Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Amerykański zwiastun Assassin`s Creed III ocenzurowany

35 postów w tym temacie

Jak widać propaganda i manipulacje potrafią zaślepić każdego człowieka, później tylko patrzeć jak chełbią się we własnej chwale, która zrodziła się z fałszywej historii. No cóż, nie twierdzę, że na amerykańskim trailerze kłamią, ale nie da się zaprzeczyć, że pół prawda jest bardziej zbliżona do kłamstwa niżeli do prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Precz z cenzurą! Nie wiem jak faktycznie wygląda to w grze, ale mam nadzieję, że Ubisoft nie ułagodził nic specjalnie i nie będzie jedynych, wspaniałych i niepokonanych amerykanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 19:55, Mysurek napisał:

Ja tylko czekam na moment w którym niemcy się wkurzą i zaczną cenzurować zabijanie nazistów
w grach :P


Co niektórzy twierdzą, że Niemcy to takie same ofiary wojny jak Polacy czy Żydzi, więc wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 17:57, DonPecz napisał:

beda zapewne na koncu okaze sie ze connor to amerykanin ;p

eee, ale to chyba już od początku było mówione, w końcu nawet imię ma amerykańskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 20:10, NeroNarmeril napisał:

Co niektórzy twierdzą, że Niemcy to takie same ofiary wojny jak Polacy czy Żydzi, więc
wątpię.

Biorąc pod uwagę straty niemieckie w II WW oraz fakt, że sporo ofiar Holocaustu miało obywatelstwo niemieckie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 20:10, NeroNarmeril napisał:

Co niektórzy twierdzą, że Niemcy to takie same ofiary wojny jak Polacy czy Żydzi, więc
wątpię.


Poważny temat na dyskusję, ale jak wziąć za przykład mieszkańców bombardowanego Drezna czy pasażerów Gustloffa (itp. itd.) to moim zdaniem tak. To są takie same ofiary jak Polacy czy Żydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 22:35, NeroNarmeril napisał:

Raczej chodziło mi o jakiś ''mondrych'', którzy twierdzą, że naziści to nie Niemcy.

Tak samo krzywdzące dla Niemców jest zrównywanie ich z nazistami, jak dla Polaków zrównywanie ich wszystkich z komunistami z okresu PRLu. Czujesz analogię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować