Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pakiet Ezio Trilogy ukaże się w listopadzie na PS3

18 postów w tym temacie

Ooo... dla mnie naprawde fajny zestaw bo nigdy nie grałem w żadną gre z serii, lecz nie wiem czy lepiej nie kupić III czesci. Przewiduje że 39,99 dolara = ok. 120 zł czyli gdzies przyjdzie nam zaplacic 149 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 21:44, Henrar napisał:

Ostatnio jest jakiś wysyp przeróżnych wydań zbiorczych.


Zgadza się, ciekawe dlaczego ? Może dlatego, że idą nowe odsłony każdej marki i starsze produkcję odchodzą do zniżkowych wydań. Fajnie dla konsolowców. Pecetowcy muszą się bawić w kupowanie gier osobno i do tego DLC ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@seroero

Przechodź od 1 chociaż najsłabsza, żeby fabułę i temat złapać.
Nigdy nie pojmę, jak można grać w sequele bez znajomości poprzednich części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 21:44, Henrar napisał:

Ostatnio jest jakiś wysyp przeróżnych wydań zbiorczych.

Ta, całe Mass Effect Trilogy i Ezio Trilogy, taki wysyp. I to takie dziwne, szczególnie że obie trylogie tworzą skomponowaną całość. Do Ezio powinni jeszcze Embers dorzucić o ile tego nie zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna sprawa jak ktoś preferuje pudełkowe wydania, ale nie ma już dużo miejsca na półce :P Ja na pewno kupię, oczywiście pod warunkiem że wszystko będzie grać i będzie spatchowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 21:59, Dan14NR napisał:

@seroero

Przechodź od 1 chociaż najsłabsza, żeby fabułę i temat złapać.
Nigdy nie pojmę, jak można grać w sequele bez znajomości poprzednich części

Jedynka najsłabsza? Chyba w inne gry graliśmy. Ach tak zapomniałem, to jedyna część która chociaż udawała, że jest skomplikowana i fabuła nie była biało-czarna. No tak, przecież skomplikowane gry są słabe, bo teraz jest ogólna każualizaja. Całkiem o tym zapomniałem. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 22:01, Mercuror napisał:

> Ostatnio jest jakiś wysyp przeróżnych wydań zbiorczych.
Ta, całe Mass Effect Trilogy i Ezio Trilogy, taki wysyp. I to takie dziwne, szczególnie
że obie trylogie tworzą skomponowaną całość. Do Ezio powinni jeszcze Embers dorzucić
o ile tego nie zrobili.


Jak Embers, to i Lineage ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 22:01, Mercuror napisał:

Ta, całe Mass Effect Trilogy i Ezio Trilogy, taki wysyp.

Jeszcze Uncharted Trilogy, wydanie zbiorcze God of War, Resistance i Killzone Trilogy, inFamous 1&2, dodatkowo wydanie GOTY Saints Row: The Third. Jest tego trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powuinni od razu, jakiś czas po wydaniu AC III. Zrobić pakiet 5-ciu + DLC. Niekoniecznie za jakieś kosmicznie małe pieniądze (Zestaw 4 części Hitmana też kiedyś kosztował więcej niż 1 gra, ale za to miał fajne pudełko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować