Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Petycja w sprawie Grand Theft Auto V na PC

148 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2012 o 15:45, Janek_Izdebski napisał:

Ale kto kupuje i przerabia konsolę, by grać tylko w singla? Chyba tylko notoryczni i
niereformowalni piraci... :) Ale pewnie te "serwisy" mogą się w pewnym momencie doczekać
nalotu policji wraz ze specami z Sony i M$... Za nielegalne przerabianie mogą nieźle
beknąć...


Nie każda gra posiada multiplayer z prawdziwego zdarzenia :) Poza tym, są ludzie, którzy nie grają w multi. Sam singiel starsza spokojnie do zabawy i zobacz jaka oszczędność. 200 zł - 4 zł za płytkę DVD :) To jest bardzo opłacalny biznes. Pamiętam, że jeden sklep wpadł, ale widać, nic nie zrobili skoro nadal funkcjonuje i ma się dobrze :D Poza tym, ban konsoli można zdjąć bez problemu. Nie mówię nawet o ty, że można grać na nielegalnych kopiach przez internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 15:45, Janek_Izdebski napisał:

Ale kto kupuje i przerabia konsolę, by grać tylko w singla?

Ja wprawdzie konsoli stacjonarnej nie mam, ale gdybym kupił, to by grać jedynie w singla. Czyli gdybym był piratem, to bym się ani chwili nie zastanawiał nad przerobieniem. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 15:23, Janek_Izdebski napisał:

Piractwo na konsolach to promil, w porównaniu z tym na PC. Zaklinanie rzeczywistości
nic nie da, ona jest niestety smutna dla PC-towców...

Zdziwiłbyś się, jak radośnie kwitnie piractwo na Xboxie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 18:12, Madoc napisał:

Zdziwiłbyś się, jak radośnie kwitnie piractwo na Xboxie.

Ale ostatnia akcja Microsoftu z dożywotnim banem za ściągnięcie nielegalnej kopii "Halo 4" przed premierą będzie zimnym prysznicem dla wszystkich obecnych i potencjalnych Xboxowych piratów... :)

Mimo wszystko, piractwo na Xklocka to ułamek tego, co dzieje się w tej kwestii na blaszakach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 15:53, Zgreed66 napisał:

Jakie np? Ban konsoli? I jakie to ma znaczenie dla osoby która tylko na
piratach ciupie? ;p

Dla "punktów serwisowych", które przerabiają te konsole może to się jeszcze odbić czkwaką jak, któregoś dnia będą mieli nalot policji wraz z przedstawicielami BSA, SPIDOR-u i ekspertów z M$ oraz Sony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 16:02, vegost napisał:

Poza tym, ban konsoli można zdjąć bez problemu. Nie mówię nawet o ty, że można
grać na nielegalnych kopiach przez internet :)

Dla nieobeznanych w materii, to i tak będzie trudne. A chodzenie za każdym razem (ban, aktualizacja firmware, gra w multika) do "pirackiego serwisu" jest jednak troszkę uciążliwe, nieprawdaż? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 15:49, TerrorHurtz napisał:

A cóż to? Jeszcze 2 tygodnie temu ludzie pisali "JUŻ WIADOMO, że gta V ukaże się na PC
; ) " a teraz wielka panika i tworzenie jakichś podań? Chyba wreszcie do was dotarło
że nowe gta MOZE podzielic los RDR.

Wątpliwe. Od GTA 3 każda część była CZASOWYM exclusivem na konsolach.

A RDR robiło inne studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 19:18, Janek_Izdebski napisał:


> Mimo wszystko, piractwo na Xklocka to ułamek tego, co dzieje się w tej kwestii na blaszakach...



Chyba nie ma sensu wciąż tego przypominać - z piractwem na PC wydawcy muszą po prostu żyć. IMO w końcu się skończy tym co miało miejsce już przy Diablo 3 - częściowy cloud gaming. A docelowo tylko chmura. Piractwo i zdychający rynek wtórny (a może już martwy ?) załatwione jednym zabiegiem.Znowu rzesze uczciwych dostaną po tyłku przez rzesze nieuczciwych ;-)

Natomiast zawsze zastanawia mnie ten argument blaszanych kolegów - "a u Was też biją Murzynów" (bo jasna sprawa - xklocek i PS3 są już dawno złamane). Hehe, no jasna sprawa - biją i czasem nawet jeden, drugi czy trzeci skończy z podbitym okiem ;-) Ale chyba jednak nieładnie to konsolowcom wypominać, skoro na pecetowym podwórku Ku-Klux-Klan linczuje tysiące czarnoskórych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 20:03, Lordpilot napisał:

Chyba nie ma sensu wciąż tego przypominać - z piractwem na PC wydawcy muszą
po prostu żyć. IMO w końcu się skończy tym co miało miejsce już przy Diablo 3 - częściowy
cloud gaming. A docelowo tylko chmura. Piractwo i zdychający rynek wtórny (a może już martwy
?) załatwione jednym zabiegiem.Znowu rzesze uczciwych dostaną po tyłku przez rzesze nieuczciwych
;-)

Tak samo myślę, pilocie. Choć byłbym jednak większym optymistą. Pełna chmura, póki co, to mrzonki (plajta OnLive to potwierdza) - będzie tylko częściowa, tak jak w przypadku wspomnianego "D3". ;)

Dnia 27.11.2012 o 20:03, Lordpilot napisał:

Natomiast zawsze zastanawia mnie ten argument blaszanych kolegów - "a u Was też biją
Murzynów" (bo jasna sprawa - xklocek i PS3 są już dawno złamane). Hehe, no jasna sprawa
- biją i czasem nawet jeden, drugi czy trzeci skończy z podbitym okiem ;-) Ale chyba
jednak nieładnie to konsolowcom wypominać, skoro na pecetowym podwórku Ku-Klux-Klan linczuje
tysiące czarnoskórych ;-)

Fajny, ironiczny komentarz, pilocie - prawdopodobnie częściowo i pod moim adresem. Już wyjaśniam, ja także mam konsolę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech nie robią wersji na PC... Rockstar tak jak ubisoft są u mnie na czarnej liście za traktowanie pc-towców, czyli jak już kupię grę od nich to w wersjach GOTY po dużych przecenach, ale broń Boże w czasie premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 20:17, BuIkers napisał:

A niech nie robią wersji na PC... Rockstar tak jak ubisoft są u mnie na
czarnej liście za traktowanie pc-towców, czyli jak już kupię grę od nich to w wersjach GOTY
po dużych przecenach, ale broń Boże w czasie premiery.

A "MP3", a nawet "L.A. Noire" na PC nie były warte kupna zaraz po premierze? Też wg Ciebie wybrakowane produkcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 20:20, Janek_Izdebski napisał:

> A niech nie robią wersji na PC... Rockstar tak jak ubisoft są u mnie na
> czarnej liście za traktowanie pc-towców, czyli jak już kupię grę od nich to w wersjach
GOTY
> po dużych przecenach, ale broń Boże w czasie premiery.
A "MP3", a nawet "L.A. Noire" na PC nie były warte kupna zaraz po premierze?
Też wg Ciebie wybrakowane produkcje?


Oooo Izdebski! xD Popieram twoje zdanie i chęć zobaczenia GTA V na PC. Bardzo możliwe że GTA V zostanie wydane na blaszaki bo jakby nie patrzeć to w końcu GTA i dodatkowo zapewniali że będzie to najambitniejsza, najlepsza i największa część serii. Obawiałbym się jednak chorych zabezpieczeń na PCty. Nie zapomnę ile trzeba było się bawić z GTA IV zaraz po premierze, żeby móc zagrać. Internetowe sprawdzanie daty wydania, założenie i zalogowanie się do GFWL i Social Clubu i konieczność włączenia tych usług jeśli chciało się zagrać w SINGLA. Mam złe przeczucia, że jeśli GTA V ukaże się na PC, to dowalą coś w stylu "STAŁEGO POŁĄCZENIA Z INTERNETEM PODCZAS GRANIA (nawet w singleplayer)". Póki co zapominam o nowym gta ponieważ i tak najprędzej zobaczymy je za 1,5 roku... o ile w ogóle zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam po raz n-ty, NIE po nazwisku! Jasne? Jak chcesz ze mną dyskutować proszę o odrobinę szacunku i kultury wypowiedzi! Zrozumiałeś?

A wracając do meritum, skoro "MP3" i "L.A. Noire" nie miały zbytnich utrudnień w wersji PC (tylko podanie cd-key'a w przypadku wersji pudełkowych), to dlaczego z "GTA V" ma być gorzej? Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2012 o 20:31, Janek_Izdebski napisał:


A wracając do meritum, skoro "MP3" i "L.A. Noire" nie miały zbytnich utrudnień
w wersji PC (tylko podanie cd-key''a w przypadku wersji pudełkowych), to dlaczego z "GTA
V
" ma być gorzej? Dlaczego?


Bo ludzie nie patrzą na to, która to gra wydana od R*, ale na to, która to częśc GTA i co było z poprzednimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 20:31, Janek_Izdebski napisał:

Powtarzam po raz n-ty, NIE po nazwisku! Jasne? Jak chcesz ze mną dyskutować proszę o
odrobinę szacunku i kultury wypowiedzi! Zrozumiałeś?

Po kiego diabła wstawiałeś nazwisko do NICKA ? Nie dziwi się że teraz ludzie będą się w taki sposób na forum do Ciebie zwracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 20:20, Janek_Izdebski napisał:

A "MP3", a nawet "L.A. Noire" na PC nie były warte kupna zaraz po premierze?

MP3 i Lenora zrobiły inne studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 20:29, TerrorHurtz napisał:

Póki co zapominam o nowym gta ponieważ i tak najprędzej zobaczymy je za
1,5 roku... o ile w ogóle zobaczymy.

Ja obstawiam następujący kalendarz prac Rockstara nad nowym "GTA V":

grudzień 2012 - ekskluzywny materiał w Game Informerze, trailer #2, ogłoszenie wydania wersji konsolowych na wiosnę 2013

styczeń 2013 - rozpoczęcie prac nad wersją PC przez zewnętrzne studio Rockstara bez ogłaszania tego faktu, początek masowej kampanii marketingowej wersji konsolowych

kwiecień - maj 2013 - premiera wersji konsolowych "GTA V" (największa premiera w historii gier video)

maj - czerwiec 2013 - ogłoszenie prac nad wersją PC i pierwsze screeny tej wersji

sierpień - październik 2013 - kampania marketingowa wersji PC "GTA V"

październik - listopad 2013 - premiera wersji PC "GTA V" (ogromna sprzedaż w pierwszym tygodniu po premierze).

Ale to tylko moje typy. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 20:53, Dared00 napisał:

> A "MP3", a nawet "L.A. Noire" na PC nie były warte kupna zaraz
> po premierze?
MP3 i Lenora zrobiły inne studia.

To nadal były i są studia Rockstara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 20:48, oxygar napisał:

Bo ludzie nie patrzą na to, która to gra wydana od R*, ale na to, która to częśc GTA
i co było z poprzednimi.

Ale od czasów "GTA IV" sporo wody upłynęło w Wiśle, nieprawdaż?

@Darkstar181

Dnia 27.11.2012 o 20:48, oxygar napisał:

Po kiego diabła wstawiałeś nazwisko do NICKA ? Nie dziwi się że teraz ludzie będą
się w taki sposób na forum do Ciebie zwracać.

Już to kiedyś tłumaczyłem dlaczego. Poza tym wielokrotnie prosiłem:

- o niezwracanie się po nazwisku

- ogólny szacunek do rozmówcy i kulturę wypowiedzi.

To takie trudne do akceptacji?

Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować