Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedź Warhammer 40.000: Dawn of War - Dark Crusade

140 postów w tym temacie

Tak czy siak. Dodatek moze troche zniszczyc klimat podstawowego 40k co nie zmienia faktu ze moze jednak podciagnac go w wielu innych dziedzinach gry. Tak czy siak kazdy fan rts-ow a juz na pewno Mlotka bedzie czekal z niecierpliwosca na premiere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie moja ulubiona rasa - Nerconi 8D. Teraz będą mogli w końcu pokazać że to do nich należy cały ten Wszechświat. Na pocżatek pożrą tą jedną planetkę (system podboju - pełna rewelacja imho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mowisz ze w dzisiejszych czasach nie mieć napędu DVD to jest sie lekko opoznionym?
To jeśli masz np.karte graficzną zakupianą rok temu to jak wyjdzie nowa i jej nie kupisz to tez moge ci powiedziec ze jestes ''''lekko'''' opóźniony?To tylko przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To porównanie akurat jest nietrafione. Gdyby co roku kupować nowy napęd DVD, bo nowy jest szybszy itd. wtedy miałoby to sens.

Zresztą popieram @Puszkina, jeśli ktoś nie ma napędu DVD, to jest opóźniony i a) kupuje sobie taki napęd, b) nie marudzi, że coraz więcej rzeczy jest na DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku dzisiaj karta która ma rok to już powinna iść do lombardu bo wychodzi dwa razy mocniejsza od niej to więc tutaj nie ma co porównywać do napędu który jest co najmniej na 6 lat albo i nawet więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 17:35, Maxtreme napisał:

mowisz ze w dzisiejszych czasach nie mieć napędu DVD to jest sie lekko opoznionym?
To jeśli masz np.karte graficzną zakupianą rok temu to jak wyjdzie nowa i jej nie kupisz to
tez moge ci powiedziec ze jestes ''''lekko'''' opóźniony?To tylko przykład


naped dvd kosztuje ca 70zl... lekkie opuznienie to lekko powiedziane, porownanie z grafa jest smieszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to teraz nawet zwykłego napędu DVD nie opłaca się zbytnio kupować. Całkiem dobre nagrywarki DVD są niewiele droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 17:44, Puszkin napisał:

Człowieku dzisiaj karta która ma rok to już powinna iść do lombardu bo wychodzi dwa razy mocniejsza
od niej to więc tutaj nie ma co porównywać do napędu który jest co najmniej na 6 lat albo i
nawet więcej.


O tym to chyba kazdy wie.Jak kto woli mój kumpel np. ma karte z 3-6lat i najnowsze gierki chodzą na niej spoko nawet sie nie tną.A napęd DVD też wyszedł jakiś długi czas temu,wiec jak wymyślą jakiś jeszcze lepszy napęd i płytki o pojemności 20gb:D to znowu ten co ma DVD jest opuzniony a ten co CD to jaskiniowiec:D.

Wszystko jest przeżytkiem i nic nie trwa wiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety taki jest rynek. Kupujesz cos za grube pieniądze a za pare miesięcy wychodzi coś nowego i znowu jest sie do tyłu :( Może sie okazać ,że to co kupiłeś za mase siana po jakimś czasie stanieje o połowe :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 22:43, Brutal Raptor napisał:

No niestety taki jest rynek. Kupujesz cos za grube pieniądze a za pare miesięcy wychodzi coś
nowego i znowu jest sie do tyłu :( Może sie okazać ,że to co kupiłeś za mase siana
po jakimś czasie stanieje o połowe :PP


...troche złe podejście(moim zdaniem). Mam Wk40.000 z WA i wątpie żebym kupił w ciągu 4 miesięcy dark crusade od pojawienia się na półkach, a i tak nie bede się czuł do tyłu. Graczy na necie to mi raczej napewno nie zabraknie do WA. Może nawet nie będzie trzeba czekać aż stanieje bo przy tych promocjach i konkursach na gram.pl wszystko wydaje się mi i tak o wiele tańsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ja już sie nie moge doczekać tego nowego dodatku :d . Szkoda że wyjdzie dopiero jesienią bo chciałem se w to we wakacje pograć :( no ale trudno , ważne żeby wydali gierke tak jak zapowiedzieli :] ( najlepiej na początku jesieni :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, także ubolewam nad brakiem nowych jednostek u pozostałych ras. Gorsze jest jednak to, że sami Necroni bedą mocno przecholowani. Liczę, że Relic jakoś zrównoważy pozostałe rasy. Co gorsza, Dark Crusade bedzie wymagać tylko Dawn of War, Winter Assaut nie będzie potrzebne do gry. Co za tym idzie, w Dark Crusade moze nie być Gwardii Imperialnej - jeżeli mamy WA to nie mam problemu. Szczegół ale może wneriwć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dam głowę że Necroni nie będą silniejsi od pozostaalych ras. Relic napewno zrównoważy wszystkie rasy. To zbyt doświadczona firma, aby popełnić taki głupi błąd (tzn przecholowanie Necronów). Necroni, tak jak inne rasy, napewno beda mieli jakis slaby punkt, ktory trzeba bedzie nauczyc sie wykorzystywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować