Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

Nasze podpisy

155 postów w tym temacie

Mhm tak sobie wpadłem myśle że może opiszemy swoje podpisy. Jak i kiedy powstał, jeśli są np. w łacicnie co znaczą i czemu jesteśmy do nich przywiązani :->

Żeby nie być gołoklawiaturowym
Mój opis powstał przed chwilą gdy pogrywałem sobie w Baldurs Gate i naszła mnie refleksja na temat starych gier. Chociaż i tak pewnie szybko go zmienie na stare dobre "Dobry Elf..." :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ignorantia iuris nocet, facti non nocet - Nieznajmomość prawa szkodzi, faktu nie szkodzi.
Chyba nikomu nie musze wyjaśniać skąd wzięła się ta łacińska sentencja? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 07:54, HumanGhost napisał:

Ignorantia iuris nocet, facti non nocet - Nieznajmomość prawa szkodzi, faktu nie szkodzi.
Chyba nikomu nie musze wyjaśniać skąd wzięła się ta łacińska sentencja? :-)

Mnie możesz wytłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 08:03, Harmegidon napisał:

Mnie możesz wytłumaczyć


Hehe no dobra. Sentencja ta jest jedną z podstawowych zasad w prawie rzymskim. Chyba oczywistym jest, że lepiej znać swoje prawo niż go nie znać i ponosić z tego tytułu ujemne konsekwencje. Prawo stanowione jest dla ludzi czuwajacych. :-)
Natomiast nieznajomośc faktu nie może szkodzić, co też jest oczywiste. Bo nie można ponosić ujemnych konsekwencji tego, że nie zna się wszystkich ludzkich myśli, zdarzeń, które miały miejsce itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to po kolei:
Pardą. Odbiło mi się rzepą - Baldurs Gate II. Jan Jansen. A po za tym lubię rzepę :)
GG - 7671400 - sam nie wiem :)
Bądź wytrwały, będąc wytrwałym wzrastaj w siłę... - w Planescape Torment nie grałem, ale cytat mi się podoba :)
A teraz Warhammerowo DOW i statusowo - Delegat: take and hold :) - Jestem Brygadzistą. Grałem Space Marines w DoW. Więc tak sobie napisałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam nie wiem, skąd wziął się mój podpis... Niechcący omsknęły mi się palce na klawiaturze i tak zostało. :) Mini tip: Lukaszeq to moja ksywka netowa - nieszczęsny lurynowicz był niestety dziełem przypadku, gdyż zamiast wpisać Lukaszeq walnąłem literkę imienia i nazwisko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój podpis to nawiązanie do pewnego filmiku flashowago, starego już, ciekawe czy ktoś wogóle to kojarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój podpis oznacza że są ludzie dla których liczy się tylko pasja. Znajdują sobie oni jakiś cel i do niego dążą, przykładem na to jest Illidan Stormage, który by stać się potężniejszym i móc władać magią robi wszystko. Przemienia swoją duszę, staje się potworem aż w końcu chce być lepszy.

Wiem że mój opis jest lakoniczny w porównaniu z tym co napisałem ale chiałem żeby brzmiał mniej więcej jak "I am what I am".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój podpis wskazuje na to, iż interesuję się założeniami anarchizmu oraz chaosem, z którego (jak przecież wszyscy wiedzą, prawda? :>) wytworzył się znany nam świat. Poza tym odnosi się on nieco do mojego charakteru, nie lubię gdy ktoś mi coś narzuca. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Życie to zmiana, chaos, plugastwo i cierpienie. Śmierć to spokój, ład i nieskończone piękno." - fanowie Heroes na pewno sie domyslą o co chodzi :)). Dla mniej wtajemniczonych jest to motto miasta Nekropolis z Heroes 5.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj jest prosty Idzie idzie podbeskidzie [ w naiwasie wynik ostatniego meczu] podbeskidzie to TS Podbeskidzie Bieslko-Biala z drugiej ligi pilki noznej moze tez byc Bielska Duma Bielska chwala Podbeskidzie Bieslko Biala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 09:33, Adham napisał:

Bądź wytrwały, będąc wytrwałym wzrastaj w siłę... - w Planescape Torment nie grałem, ale cytat
mi się podoba :)


O! Tutaj zgłaszam plagiat. :D Ja pierwszy miałem ten podpis. :) Od początku istnienia możliwości ich dodawania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 17:18, Sarafan_Knight napisał:

O! Tutaj zgłaszam plagiat. :D Ja pierwszy miałem ten podpis. :) Od początku istnienia możliwości
ich dodawania. :)


Coś mi się wydaję, że i tak nie byłeś jedynym, który go używał :) A mi się te słowa spodobały. Jak coś to mogę usunąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 17:21, Adham napisał:

Coś mi się wydaję, że i tak nie byłeś jedynym, który go używał :) A mi się te słowa spodobały.
Jak coś to mogę usunąć :)


Spoko, nie ma takiej potrzeby. :) Prędzej ja powinienem swój zmienić, bo jest identyczny od pół roku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd się pochodzi mój podpis, ale tak niekiedy mówi jedna z moich "bardziej lubianych" nauczycielek w liceum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alunderis -> Mój obecnie stały Nick jak i również postać w Tibii.
Pod żadnym pozorem nie wolno nam go zbudzić -> cytat z Gothic I
no i mój nr gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować