Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2013 o 10:31, zerohunter napisał:

Game over, a tak się cieszyłem że chory jestem i sobie pociupię:D


Ja już mogę niby grać, ale widać, że gra ma sporo błędów - często mi się wysypuje, gdy zginę; wygląda gorzej niż BF3, a działa słabiej; są problemy z teksturami...
Jasne, to beta, ale mam nadzieję, że zostanie to poprawione do czasu wydania pełnej wersji. Gra się bardzo podobnie jak w BF3, tak naprawdę większych zmian nie widzę.
Ta pierwsza mapa jest niezła, chyba lepsza niż każda z podstawowych map z BF3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze masz lajcik jeśli chodzi o błędy bo po paru minutach gry lub zmieniam ustawienia grafiki wyskakuje mi ten sam błąd który mi gada że moja karta obsługuje jedynie dx9 i ma 512MB podczas gdy mam HD 6770 1GB DX11 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie burzcie się, że coś nie działa. Właśnie po to jest beta, żeby sprawdzić co nie działa. Miesiąc naprawiania błędów to dość długi czas i na pewno da się coś zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bf 3.5.
Nie warto. Gra wygląda tak samo, ba, niektóre tekstury są znacznie gorszej jakości niż te w trójce.

Nie ma żadnych nowości poza trybem commandera... który był w poprzedniczkach.
Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2013 o 14:16, ww3pl napisał:

Co do reszty - ych, serio?


Coś w tym jest, że większych zmian nie ma :D Aczkolwiek trzeba brać poprawkę na to, że to jest beta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2013 o 14:16, ww3pl napisał:

Pamiętasz betę BF3? Graficznie za ciekawie to tam nie było, więc tutaj jest pewnie to
samo.

Co do reszty - ych, serio?

Serio, czuję się jakbym grał w jakiegoś mappacka, zwykły dodatek a nie pełnoprawna część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem jeden meczyk, bo mnie wyrzuciło. Gameplay się dużo nie zmienił, ale to co oni nam dali w ''becie'' to jest wczesna alpha, która było już w sieci kilka miechów temu.
Nie można nawet sprawdzić jak gra będzie działać w danych ustawieniach, bo czego by nie ustawił to ścina jak cholera :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogram trochę już w betę i mogę podsumować tak: lagi, lagi i jeszcze raz lagi...

Próbowałem poprawić sytuację zmieniając ustawienia grafiki, jednak nie przyniosło to żadnego efektu, tak więc przy przycinaniu animacji co 5 sekund granie na pewno nie należy do przyjemnych.

Druga rzecz rzucająca się w oczy to jakość grafiki, o ile biegając z bronią w ręku da się jakoś to oglądać, o tyle latając helikopterem wszystko wygląda to strasznie słabo, chwilami miałem wrażenie, że cofnąłem się do Battlefielda 1942...

Strzelanie, moim zdaniem, jest bardzo słabe. Nie wiem, czy to nie wina lagów, bo na chwilę obecną strzela się nawet gorzej niż w ostatnim MoH.

Na plus można zapisać trzy rzeczy: możliwość strzelania w wodzie i nurkowania oraz znacznie lepiej wyglądająca animacja lotu na spadochronie. Trochę mało...

Podsumowując, pierwsze wrażenia z betą BF4 oceniam na bardzo nieudane. Spróbuję jeszcze zagrać kilka rund, ale jeśli moja odczucia będą podobne do wyżej opisanych, to nowy Battlefield, przynajmniej na premierę, na mojej półce niestety nie zawita.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heja. Pograłem w sumie z 5 godz i stwierdzam że większego badziewia dawno nie widziałem. Nawet zabugowana 3 była lepsza niż to coś. Jeśli narzekaliście w 3 na lagi tu macie lagerfielda w pełnej krasie. Idziesz i po chwili cofasz się o 10 metrów. Zabijanie przez grube ściany to tutaj chleb powszedni. To co może się podobać to nieco zwolnione tempo rozgrywki + feeling broni. Przyjemniej się strzela, nie ma się uczucia że mamy w ręku zabawkę. Oczywiście EA/DICE nie popisało się co do nazw broni zostały licencje te które były w 3 a nowe mają pokraczne nazwy. Proszę mi nie mówić że to beta i że te rzeczy zostaną poprawione bo prawda jest taka że netcode jak był słaby tak teraz jest. Nie ma to jak bieg za osłonę po czym pociski magicznie za tobą skręcają i Cię zabijają. Hitboxy kolejna rzecz do omówienia. Hmmm. No tu widać lekką poprawę nie trzeba już wpakowywać we wroga całego magazynka, wrogowie padają szybciej. Jeśli chodzi o maszyny to na dzień dzisiejszy heli można wyczyniać wielkie cuda. Może z tego względu że ludziska nie mają jeszcze igły lub stringera. O właśnie jeśli chodzi o stringery/igły to są one zabójcze, bo udało mi się już takową rzecz odblokować. Przeładowywanie jest zabójczo szybkie. W porównaniu do przeładowania flar w heli mamy małą lipę. Bo wystarczy oddać straszaka żeby koleś wypuścił flary po czym po chwili leci kolejny pocisk, który już trafia. Jednak żeby ubić helkę trzeba takich pocisków 2. Jeśli chodzi o samą grafikę jest troszkę lepiej. Widać dbałość o detale u DICE, choćby rybki w akwarium czy animowane bilboardy, ale większych zmian nie ma. Co więcej optymalizacja leży i kwiczy. Na moim sprzęcie częste są dropy, które są odczuwalne i lekko wkurzające. Reasumując BF 3.5 w wersji alpha. Nie ma tu nic czego by nie było w 3. Poza tym że mamy chinoli zamiast ruskich, ale ci ostatni i tak zawitają do finalnej wersji gry. Ja nie wydam na tą grę 150 zł. Poczekam na obniżkę, a jak jej nie będzie to poczekam 2 lata i kupie sobie tą grę na HumbleBumble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, tak czytam o tym haczeniu i lagach. Gralem dzisiaj ze 3-4 godziny i tylko na pierwszym serwerze miałem faktycznie jakieś dziwne przycinki, a tak to śmiga. Mam natomiast nadzieję, że finalna wersja będzie wyglądała lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest Battlefield 3.5. To jest pełnoprawny Battlefield 4. Nie wiem jak to jest na PC, ale na Xboksie 360 gra waży 1.5GB, jest jedna mapa i nie ma tekstur HD. Co jednak jest ważne, to zupełna zmiana sterowania, która moim zdaniem jest tragiczna i nie mogę w nikogo trafić... Lagi? Lagów brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować