Zaloguj się, aby obserwować  
buras

Paskudna 10, czyli liga gier najgorszych...

889 postów w tym temacie

Ten post jest jakis chory... Fallout, Planescape Torment, Diablo, Flat Out, Warhammer 40k Dawno of War, II Wojna Światowa, Disciples II ---> przeciez to sa same hity i super gierki (co najmniej trzy z nich bez problemu mozna zaliczyc do 20 najważniejszych gier w historii komputerowej rozrywki). Tak wiec - jestescie niepoważni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 19:22, Quatre napisał:

Ten post jest jakis chory... Fallout, Planescape Torment, Diablo, Flat Out, Warhammer 40k Dawno
of War, II Wojna Światowa, Disciples II ---> przeciez to sa same hity i super gierki (co
najmniej trzy z nich bez problemu mozna zaliczyc do 20 najważniejszych gier w historii komputerowej
rozrywki). Tak wiec - jestescie niepoważni.

większość tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się tam nie podoba....takiej dziwnej (powstrzymam się o nazwania inaczej tej gry) nigdy nie widziałem. Ledwo włączyłem już musiałem wykasować taka głupia......wole już pograć w total overdose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 19:24, ciaputek napisał:

Postal ( wszystkie części), Democracy, Mortyr 1 i 2, Driver 3

Democracy????????

co chcesz fajna stmulacja kierowania państwem głupia ale fajna
nie było jeszcze takiej gry takiej symulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałbym, że niepoważni. Każdy coś lubi lub nie. Nie lubie strzelanin to napisze mortyra. Jak ktoś powie, że sportu nie lubi to fife walnie, a jak rpg to tormenta. Nie nazwałbym tym niepoważnym. Poprostu każdy ma jakieś zaintersowania i kupując gry tym się kieruje, a jak kupi odmmienny gatunek to raczej sa nikle szanse by mu sie spodobala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 20:01, ciaputek napisał:

Mi się za bardzo nie podoba :)

mnie terz nie ale niema do czego porównywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 20:40, lampak napisał:

Szymek Czarodziej (zakała przygodówek)
Punnisher (gra nic w sobie nie zawiera, poza przemocą)
Postal 2 (jak wyżej)
Munhunt (czy jakoś tak; jak wyżej)
I cała seria Maluch Racera, Warszawka Racer i inne śmieci, które dostajemy od Playa (chodzi
mi o wydawcę, nie czasopismo; chociaż zdażają się jakieś ciekawsze gry wydawane przez Playa)



Ups .... zapomniałem , napisać na mojim liście Malucha Rejsera , Warszawke itd . Święta racja to są mega głupie gry ale żadna z nich nie jest nawet w połowie tak głupia jak TIBIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz IMO najgorsze gry to nie są... słabe były fakt, ale z najgorszymi, niszowymi produkcjami porównywac ich nawet nie wypada
zreszta IMO w ogole tam sie TR4 nie powinien znaleźć, tak samo seria Hitman z tego co slyszalem stała na dosc wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 20:02, Dar15 napisał:

Nie powiedziałbym, że niepoważni. Każdy coś lubi lub nie. Nie lubie strzelanin to napisze mortyra.
Jak ktoś powie, że sportu nie lubi to fife walnie, a jak rpg to tormenta. Nie nazwałbym tym
niepoważnym. Poprostu każdy ma jakieś zaintersowania i kupując gry tym się kieruje, a jak kupi
odmmienny gatunek to raczej sa nikle szanse by mu sie spodobala ;)


W takim razie po co ktos kupuje gre z gatunku, ktorego juz z zalozenia nie lubi? Trzeba byc jednak niepowaznym, zeby kupowac gre, ktora mie sie nie podoba zanim w nia w ogole zagram, a potem jęczeć, że to slaba gra. A poza tym - to jest post mający mowic o grach SŁABYCH, KASZANACH, a nie o gustach poszczegolych forumowiczow. Wiec moze niech sie wypowiadaja ludzie, ktorzy mimo iz lubia dany gatunek - nadal twierdza, ze gra jest zla. Bo co to za tlumaczenie, ze komus gatunek RPG sie nie podoba i dlatego mowi, ze Torment lub Fallout sa grami ZŁYMI. One sa wybitne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>[...]ale żadna z nich nie jest nawet w połowie tak głupia jak TIBIA

a tu zaprzecze i będe się kłocić ;) TIBIA jest jedna z najbardziejsensownych MMO na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 12:07, ŁukiPluta napisał:

>[...]ale żadna z nich nie jest nawet w połowie tak głupia jak TIBIA

a tu zaprzecze i będe się kłocić ;) TIBIA jest jedna z najbardziejsensownych MMO na rynku


No to możemy zacząc się kłócić ;] Jedyny sukces tibi polega na tym że po pierwsze jest darmowa a po drugie można w nią grać na słabych komputerach(jest też po trzecie które zwabia większość dzieciaków czyli możliwośc sprzedania postaci)większość osób które gra w tibie to właśnie takie dzieci które ganiają do kawiarenek i siędzą tam godzinami żeby później sprzedać ją na allegro 100zł.Moji koledzy którzy grają w tibie też zachęcali mnie do niej że niby gra ma klimat że wciąga no i posiedziałem przy niej...jakieś 5 minut po czym wywaliłem ją z dysku po czym wróciłem do WoW''a, gra nie ma żadnego klimatu a w dodatku jest nudna...chyba jeszcze w żadną gre nie grałem tylko 5 min...jak już mówiłem jedyny jej atut to to że jest darmowa i mogą w nią grać praktycznie na każdym komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 11:51, Kamil.i.Maciek napisał:

Mi okropnie nie podoba się Chicago1930, ojciec chrestny, trylogia GTA .


Rozumiem że GTA się może nie podobać...ale żeby od razu do paskudnej 10-tki?? Osobiście bardziej mi się podoba Mafia od którejkolwiek GTA, ale to kwestia gustu.

GTA i Godfather uważam za bardzo dobre gry, ale ich klony w stylu "Manchatan Chase"...są żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja KOCHAM RPG, w Tormenta nie grałem ale nie wiem, czym tu się jarać w falloucie... Klimat i rozgrywka ok, ale przedmioty i odwzorowanie broni kuleje w porównaniu z Jagged Alliance 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować