Zaloguj się, aby obserwować  
buras

Paskudna 10, czyli liga gier najgorszych...

889 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2006 o 14:09, Marcin-91 napisał:

Ja KOCHAM RPG, w Tormenta nie grałem ale nie wiem, czym tu się jarać w falloucie... Klimat
i rozgrywka ok, ale przedmioty i odwzorowanie broni kuleje w porównaniu z Jagged Alliance 2.



a ja nie wiem na co ty narzekasz. To nie jest gra taktyczna. To RPG. Mechanika gry po mimo faktu że jest mało żwawa(przez system turowy) jest bardzo udana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz jak to jest było i będzie :P
Rodzice od czasu do czasu lookają w co ja gram i jak tylko zobaczą GTA to odrazu wyskakują woo w co ty grasz to jest okropne takie głópie amerykańskie. a potem coś ty narobił potrąciłeś człowieka, a na koniec czemu zabijasz tego pana x]. Po prostu nie dadzą mi pograć, ale po zastanowieniu się nie potrzebuje grać w GTA bo to nic specjalnego tytuł z części na część jest moim zdaniem coraz gorszy. Najlepsze było GTA2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 14:25, chickenVIP napisał:

er pe gi.....bleeeee N.U.D.A... nie to co ef pe es....


taaa- nie ma jak TRATATA!!!! KABUM!!!! JEBUDU!!

A tak serio mam jeszcze troszkę szacunku dla tzw. taktycznych FPSów, ale Serios samy i inne Kłejki to porażka

RPG rulez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 14:36, Minsc i Boo napisał:

> er pe gi.....bleeeee N.U.D.A... nie to co ef pe es....

taaa- nie ma jak TRATATA!!!! KABUM!!!! JEBUDU!!

A tak serio mam jeszcze troszkę szacunku dla tzw. taktycznych FPSów, ale Serios samy i inne
Kłejki to porażka

RPG rulez!

FPS wymiatają a taktyki też Czasami główka musi się pomęczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 14:41, Marcin-91 napisał:

Wiem że to rpg ale ale przedmioty w falloucie sa lipne.


Przeszedleś całego? Mi przedmioty w Fallaucie się podobały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2006 o 14:42, Minsc i Boo napisał:

Przeszedleś całego? Mi przedmioty w Fallaucie się podobały

Nie przesedłem Fallouta, alle nie mówie że to zła gra. Ni podobało mi sietam odwzorowanie przedmiotów ani fabuła (ale to kwestia gustu). Uważam, że są lepsze rpg (na przykłąd Baldur) oraz gry taktyczne (ja2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 14:55, Marcin-91 napisał:


> Przeszedleś całego? Mi przedmioty w Fallaucie się podobały
Nie przesedłem Fallouta, alle nie mówie że to zła gra. Ni podobało mi sietam odwzorowanie przedmiotów
ani fabuła (ale to kwestia gustu). Uważam, że są lepsze rpg (na przykłąd Baldur) oraz gry
taktyczne (ja2)

Wiesz? jeszcze w w roku 1999 mówiłem i mysałem podobnie jak ty. Prawda- Fallout nie wciąga od razu. Trzeba się wczuć w specyficzny klimat tej gry. Klimat Mad Maxa połaczyny wraz wyobrażeniami amerakanów o wojnie atomowej w czasie zimnej wojny, to wszysto doprawione nutką Sci-Fi. Fallout wciaga jak bagno...powoli, ale skutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, dlaczego jedynie odwzorowanie pzredmiotow mialoby zawazyc nad tym, ze gra jest zla... Wrecz pzreciwnie. Jets bardzo dobra! A to odwzorowanie pzredmiotow, to jedynie drobny minus, na ktory ja nawet nie zwrocilem uwagi. To nie ejst esencja tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 14:09, Marcin-91 napisał:

Ja KOCHAM RPG, w Tormenta nie grałem ale nie wiem, czym tu się jarać w falloucie... Klimat
i rozgrywka ok, ale przedmioty i odwzorowanie broni kuleje w porównaniu z Jagged Alliance 2.


Primo - chyba jednak slabo kochasz RPG, skoro nie grales w Tormenta i nie podoba Ci sie Fallout.

Secundo - Klimat, fabula i rozgrywka (cokolwiek by to znaczylo :) to podstawa dobrego erpega. Jesli zalezy Ci na przedmiotach i odwzorowaniu broni, to nie pozostaje Ci nic innego, jak tylko kupic sobie Leksykon uzbrojenia Wojska Polskiego i odwiedzic strzelnicę (dla odwzorowania broni ^^ ).

Tertio - nie mam juz nic wiecej do dodania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO dobre RPG-i to baldury, icewind dale, pomio swych neidociągnięć lionheart , NN, Diablo (na battle.net bo na singlu gra staje się dla mnie bez sensowna) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...]jakieś 5 minut po czym wywaliłem ją z dysku po czym wróciłem do WoW''a[...]

jak sie komentuje gry porownywując je do innych "lepszych" gier to sa tylko takie wyniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 17:11, Quatre napisał:

Jesli zalezy Ci na przedmiotach i odwzorowaniu broni, to nie pozostaje Ci nic innego, jak tylko
kupic sobie Leksykon uzbrojenia Wojska Polskiego i odwiedzic strzelnicę (dla odwzorowania broni


lub zaczac tworzyc "moda" na przedmioty (tzn. wstawic "lepsze" grafiki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 17:52, Marcin-91 napisał:

IMO dobre RPG-i to baldury, icewind dale, pomio swych neidociągnięć lionheart , NN, Diablo
(na battle.net bo na singlu gra staje się dla mnie bez sensowna) .


OMGWTF?!
Nie podobal ci sie fallout?
Toz to arcydzielo. Niedoscigniony wzor nieliniowosci i rozbudowania!
Te wszystkie ciekawostki, easter-eggi, ten humor!
Mad Max to jest kicz w porownaniu z klimatem fallouta.
Diablo dla mnie RPGiem nie jest, a NVN jesli chodzi o single to kuleje.
No, ale o gustach sie nie dyskutuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tak więc mi się fallout nie podoba, wam tak i niech już tak zostanie bo może tu wojna wybuchnać ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Czy mi sie zdaje, czy to jest temat o najgorszych grach a nie o tym, ze RPG''i sa swietne? Oczywiscie, ze sa swietne i koniec dyskusji. :) A na serio, prosze o powrot do glownego watku temtu.
Pozdro 60!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować