Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedź Warhammer 40.000: Dawn of War - Dark Crusade

140 postów w tym temacie

Odnosni IG : jezeli wszystkie inne rasy dostana mobilne jednostki w DC (vide grey knights, harlequins...) a IG dostanie stacjonarny Heavy Bplter to ja juz nie wyobrazam sobie gry ofensywnej Gwardia solo( 1 vs1). Tutaj wypada tylko zdobyc tyle co sie da ,oblozyc sie wiezyczkami i miec nadzieje ze jak puscimy Baneblade''a to ominie wrogie wojska jakims cudem i niepostrzezenie zrobi rajd na wroga baze.
Zenujace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, o co wam chodzi?

wa forum relica można się wszystkiego dowiedzieć na ten temat, nawet tego, że hallhound zostanie nieco zmieniony (będzie zapalał ziemię, i jednostki będą dostawać tak długo damage, aż z niej nie zejdą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy ze będą tam wszystkie (7) ras ?? a na początku mówili ze z sam DoW + DC bedzie działać ale nie bedzie GI
a z WA będzie GI !! To troche kijowo bo tyko kase wydałem na DoW i WA :/ no ale se pograłem :)

A odnośnie ktoś tam pisał że nie dadzom już 3 dodatku tyko wydzie DoW 2 ;/ według mnie zrombali by, jak robią WH
40k to niech dadzą all rasy i dopiero niech myślą nad "2"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, będą tylko dwie rasy. Necroni i Tau. Resztę zobaczysz, ale nimi nie pograsz, jeśli nie doinstalujesz DoW i DoW:WA.

Dnia 21.09.2006 o 11:41, Zammzyt napisał:

A odnośnie ktoś tam pisał że nie dadzom już 3 dodatku tyko wydzie DoW 2 ;/ według mnie zrombali by, jak robią > WH40k to niech dadzą all rasy i dopiero niech myślą nad "2"


Nie dodadzą reszty ras, bo engine gry nie wyrobi. Dlatego mają zamiar robić DoW 2, na engine''ie którego da się dodać Tyranidów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to szkoda ze nie bedzie all ras :/ ale 7 to i tak wielki wybur ale ja pewnie zostane przy dobrym Chaosie :)
i mam zndzieję że termo-ludki z młodkami u SM sostaną trohe osłabieni ( oni som nie do pokonania i jesze nie cza mieć reliktu do nich to lekka przesada )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 11:43, Arclight napisał:

Nie, będą tylko dwie rasy. Necroni i Tau. Resztę zobaczysz, ale nimi nie pograsz, jeśli nie
doinstalujesz DoW i DoW:WA.


W grze będą wszystkie rasy, przeczytajcie:
"If you don''t own Winter Assault or even Dawn of War, don''t worry--the expansion packs all seven races in it."

A tutaj link do całego artykułu:

http://www.gamespot.com/pc/strategy/warhammer40000dawnofwarexp2/news.html?sid=6157832&mode=previews


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 16:56, Mroku21 napisał:

W grze będą wszystkie rasy, przeczytajcie:
"If you don''t own Winter Assault or even Dawn of War, don''t worry--the expansion packs all
seven races in it."

W grze będą wszystkie rasy ale nie jest powiedziane że będziesz mógł grać pozostałymi 5 rasami przez sieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuszna uwaga Skwarek.pl bo jeśli DC będzie dawac bez pozostałych dodatków do grania all rasy to tyko kase wywaliliśmy na DoW i WA a nawet jak byśmy chcieli sell to i tak nikt nie kupi bo se kupi DC i bedzie miec to co my :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 16:03, RafiXxx napisał:

Ktos mi powiem czemu premiera zostala pseniesiona z "w spszedazy od 5 pazdziernika" na"od października
2006"??


Ponieważ sama premiera światowa została przeniesiona na 13 października 2006, i z racji tego Polska premiera też została przeniesiona na październik 2006. Miejmy nadzieję, że w najbliższym czasie dostaniemy jakieś informacje na temat polskiej premiery Warhammer 40 000: Dar Crusade, a także pre-orderów w sklepie gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 17:03, Skwarek pl napisał:

> W grze będą wszystkie rasy, przeczytajcie:
> "If you don''t own Winter Assault or even Dawn of War, don''t worry--the expansion packs
all
> seven races in it."
W grze będą wszystkie rasy ale nie jest powiedziane że będziesz mógł grać pozostałymi 5 rasami
przez sieć.


Ja myśle, że takie rozwiązanie było by dość dziwne, bo skoro w singlu mają być grywalne wszytkie rasy to dlaczego nie można nimi grać też w multi.Takie coś będzie godziło przede wszytkim w nowych graczy, którzy będą chcieli spróbować swych sił w grze wieloosobowej swoją ulubiną rasą a tu okaże sie, że są dostępne tylko dwie,a reszte trzeba odblokować przez zakup innych częsci, pomimo to że fizycznie one w grze są.Uważam, że Relic chce oddać graczom odrazu wszytkie rasy w jedej grze, a sam sie skoncentruje na innych tytułach np DoW 2 (mam nadzieję ;]).

P.S. Zresztą nie sądzicie, że powstałoby zamieszanie gdyby część ludzi grała w "czytego" DoW, a reszta w różne kombinacje typu DoW+WA; DoW+DC;WA+DC itp. itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kombinacja WA + DC jest niemożliwa bo do WA trzamieć DoW :)
moze i masz rację ale to moze ugodzić graczy którzy wydali kase by mieć DoW + WA a tu sie okaże że niepotrzebnie je kupowali , bo jeśli DC bedzie dawał ALL rasy i pozliwość grania nimi na necie to po cholere mi już jest potrzebny DoW i WA . A tak jak pisałem wyżej nikt odemnie nie odkupi ich bo zapłacom mniej albo tyle samo za DC a bedą mieć to samo.
Mi pomysł z Samodzielnym DC nie pasuje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, którzy kupili DoW + WA nic nie stracili. Grają od dawna, kampanie przeszli. Tymczasem osoby, które pierwszy raz trafią do uniwersum Warhammera na początku będą stratne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 18:57, Zammzyt napisał:

kombinacja WA + DC jest niemożliwa bo do WA trzamieć DoW :)
moze i masz rację ale to moze ugodzić graczy którzy wydali kase by mieć DoW + WA a tu sie okaże
że niepotrzebnie je kupowali , bo jeśli DC bedzie dawał ALL rasy i pozliwość grania nimi na
necie to po cholere mi już jest potrzebny DoW i WA . A tak jak pisałem wyżej nikt odemnie nie
odkupi ich bo zapłacom mniej albo tyle samo za DC a bedą mieć to samo.
Mi pomysł z Samodzielnym DC nie pasuje !!


Jeśli uważasz 2 lata grania (zakładając że masz gre od jej premiery) za stracone bo kupiłeś gre wcześniej to sie z tobą zgodze.;]

Nie ma co gdybać, jeśli gra rzeczywście ma ukazać sie 13 pażdziernika to już niedługo sami sprawdzimy to w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stego co wyczytałem na oficialnym forum "Relic" wswiatowa premiera bedzie około 9 pażdziernika a w polsce powina być ok 26 pażdziernika pozatym na SP zeczywiście będa wszyskie rasy ale zeby je mieć na MP czeba mieć DOW + WA przynajmniej tak zrozumiałem jak źle to mnie poprawcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować