nie wchrzaniała w cykl produkcji. Potem origin zamknięto i wszyscy pracownicy tego studia uciekli do swoich starych zawodów lub do konkurencji z czego mowa tu np. o ID Software, Ion Storm oraz między innymi Blizzard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 18:41, Sethlan napisał:

Tak, typowe dla takich "polaczkow" - narzekac bez wzgledu na co... Grales w to ? Widziales
? Nie ? To po jaka cholere w ogole sie odzywasz...


Po paru latach można sobie spokojnie wyrobić zdanie. Mass Effect 2 i 3, Dragon Age II, TOR, niemal wszystkie ostatnie gry Bioware/EA to zwykły crap dla casuali który przyjemność może sprawić ludziom o bardzo niskich standardach.
Poza tym EA nie ma na koncie ANI JEDNEGO MMO które odniosło by sukces a ich gry F2P to najgorszy śmieć na rynku. Bardziej P2W jak F2P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dodajmy do tego jak bardzo dużo kasy musieli utopić w KOTOR''a skoro wbrew pozorom po niedługim czasie od premiery z systemu abonamentowego przeszli na F2P. Bo nie wierzę żeby mieli wystarczającą ilość subskrypcji by dalej topić w to forsę jeśli w ogóle miał istnieć jakiś support.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale marudzicie :P , wy naprawdę macie problem z tym, że nie którzy lubią gry typu dragon age, mass effect , kotor . Czy ktoś się czepia tego czego wy lubicie ? Jak dla mnie należy poczekać na samą grę i wtedy oceniać, bo teraz wasze wypowiedzi są warte tyle co analizy patchera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie poza tytułem nic nie wiem o tej grze. Sama gra może i wydaje mi się interesująca, jednak sam fakt, że to F2P... wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 19:57, dariuszp napisał:

Poza tym EA nie ma na koncie ANI JEDNEGO MMO które odniosło by sukces a ich gry F2P to
najgorszy śmieć na rynku. Bardziej P2W jak F2P.


Gorzej, EA jest wręcz stworzone do mordowania nawet najlepiej zapowiadających się MMO. BioWare też nie lepsze, nie nadaje się do tworzenia gier online, bo nawet jak już taką robią, to i tak gra się w to jak w produkcję singlową.

Co by nie mówić, cieszę się, że taki TOR przechodzi na F2P, bo całkiem mi do gustu jednak przypadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA powinno zmienić nazwę na Electronic Filantrop, bo tyle dają graczom harytatywnie i za darmo, najpierw DLC do ME3, teraz cała gra, można się popłakać ze wzruszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować