Zaloguj się, aby obserwować  
Mroczny_Joga

The Walking Dead - Temat Ogólny

342 postów w tym temacie

Na Originie możesz ją kupić za dużo mniej, w szczególności podczas promocji(30 zł, pewnie za tydzień-dwa znowu ruszy), a klucz przypisuje się również do Steama. :) A napalasz się słusznie, wg mnie jest to gra roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem w tym temacie, że tam podobno taniej. Zobaczyłem i jest mowa o steam w opisie, ale przy kolejnych krokach prowadzących do zakupu już nie i nabrałem wątpliwości:s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2012 o 22:48, In_The_End napisał:

Przeczytałem w tym temacie, że tam podobno taniej. Zobaczyłem i jest mowa o steam w opisie,
ale przy kolejnych krokach prowadzących do zakupu już nie i nabrałem wątpliwości:s

Ja (i parę innych osób z forum też) kupiłem TWD na promocji w Originie i dostawało się kod, który bez problemów można było przypisać do Steama. :) Ale jak chcesz, to możesz poczekać - jestem pewien, że podczas świątecznej wyprzedaży na Steamie gra będzie przeceniona o przynajmniej 50%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2012 o 22:37, barsum napisał:

A napalasz się słusznie, wg mnie jest to gra roku.

Nie tylko wg Ciebie... Na VGA gra otrzymała zasłużony "tytuł gry roku". Poczekam na obniżkę i tez pewnie kupię... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrze na ceny to na PS3 najtaniej, szkoda że kupiłem wersje PC.

A gra w 100% zasłużenie została grą roku, mistrzostwo świata. Dawno nie grałem w coś tak dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA NA SPOJLERY! Zarówno w linku jak i moim poście.

http://polygamia.pl/Polygamia/1,96455,13022993,Trzy_scenariusze_na_przyszly_sezon_The_Walking_Dead.html?bo=1

A Wy jak myślicie? Ja chciałbym się dowiedzieć co się stało z Glenem. Pojechał do Atlanty i słuch o nim zaginął.

Ciekaw też jestem co z Christą i Omidem - Obiecali Lee zaopiekować się Clementine, a jak wiadomo, po napisach jest ona sama, chociaż widzi w oddali dwójkę ludzi. Tyle że mieli szukać razem statku, więc jak to możliwie że Clem spotyka wspomnianą dwójkę na jakimś pustkowiu?

Nie wiadomo też co z Molly, uciekła z Crawford i więcej o niej nie słyszymy.

Nie wiadomo tez jak doszło do spotkania z Markiem, skąd się wziął i tak dalej. To samo z Benem i jego nauczycielem, dlaczego Ben handlował z bandytami i jak to wyglądało, kim była kobieta w lesie która nagrywała Clem w motelu.

Cholera, tu jest jeszcze tyle miejsca na opowieści że głowa mała. W przeciwieństwie do Polygamii, chciałbym zobaczyć i pięć sezonów jeśli miałyby wyglądać tak jak ten pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 20:36, PanSzpieg napisał:

Ja chciałbym się dowiedzieć co się stało z Glenem. Pojechał do Atlanty
i słuch o nim zaginął.

Dołączył do ekipy z serialu? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2012 o 20:41, Kadaj napisał:

Dołączył do ekipy z serialu? ;p

Heh, można i tak to tłumaczyć. ;)

W sumie wszystko się zgadza, czapka jest, Azjata, były rozwoziciel pizzy.

Swoją drogą - co do nawiązań, Hershel Greene jakoś taki niepodobny do tego w serialu, i rodzina i farma jakby mniejsza. No i w stodole niespodzianki nie było. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego nie było niespodzianki, bo Hershel miał syna? W serialu wiadomo, gdzie jego syn jest i kim jest...

Co do tej kobiety, to Joelene. Jednakże, chyba wyjaśnili trochę jej motywy (podobnie Ben wyjaśnia swoje w epizodzie IV).

Mnie bardziej ciekawiła historia Lee. Trochę zdawkowo potraktowali jego przeszłość, a miło byłoby się dowiedzieć, czy faktycznie był taki niewinny, jakim siebie przedstawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 20:36, PanSzpieg napisał:

A Wy jak myślicie? Ja chciałbym się dowiedzieć co się stało z Glenem. Pojechał do Atlanty
i słuch o nim zaginął.

Jak to co? Spotkał Ricka i resztę, a później wraz z nimi brał w udział w wydarzeniach znanych z komiksu i serialu ;-)
>Ciekaw też jestem co z Christą i Omidem
To jedyne z pytań na które możemy ewentualnie otrzymać odpowiedź.

Nie sądzę, aby kolejny sezon skupił się na niedokończonych wątkach pierwszego, ani też byśmy kierowali nastoletnią Clementine (kilka lat to za duży okres czasu podczas takiej apokalipsy, ludzkość by wyginęła). Najprawdopodobniej będzie to nowa grupa, której Clem będzie częścią (może także Christa i Omid) lub też zupełnie nowi bohaterowie.

Mogę też całkowicie się mylić i Telltale nas wszystkich zaskoczy ;-)

@Heartbreaker
Lee nigdy nie przedstawiał siebie jako niewinnego. Wręcz przeciwnie. Przynajmniej w mojej wersji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2012 o 20:50, Heartbreaker napisał:

Mnie bardziej ciekawiła historia Lee. Trochę zdawkowo potraktowali jego przeszłość, a
miło byłoby się dowiedzieć, czy faktycznie był taki niewinny, jakim siebie przedstawiał.

Winny był, ale i miał powód dla którego zabił. Moim zdaniem oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc jakoś nie wziąłem pod uwagę tego że wydarzenia na linii serial > gra mogą się łączyć, ale to wyjaśniałoby masę spraw. ;)

Dzięki za uświadomienie mnie, serio. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 20:57, mati285 napisał:

Bardziej łączą się na linii gra-komiks, a że serial jest adaptacją komiksu.

Właśnie cholera nie miałem okazji czytać komiksu, czaję się na jakąś okazję żeby kupić kilka części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odp.

Gram w The Walking dead, już prawie drugi episode za mną i mam pytanie. Czy wam też dialogi i fabuła wydaje się taka sztampowa i przewidywalna? :(

B fajna gierka, gdyby nie słabi scenarzyści, takie odnosze wrażenie. Szkoda dobrego potencjału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 16:13, Pupu2 napisał:

Zapisuje sie jakos stan gry przed wyjsciem z walking dead? Troche sie boje wyłaczyc gre.
:P

Zapisuje. Zawsze możesz cofnąć się do niektórych wcześniejszych zapisów, ale utracisz wtedy wszystko co było po nich. Czasami warto, jak źle podjąłeś decyzję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 20:40, In_The_End napisał:

> Zapisuje sie jakos stan gry przed wyjsciem z walking dead? Troche sie boje wyłaczyc
gre.
> :P
Zapisuje. Zawsze możesz cofnąć się do niektórych wcześniejszych zapisów, ale utracisz
wtedy wszystko co było po nich. Czasami warto, jak źle podjąłeś decyzję;)


Sztampowa nie. Przewidywalna tak i nie. Czasami zaskakuje. Gra ma swój schemat powtarzany w każdym epizodzie co jest dla niej charakterystyczne. Trudno wymleć coś nowego w tematyce zoombi i apokalipsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować