Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wampirza skradanka DARK opóźniona. Nowe screeny i długi gameplay w sieci

31 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

DARK, mroczne spojenie gry akcji ze skradanką z elementami RPG, zalicza paromiesięczny poślizg. Niejako na osłodę serwujemy garść świeżych materiałów, w tym trwający 20 minut zapis z rozgrywki.

Przeczytaj cały tekst "Wampirza skradanka DARK opóźniona. Nowe screeny i długi gameplay w sieci" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Obsuwa dotyczy obu wersji produkcji – na komputery osobiste oraz konsole Xbox 360 – i niestety nie wiadomo, jakie są powody, dla których zdecydowano się ją ogłosić."

Powody widać gołym okiem, te ''materiały promocyjne'' raczej odstraszają od gry zamiast mówić "Kup mnie! - inne gry tego nie mają "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wampirza xD Animacje biedne, aż nie mogłem patrzeć, jak postać biega... Wampiry jak zei Zmierzchu. Czemu nie można być Draculą i skradać się po europejskich zameczkach... Wizerunek wampira podupada, co napawa mnie smutkiem, a zapewne Stoker przewraca się w grobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po stosowanym nazewnictwie gra oparta jest na universum World of Darkness, choć dawno z tworami Withe Wolf nie miałem do czynienia. Trzeba się jeszcze sprawie przyjrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 18:02, TobiAlex napisał:

Czyli genialne wampiry a nie jakieś popierdółki.



To sarkazm był ?

Poczytaj sobie podręczniki mistrza gry do VtM albo WtA.
Tam masz normalnie rozpisany świat fantasy oparty na takich stworzeniach jak wampiry, wilkołaki, ghule, wiedźmy i inne tego typu cuda.
World of Darkness zjada moim zdaniem nawet tak solidne pozycje jak cała seria Anne Rice [Kroniki Wampirów]...
Taka popierdółka jak zmierzch która bezcześci uniwersum krwiopijców nawet nie ma startu...


@Damned_Soul

Nie jest oparta na WoD.
Co najwyżej ktoś bezczelnie zrzyna ze starych VtM:R i VtM:B.
Obecnie licencję na jakiekolwiek twory ze świata WoD mają chyba tylko goście od eve którzy kleją już kilka lat WoD:Online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie był sarkazm. I nie czytaj już tyle, bo widzę, że popadasz w paranoję, bo robisz z czegoś, co jest tylko wymysłem autorów jakiś relikt. I tak to wszystko chowa się do Bladea...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 17:29, HazeY napisał:

Wampirza xD Animacje biedne, aż nie mogłem patrzeć, jak postać biega... Wampiry jak zei
Zmierzchu. Czemu nie można być Draculą i skradać się po europejskich zameczkach... Wizerunek
wampira podupada, co napawa mnie smutkiem, a zapewne Stoker przewraca się w grobie

Nie można. Widziałeś w Hellsingu, żeby Alucard się skradał? On wchodzi, rozwala i wychodzi. Wampiry są za potężne, żeby się kryć po kątach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 20:47, TobiAlex napisał:

Nie, to nie był sarkazm. I nie czytaj już tyle, bo widzę, że popadasz w paranoję, bo
robisz z czegoś, co jest tylko wymysłem autorów jakiś relikt. I tak to wszystko chowa
się do Bladea...

Wampiry to Władcy Nocy, potężne istoty wzbudzające przerażenie i zachwyt, a nie banda pedofilskich emo wegetariańskich podróbek. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 20:47, TobiAlex napisał:

Nie, to nie był sarkazm. I nie czytaj już tyle, bo widzę, że popadasz w paranoję, bo
robisz z czegoś, co jest tylko wymysłem autorów jakiś relikt. I tak to wszystko chowa
się do Bladea...



Osmieszaj się dalej :)
WoD to WoD, najlepiej merytorycznie ułożone uniwersum.
Marvellowski Blade mimo, że zostawia w tyle takie śmieciowe produkcje jak Zmierzchy dalej jest Marvellowskim mocno naciąganym komiksem gdzie twórcy idą w myśl zasady zabili go i uciekł [tu inne stajnie tez nie są lepsze DC ma podobne ciągoty].
O ile lubię komiksy i DC i Marvella o tyle stawianie ich czy takiej szmiry jak zmierzch obok publikacji WoD czy książek Anne Rice to tak jak postawić "Straszny Film" obok np "Gran Torino" i powiedzieć, że te dwie produkcje merytotycznie są na równym poziomie.

W twoim przypadku i po twojej reakcji wnioskuje, że fanbojstwo ci szkodzi :)

Zagraj sobie w VtM:R i B.
Może ci się jednak uda pokonać ciasnotę umysłową w jakiej sam się zamykasz.
Ewentualnie przeczytaj, albo od biedy obejrzyj "Wywiad z Wampirem".


@Hubi_Koshi

Dobrze prawi, polać mu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, niektóre komentarze są zabawne. Przecież to wszystko i tak jest fantasy, wymyślone przez autora danej opowieści. Rozumiem, gdyby to było coś na faktach, to można by dyskutować. A tak to jak będę chciał to wampiry w mojej opowieści będą miały skrzydła i jetpacki Dyskusja prowadząca donikąd. Przykro mi. Już nie wspomnę, że cały "mit" o wampirach wziął się od HED.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 21:47, TobiAlex napisał:

Haha, niektóre komentarze są zabawne.

Ano. Szczególnie jak się sprowadza do udowadniania. Moje guściki są najmojejsze ;)

Dnia 17.11.2012 o 21:47, TobiAlex napisał:

Dyskusja prowadząca donikąd

To nie widzę sensu jej zaczynać w ogóle ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 21:54, Zgreed66 napisał:

To nie widzę sensu jej zaczynać w ogóle ;p


Oj chciałem zobaczyć do czego to doprowadzi ;-) Tyle, że nie wiedziałem, że jest tylu znafcuw* wampiryzmu :D


*błąd zamierzony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TobiAlex going TobiAlex.

Wracając do tematu.
Z wampirów trawię tylko dwa typy - te z VtM:Bloodlines (choć może bardziej tego, że gra zalatuje pierwszym Deus Ex którego uznaję za grę życia) oraz tego granego przez Christophera Lee.

Wczesna wersja? Twórcom BF3 ten argument jakoś nie przeszkodził wydać im grę i jeszcze na niej sporo zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 22:26, SpecShadow napisał:

Wczesna wersja? Twórcom BF3 ten argument jakoś nie przeszkodził wydać im grę i jeszcze
na niej sporo zarobić.


Nie przeszkodził im także w zostawieniu tony błędów w grze, z których wiele przeszkadza graczom do dziś. Pamiętajmy, że BF to ustawiona marka, a Dark jest nową, mało komu znaną skradanką (gatunek zdecydowanie mniej popularny niż FPSy).

Niech się pobawią kwartał dłużej i wydadzą produkt grywalny. Myślę, że gra może być dobra, o ile nie będzie to produkcja liniowa, z głupią AI, płytką fabułą i... bohaterem, który nie potrafi przeskoczyć balustrady, ale z zabiciem przeciwnika kopniakiem a''la Chuck Norris nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować