Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tomb Raider ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej!

38 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2012 o 19:26, vikingwasdead napisał:

Jaki tam Boberek, jak się Cenege szarpnie to myślę, że pod Larę będzie podkładał Szyc
=)


Ja tam stawiam na Linde ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfft, cokolwiek, byleby była do wyboru wersja oryginalna/z napisami, inaczej że tak powiem Steam/ktoś z eBay będzie wdzięczny firmie Cenega :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lara Croft mówiąca po polsku... To będzie niezłe doświadczenie. Z pewnością wypróbuję obie wersje językowe (nawet jeśli nie będzie możliwości wyboru w polskim wydaniu). Ale moim zdaniem Camilla Luddington w wersji angielskiej będzie lepsza. W końcu Lara to brytyjka jak Camilla, a polskie lokalizacje są z reguły bardzo wątpliwej jakości. Szczególnie w wykonaniu [m].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Z przerażeniem w oczach] Czemu? Co zrobiłem nie tak...

...pewnie jeszcze podwyższą przez to ceny...
...i tak pewnie większość gracy nawet tych głosów nie odsłucha. Wyłączą je zawczasu, jak reklamy na YouTubie, lub pobiorą angielskie patche :/

Całkowite marnotrawstwo i znęcanie się nad biednymi graczami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby nadeszły wymarzone czasu że wszystkie ciekawsze gry będą w polskim dubbingu . to bardzo dobra wiadomość żeby tak jeszcze GTA 5 wyszła z polskim dubbingiem ( bo Crysic 3 chyba będzie ) to był bym w 7 niebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 17:46, Tenebrael napisał:

Damn, proszę, nie :/ Którego z "bardzo znanych aktorów, których słyszymy wszędzie" wezmą
do głównej roli? :/


Jeśli ja miałbym typować to obstawiam Joannę Pach. Wygląda jak nastolatka i głos też ma taki. Nie zdziwi mnie jak to ją dadzą do roli Lary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 20:27, Ladamek83 napisał:

Szczególnie w wykonaniu [m].

Jak chcesz obrażać, to nie na forum. Nawet firma składa się z ludzi, a dla nich jest to obraźliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 21:58, Y8U napisał:

. to bardzo dobra wiadomość żeby tak jeszcze GTA 5 wyszła z polskim dubbingiem

Ta. GTA z polskim dubbingiem. Już to sobie wyobrażam. Rastafarianie, Azjaci, Rosjanie, Włosi, Meksykanie itd. wszyscy mówiący takim samym głosem i nienaganną polszczyzną. Bogu dzięki Rockstar jako firma, która sama czuwa nad jakością tłumaczenia swoich gier na inne języki nigdy na to nie pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pisałem Wam, że zależy nam na wydawaniu jak największej ilości tytułów po polsku i że robimy wszystko, aby takie rzeczy się działy. Tomb Raider i Hitman to efekty naszych działań, które mam nadzieję zadowolą wszystkie osoby, które do tej pory narzekały na brak lokalizacji dużych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 10:35, Kenshin_Cenega napisał:

Jakiś czas temu pisałem Wam, że zależy nam na wydawaniu jak największej ilości tytułów
po polsku i że robimy wszystko, aby takie rzeczy się działy. Tomb Raider i Hitman to
efekty naszych działań, które mam nadzieję zadowolą wszystkie osoby, które do tej pory
narzekały na brak lokalizacji dużych tytułów.


Tak ale jaki jest sens robić dubbing do 5 części serii? Wcześniej były napisy i było git. Tam gdzie dubbing byłby mile widziany, nie ma go, tam gdzie jest mało pożądany dajecie dubbing :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może Pan jako przedstawiciel Cenegi odpowie i wyjaśni wątpliwości: Czy w grach Hitman: Rozgrzeszenie i Tomb Raider będzie możliwość wyboru wersji językowej czy pełna polska będzie jedyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładniejsze informacje odnośnie Tomb Raidera będziemy w kolejnych miesiącach publikować.

Co do Hitmana, to zaraz jeszcze potwierdzę ostateczną wersje i dam Wam znać, bo nie chciałbym nikogo w błąd wprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować