Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2007 o 20:58, kulfonito napisał:

Dostałem od Krasnoludów niszczycieli i nie wiem co robić

Zaprowadź ich (to są jednostki pod Twoją kontrolą) do bramy, której nie mogłeś wcześniej otworzyć (nie do tej, która ma być sforsowana - tarany rozbiją ją potem od wewnątrz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 00:57, pingwinekbuli napisał:

Czy wie ktoś czy można pozmieniać w plikach gry n\jakieś parametry tak by stuningować bochaterów
????

Jeśli znasz angielski, to polecam zajrzeć tu: http://spellforce.jowood.com/forum/showthread.php?t=27272 Nie wiem tylko czy jest sens psuć sobie zabawę robiąc takiego niezwyciężonego awatara, to przecież tak jakbyś użył kodów :/

--> kulfonito

Dnia 15.04.2007 o 00:57, pingwinekbuli napisał:

Do jakich ołtarzów włożyć świecę, fiołkę i klepsydrę? Oczywiście w dobrej kolejności (...)

O kolejność nie musisz się martwić - "włożenie" tych przedmiotów wygląda tak, że jeśli twój awatar ma odpowiedni przedmiot i jest przy odpowiednim ołtarzu, to ołtarz zostanie automatycznie aktywowany.

--> RRohen

Dnia 15.04.2007 o 00:57, pingwinekbuli napisał:

Hej Jak zapalić kamienne głowy w kryptach zegarowych (w cieniu fenixa ) prosze dokładnie

Przede wszystkim upewnij się, że chcesz aktywować właściwe głowy, czyli nie te, do których możesz włożyć kamienny język, tylko te, które są w labiryncie z minotaurami, za drzwiami otwieranymi kluczem od Xalabara. Zapala się je zostawiając jednego ze swoich bohaterów w ich pobliżu; każdego przy jednej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 09:30, pingwinekbuli napisał:

tak te fragmenty sie przydadzą do stworzenia pojedyńczego przedmioptu typu kusza lub sztylet

Poszukałem na forum producenta gry i dowiedziałem się, że pojedyncze przedmioty daje się rzeźbić dopiero po wykonaniu zestawu pradawnych lub berserkera. Sprawdziłem to. I rzeczywiście - można utworzyć 4 rodzaje broni, w tym 3 z nich posiadają po 2 odmiany. Każdy przedmiot wymaga 10 poziomu umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 07:10, Seba33 napisał:

Mam pytanie jak moge zdobyć pazur kradzieży kieszonkowej czy jakoś tak?

Jeszcze nie słyszałem o takim czymś ani w SpellForce1 ani w SpellForce2 więc może chodzi
o złotą edycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 12:13, Gorn7 napisał:

Jeszcze nie słyszałem o takim czymś ani w SpellForce1 ani w SpellForce2 więc może chodzi
o złotą edycja.


To jest ze spellforce 2. Tam jest taka misja że trzeba zinfiltrować podziemie złodziejskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 12:15, Fumiko napisał:

> Jeszcze nie słyszałem o takim czymś ani w SpellForce1 ani w SpellForce2 więc może chodzi

> o złotą edycja.

To jest ze spellforce 2. Tam jest taka misja że trzeba zinfiltrować podziemie złodziejskie.

A w jakiej misji mogę wiedziec? Bo ja jestem w Shal i nic takiego nie robiłem.(może przegapiłem misje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 12:26, Gorn7 napisał:

A w jakiej misji mogę wiedziec? Bo ja jestem w Shal i nic takiego nie robiłem.(może przegapiłem
misje)


W Siedmiogrodzie czy jak to się tam nazywało... Ale to już może nie w tym wątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pzaur kradzieży kieszonkowej (lub coś podobnej nazwy) był w dodatku Cień Feniksa. Raczej nie można go było dostać, ale po zabiciu aptekarzy z biednej dzielinicy Empyrii przy ich ciele coś takiego się znajdowało. Chodząc z tym w ekwipunku po mieście dostawało się różne przedmioty - począwszy od kosztowności po lalkę Hadeko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się