Zaloguj się, aby obserwować  
Mroczny_Joga

The Walking Dead - Temat Ogólny

342 postów w tym temacie

Jakiś czas temu był do tej gry patch, który podobno ten problem eliminował i przywracał utracone sejwy. Grasz na spatchowanej wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2012 o 15:08, mati285 napisał:

Jakiś czas temu był do tej gry patch, który podobno ten problem eliminował i przywracał
utracone sejwy. Grasz na spatchowanej wersji?


Nie wiem, Steam automatycznie aktualizuje gry. Zaraz zerknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem właśnie pewien artykuł na ign uk (TEKST ZAWIERA SPOILERY) ( http://uk.ign.com/articles/2012/11/26/predicting-season-2-of-the-walking-dead-the-game) i zainteresowało mnie jedno zdanie. Uwaga MEGA SPOILER

Spoiler

Skąd wiadomo, że Clem strzeliła do Lee? Heh, ciekawe bo właściwie nie rozważałem tej opcji chociaż z drugiej strony niby co mogłoby go uratować jeśli rzeczywiście nie strzeliła? Był już prawie zamieniony. Sądzicie, że w drugim sezonie twórcy zaskoczą nas jeszcze czymś tak dziwacznym jak powrót Lee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje spolszczenie do wszystkich epizodów? Pograłem na PS3 w demo Walking Dead i cholernie mnie korci żeby sprawdzić całość. Spolszczenie przesądzi czy brać wersję PC czy PS3. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie właśnie "Narodziny Gubernatora", o których wspominałem wcześniej i muszę powiedzieć, że na chwilę obecną ta książka jest dość ciekawa i wciągająca. Jak tylko przeczytam to z pewnością dam znać co o niej sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem pierwszy epizod - Mistrzostwo świata, cudeńko, klimat po prostu niszczy. ;) Zobaczymy jak jest dalej, jeśli tak jak na początku, to do listy ulubionych gier dołącza coś nowego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś wiadomo na temat spolszczenia E5? Cholera, ta gra to mistrzostwo, klimat, klimat i jeszcze raz klimat, do tego emocje jak przy dobrym filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 20:35, Kraju napisał:

Będzie w styczniu, ew. na przełomie, więc można równie dobrze oczekiwać w lutym.

Cholera, właśnie skończyłem czwarty epizod. Nic, nie wytrzymam tyle, odpalam piąty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, nakur**** spoilerem. Dotyczą zakończenia gry więc czytać ostrożnie.

Spoiler

Właśnie ukończyłem piąty epizod, i jeśli twórcy nie wydadzą drugiej serii to uaktywnię w sobie Breivika. Mistrzostwo świata, zaraz zaczynam na nowo, kto by myślał że wybór pośrodku gry będzie stanowił o samym jej końcu w takim stopniu. Domyśliłem się że w hotelu będzie ktoś od tego samochodu z pożywieniem, który okradłem po ucieczce z farmy. Zauważyłem jak stoi przed Marsch House, zmiażdżył mnie ten moment dosłownie. Teraz nie okradnę tego samochodu, zobaczymy co się stanie. Uratuję tą reporterkę zamiast Douga, nie pozwolę Benowi spaść, albo zostawię go po ucieczce z motelu, postaram się uratować ojca Lilly, cholera! Ile tu jest wyborów, prawdziwa perełka wśród gównianych gier, ma to coś co miały gry dawniej, klimat, mistrzowska fabuła, mistrzowskie wybory, cudo, cudo, cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP

Również jestem pod wielkim wrażeniem serii jak i koncówki. Żałuję tylko tego, że miałem problemy z zapisem i musiałem grać na domyślnych ustawieniach. Możliwe, że wtedy pewne sprawy inaczej by wyglądały.

Co do zakończenia po napisach, to mam pytanie.

Spoiler

Skąd wiadomo, że Omid i Chista byli z Clementine? W mojej wersji Clem usiadła na pieńku, znalazła łuski po nabojach a potem zobaczyła w oddali dwie sylwetki. Niemożliwością jest, żeby to byli wspomnieni wyżej ludzie, skoro poprosiłem ich o zaopiekowanie się Clem i stworzenie rodziny dla niej (więc w teorii powinni razem z nią iść, albo też jechać pociągiem [gdyż poprosiłem ich o zaczekanie przy nim, a potem Clem tam wysłałem]).

Czyżby olali moje słowa i zostawili dziewczynkę samej sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż i ja uważam tę grę za zajebistą i wyjątkową, to jednak odradzam ponowne przechodzenie. Wybory w tej grze to iluzja i zdecydowanie lepiej w niej żyć, niż obnażyć jak niewiele zmieni to, że wybierzemy coś tak czy tak.

Spoiler

Najbardziej rażący jest przykład śmierci Kennego. Cokolwiek się nie zrobi, to gość ginie, a naprawdę niewiele pracy by to kosztowało, gdyby zostawili furtkę z inną opcją.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry ostatnio przyzwyczaiły nas, że jesteśmy niemal bogiem i dokonując odpowiednich wyborów można każdego uratować i wszystko zmienić. The Walking Dead podeszło do sprawy nieco inaczej i moim zdaniem ta pozorna swoboda wyboru idealnie pasuje do ponurego klimatu tego uniwersum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy są plany wydania pudełkowego w polsce. Na steam gra idzie za ponad 20 euro, drogo :/
Strasznie się na grę napaliłem, ale chyba będę musiał poczekać do promocji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co żadnych nie ma. Raczej nikt nie pokusi się o wydanie gry w Polsce. Zbyt drogie koszta samej polonizacji, nie mówiac już o dystrybucji. Tym bardziej, że grę można było i będzie dorwać w różnych promocjach, niemal z grosze. Tym bardziej się nie opłaca, gdyż są spolszczenia do każdego z odcinków (do 5 będzie w styczniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować