Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Dzień Dziecka

417 postów w tym temacie

Ja nic nie dostałem. Choć wczoraj brat przywiózł z tatem piłkę nową :D. W szkole u mnei był Dzień Sportowy. Były turnieje w piłkę, siatkówkę, koszykówkę, przeciąganiu liny i rzut kaloszem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w szkole skrócili lekcje do 30 minutowych :P Generalny luz :P I dostałem 100zł (50 od dziadka i 50 od rodziców) + Logitech PlayGear Collection do PSP :) Generalnie dzień był by super gdyby nie exam ustny na dodatkowym angolu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 13:56, Widek napisał:

Ej mam 18,5 lat czy w takim razie też obchodzę dzień dziecka ? :)

A dlaczego by nie ? dla swoich rodziców zawsze będziesz ich dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 14:22, Minsc i Boo napisał:

> Ej mam 18,5 lat czy w takim razie też obchodzę dzień dziecka ? :)
A dlaczego by nie ? dla swoich rodziców zawsze będziesz ich dzieckiem


a no troszke sie z mamą posprzeczalem, bo chciala mi zyczenia zlozyc a ja powiedzialem, ze czemu mi nie zlozyla na dzien mezczyzn tylko na dzien dziecka;) Zart;P Ja jeszcze dlugo bede sie czul dzieckiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 12:29, Liqid napisał:

Ja z Poznania. A to wszystko wina tego wyżu atmosferycznego znad dalekiej Syberii, gdzie misie
polarne dla zabicia czasu grają w cierki o poranku bez ustanku popijając flachą wódy, bo dziś
muszą iść do budy :).
A w całej Polsce organizuja ten dzien sportu. Straszny to był niewypał.
Sorry za off-topa.


ja nie z Poznania. A tak w ogóle to z 3 klas zajęliśmy 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niby miałem iść do szkoły na dzień sportu ale budze się... pada (czytaj: leje). Więc co mam iść jak impreza była na boisku szkolnym. Ale za to dostałem trochę kasy, czekolade no i dostane (dopiero jutro ale cóż) gitare akustyczną robioną na zamówienie :D ale wliczającą się jeszcze w prezent na dzień dziecka :D xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak zawsze pare skromnych prezencików :D i innów pierdół... chociaż bardziej już powinno być Dzień Dziecka i Młodzieży bo już do dzieci się nie zaliczam... chyba że raczej swoich rodziców o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kota? Fuj... ;) Ja dostałem od mamy 20 zł, czekoladę (mniam) i podróbę najnowszego Lacrosse''a. Mówię Wam, boski zapach! :D Mamusia zna mój gust to może se pozwalać na takie prezenty. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować