Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Ale mam szczęście! Po zdobyciu poziomu(42) szybkość walki prawie wzrosła z 47% do 80% kilku!!(nie wiem ile dokladnie, bo miałem pierścien +10% i było 90, więć pewni z 81% mam normalnie:)). Po zdobyciu 43 pewnie całkiem się odnowi, a już rozpaczałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś doradzi najlepiej jak odepszeć pokonać te stado w ostatniej mapie w Oddechu Zimy no bo pierwszym razem jak grałem to mnie zabiji bo ich jest za dużo jak ich pokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 15:58, Kubus7741 napisał:

Niech mi ktoś doradzi najlepiej jak odepszeć pokonać te stado w ostatniej mapie w Oddechu Zimy
no bo pierwszym razem jak grałem to mnie zabiji bo ich jest za dużo jak ich pokonać.

Ja tam nie miałem żadnego problemu, ponieważ miałem dużą armię złożoną głównie z wiarusów i mędrców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 15:58, Kubus7741 napisał:

Niech mi ktoś doradzi najlepiej jak odepszeć pokonać te stado w ostatniej mapie w Oddechu Zimy
no bo pierwszym razem jak grałem to mnie zabiji bo ich jest za dużo jak ich pokonać.


Po prostu musisz się na to dobrze przygotować, mi się udało tak gdzieś za trzecim razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 20:06, Przemo236 napisał:

Czy coś jeszcze oprócz zelaza jest potrzebne temu przekletemu zywiolakowi od ostrza ziemi w
ostrej skale???

Nie , ale kiedy dasz mu to żelazo to wyłoni się kilka strażników złych , ale nic ci nie zrobią tylko musisz ich szybko zabic , ponieważ jeśli tego nie zrobisz to będziesz miał po mieczu , a kiedy będziesz miał ten miecz będziesz musiał iśc do takiego krasnoluda i dac mu polecone składniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 20:06, Przemo236 napisał:

Czy coś jeszcze oprócz zelaza jest potrzebne temu przekletemu zywiolakowi od ostrza ziemi w
ostrej skale???


Z tego co pamiętam chyba nie (tylko od zakichania Ci tego żelaza zabierze) , ale będziesz musiał pokonać armię golemów więc lepiej się na to przygotuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 20:20, Przemo236 napisał:

jaka jest najleprza bron w spellforce ZŚ???


Teraz żeś sieknął, ciężko wskazać. Zależy czy masz lekkozbrojnego wojownika czy ciężkozbrojnego, albo białego maga lub czarnego a może łucznika. Każdy z nich ma przecież inny zestaw broni. Ja miałem ciężkozbrojnego i pod koniec gry przez długi czas używałem Pałki Ludzi Północy, zadaje duże straty i jest dosyć szybka. Jak jest w innych profesjach nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 20:20, Przemo236 napisał:

jaka jest najleprza bron w spellforce ZŚ???

Większość uważa za najlepszą broń w ZŚ Klingę Światła - szybkość 125%, dość spore obrażenia i jest jednoręczną bronią - może jej używać zarówno lekkozbrojny jak i ciężkozbrojny wojownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem, surowce mi sie kończą a co chwila mi te princepsy z ostrzami wchodzą i rozwalają obronę, raz mi sie udało wejść im do bazy ale jak przechodziłem koło wieży to mi ona rozwaliła całą armie.
Chodzi mi o południową godmarchię.
PS: Da sie jakoś rozwalić tą wieżę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 10:05, Draxvoxdor napisał:

A ja mam problem, surowce mi sie kończą a co chwila mi te princepsy z ostrzami wchodzą i rozwalają
obronę, raz mi sie udało wejść im do bazy ale jak przechodziłem koło wieży to mi ona rozwaliła
całą armie.
Chodzi mi o południową godmarchię.
PS: Da sie jakoś rozwalić tą wieżę?

Po pierwsze nie wolno pod żadnym pozorem przechodzić koło wieży! Na zachodzie jest obóz lodowych golemów, monument bohaterów i ścieżka na południe do obozu Ostrzy, tamtędy należy przejść.
Po drugie musisz szybko wykonywać każdy ruch - na początku obrona monumentu - nie musisz koniecznie tego robić jeśli Twój awatar da sobie radę z Ostrzami pilnującymi przejść to nie aktywuj monumentu Mrocznych Elfów, tylko od razu Orków. Możesz też spróbować przejść mapę samymi bohaterami i awatarem. Mnie się tak udało (mag żywiołów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!!!
Mam problem z SE. Instalacja przebiega normalnie, wszystko ładnie, włączam gierkę, a tu....nic!
Wyskakuje tylko prezentacja we flashu CDP i tyle. Animacja się wyłącza i nic się nie dzieje. Gra się nie włącza, widać normalnie pulpit, ALE w procesach widnieje spellforce.exe i porocesor jest obciążony na maksa. Wiem co powoduje ten problem bo kiedyś tez taki miałem,ale po dogłębnej analizie okazało się, że problem powodował Kasepersky Antywirus. Dopiero po jego odinstalowani gra zadziałała. Zgłaszałem ten problem do pomocy technicznej, uruchomienie w trybie czystego bootowania nie pomoglo. Jak mówię dopier deinstalacja antywirusa usunęła problem. Ale ja nie chce się pozbywać antywirusa tylko dla tego, ze mi giera nie chodzi. Może wie ktoś jak rozwiązać problem bez odinstalowania antywirusa??? Myślałem, grzebałem w samym antywirku, odblokowałem mu porty i kanały dla spellforca nic!! Nic nie daje. Nawet jak wyłączę ochronę antywirusową, też nie pomaga. Czy to wogóle da się jakoś naprawić czy jedynie usunięcie antywirusa??
Z góry dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 12:10, sony ericsson napisał:

Pomocy!!!
Mam problem z SE. Instalacja przebiega normalnie, wszystko ładnie, włączam gierkę, a tu....nic!
Wyskakuje tylko prezentacja we flashu CDP i tyle.

Z tego co wiem, to SpellForce nie trawi większości antywirusów, więc nic na to nie poradzisz. Możesz zrobić tak, że nie będziesz miał w ogóle antywirusa i będzie mało korzystał z sieci, aż skończysz SpellForca. Innego sposobu nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 12:10, sony ericsson napisał:

Pomocy!!!
mu porty i kanały dla spellforca nic!! Nic nie daje. Nawet jak wyłączę ochronę antywirusową,
też nie pomaga. Czy to wogóle da się jakoś naprawić czy jedynie usunięcie antywirusa??
Z góry dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam

Spróbuj odinstalować Kasperskiego a zainstaluj NODa /jest w sieci darmowy, co 30 dni można go instalować od nowa/ Ja mam NOD 32 i bez problemu odpalam SP1 I SP2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 14:09, Przemo236 napisał:

gdzie mozna znalezc grzyby dla krasnaluda w ostrej skale???

Oprócz tych co pozostają po minotaurach , musisz wziąść grzybka od takiego jednego minotaura co leży podświetlony na niebiesko, po rozmowie kliknij na niego drugi raz. Są też grzybki w skrzyniach u pająków.Jak już nazbierasz prawie wszystkie grzyby to krasnolud da ci klucz do skrzynki podświetlonej na niebiesko, tam jest ostatni grzyb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 09:30, D-HARY napisał:

POMOCY Gram w Oddech zimy i utknołem na misji zapalenia czterech ogni w celu zdobycia miecz.
Proszę o podpowiedż.


Chodzi Ci zapewne o misję ze zdobyciem Ostrza Cienia. Otóż jak już zapewne zaobserwowałeś masz żywiołaka kóty jest w stanie te ognie zapalić. Musisz przy każdym z nich ustawić obronę w przeciwnym razie pojawiające się cienie zgaszą płomień i zabiją żywiołaka. Nie zrażaj się początkowymi niepowodzeniami, mi przejście tej misji zajęło kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 20:20, Przemo236 napisał:

jaka jest najleprza bron w spellforce ZŚ???

Jak dla mnie jest ich kilka- ale wśród najlepszych bym wymienił Iskrę i Krwiopijcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się