Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #265: Co wybierasz: Guild Wars 2 czy World of Warcraft: Mists of Pandaria?

24 postów w tym temacie

Zdecydowanie Guild Wars 2. Niby nie jest to ani rewolucja, ani rewelacja i gra wymaga jeszcze dużej ilości pracy, ale sama eksploracja i eventy zapewniają mi dość rozrywki, żebym nie żałował zakupu. Do Warcrafta natomiast już kompletnie mnie nie ciągnie. Na początku roku dałem mu jeszcze jedną szansę, ale znudził mnie zanim zrobiłem nową postacią level 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obie gry sa bardzo dobre.

Granie w GW2 nie przeszkodzi mi w graniu w WoW. Jak mi sie abonament skonczy to bede grac dalej w GW2.
Pandareni to jest rasa na ktora czekam od 1 dodatku.

1 pazdziernika bede grac, bo teraz serwery beda zawalone ludzmi i nie bedzie sie dalo zabic moba do questa przez flood innych monkow.. (no i dostaje kupony do empiku wiec akurat bede miec na dodatek :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW2 to naprawdę niesamowita gra. Mówię to jako fan WoW - który jak do tej pory był w pełni zasłużonym królem gier MMO. Ale w GW2 można znaleźć naprawdę niesamowity gameplay. No i według mnie GW2 to właściwie jedyna gra która śmiało może się zwać MMORPG... A inne tzw. gry MMORPG to raczej MSPORPGWCD - (Massive Single Player Online RP Game With Coop Dungeons ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co za głupie pytanie

jasne, że World of Warcraft: Mists of Pandaria

"śniadanie na szczycie Mulgore,
w rytmie fenomenalnej muzyki..
i te widoki - bezcenne"

przejrzystość, klimat i humor - pokaż gdzie masz tak w innej grze no pokaż na arenę wyzywam cię.. pokaż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gram juz w gry MMO, bo mam ich serdecznie dość przez Bli$$a.Ale jakbym musiał wybierać to GW 2, bo wow skończył się wraz z WOTLK a Cata i MoP nie mogą się równać z wotlk, tbc i vanilla.WoW ma już czasy świetności i chwały za sobą, teraz to tylko dojenie kasy z graczy i kolejne ułatwienia pod casuali, bo przecież wciąż ich jest za mało a wow wciąż za "trudny" XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem GW2, ale mi nie przypadło do gustu. Dodatek do WoWa pewnie bym kupił, ale szkoda mi trochę kasy i czasu ostatnio, więc na razie sobie daruję.

EDIT:
@Up

WoW skończył się na TBC. WotLK i każdy następny po nim dodatek, to bezsensowne upraszczanie, wycinanie i psucie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować