Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Dzień Dziecka

417 postów w tym temacie

Nie pamiętam już, ale moi rodzice zawsze coś tam dla mnie i siostry wymyślą na dzień dziecka. Jakieś drobiazgi oczywiście, ale to zawsze miłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 20:10, Yarr napisał:

Nie pamiętam już, ale moi rodzice zawsze coś tam dla mnie i siostry wymyślą na dzień dziecka.
Jakieś drobiazgi oczywiście, ale to zawsze miłe :)


Hehe, no ja liczę na coś extra, ze względu na to, że na DD zawsze miałem coś extra, naturalnie będę wdzięczny za wszystko. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy CDP jakiś konkurs czy promocje na Dzień Dziecka wprowadzi, Cenega strzeliła dwa konkursy, dla dzieci i młodzieży. Ja już zgłoszenie i odpowiedź wysłaem, nawet moja młodsza siostra wysłała odpowiedź na pytanie "Jaki jest twój ulubiony zwierzak" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 19:57, RaiChu napisał:

Ja na dzień dziecka dostałem ptasie mleczko (a sam sobie Morrowinda kupiłem na dzień dziecka)

ja tez chce sobie kupic morrowinda na prezent:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dzieciaki. Wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka! Krótkich lekcji dzisiejszego dnia, długich przerw, słonecznej i ciepłej pogody, masy słodyczy Humanghost Wam życzy! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xD A ja jestem w takim wieku, że mi na dzień dziecka prezentów dawać nie wypada, ale ja swoich dzieci (siostrzenic itp) też nie mam :D
Dlatego wszystkim dziecią życzę ekmm... wszystkiego najlepszego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prynajmniej nie będe miał dzisaij lekcji, bo tak to był miał sprawdzian z geografii:). Mam 15 lat, więc się jeszcze mieszcze w kategorii. Pewno mama z tatą kupią jakieś drobiazgi i może jeszcze kasa będzie. Nie narzekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 08:35, Liqid napisał:

Hmmmmmmmmmmm. Ja mam dziś dzień sportu, a leje niemiłosiernie. Aż nie chce się z forum uciekać.


cóż za zbieg okoliczności! ja też! i też u mne leje! czyżbyśmy chodzili do tej samej szkoły?? :DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z Poznania. A to wszystko wina tego wyżu atmosferycznego znad dalekiej Syberii, gdzie misie polarne dla zabicia czasu grają w cierki o poranku bez ustanku popijając flachą wódy, bo dziś muszą iść do budy :).
A w całej Polsce organizuja ten dzien sportu. Straszny to był niewypał.
Sorry za off-topa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 12:29, Liqid napisał:

A w całej Polsce organizuja ten dzien sportu.


Muszę się zgodzić że dzień sportu w DzIeŃ dZiEcKa to niewypał
Off-Top
K***e zabrakło mi 0,30 sekund do brązowego medalu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem chociaż na 3 dyszki a dostałem jakąś denną czekoladę której nawet nie mogę zjeść bo dentysta kazał przez tydzień nie jeść słodyczy. Zawsze dostawałem kase, no bo to chyba oczywiste że 16 -latek nie chce słodyczy... no chyba że ktoś je bardzo lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować