Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Dzień Dziecka

417 postów w tym temacie

Ja tylko dostanę 30 zł od starszej i ze 20 od dziadków. Już dużo dostałem w tym roku a zbliża się zakończenie gimnazjum. Będę miał bardzo ładne świadectwo i wtedy dostanę mnóstwo kasy. Dnia Dziecka, jeśli chodzi o prezenty, to w tym roku praktycznie nie obchodzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie dzień dziecka!! Wszystkiego najlepszego ;p;p ! Mam nadzieję, że w szkole będą luzy ! Co do prezentów też spodziewam się dostać coś drobnego a więcej na koniec roku! Lece do szkoły, mam na ósmą POZDRO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam prezenty. To dzień, w którym dzieci (czyli wszyscy faceci i młodsza część kobiet, tak do 10 roku życia, bo później one sa "dorosłe") nie muszą się ukrywać z tym, że sa dziećmi. Więc bądźmy dziećmy! Ja pójde się pobawić w piaskownicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie dzisiaj jako prezent zogranizowalem z kolegami klub piłkarski na turniej na sztucznej murawie na ŁKSie :D
A pozatym dostane parę złociszy i to chyba na tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam imieniny w dzień dziecka!!!! niby nic a cieszy!!! dostane od mamy 40 zł to sobię kupię jakąś grę... Chociaż zbieram na premiere wiedzmina 99 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 07:35, PatrolPatryk napisał:

Nareszcie dzień dziecka!! Wszystkiego najlepszego ;p;p ! Mam nadzieję, że w szkole będą luzy
! Co do prezentów też spodziewam się dostać coś drobnego a więcej na koniec roku! Lece do szkoły,
mam na ósmą POZDRO!!

W klasach 1,2,3 miałem prezęty, ale w klasie 6 idziemy do kina na którym byłem 3 razy! Na "piratów trójkę" i znowu niby nic a cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 07:49, W.S.A.D napisał:

A ja mam imieniny w dzień dziecka!!!! niby nic a cieszy!!! dostane od mamy 40 zł to sobię kupię
jakąś grę... Chociaż zbieram na premiere wiedzmina 99 zł...

A ile masz lat, a wiesz, że wiedźmin grą dla dzieci nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 07:52, Belmundo napisał:

> A ja mam imieniny w dzień dziecka!!!! niby nic a cieszy!!! dostane od mamy 40 zł to sobię
kupię
> jakąś grę... Chociaż zbieram na premiere wiedzmina 99 zł...
A ile masz lat, a wiesz, że wiedźmin grą dla dzieci nie jest

13... Czytałem trochę Sapkowskiego i mi się podobało, a że grą dla dzieci nie jest szkoda chociaż... . Może zakupię Fable?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak tak zeby sie nie chwalic nom ale wkoncu temat dzien dziecka to powiem wam co narazie dostałem wiec tak wstaje z rana to mama mówi do mnie ze mam isc do sklepu ja wogle nie wiem o co kaman tak z rana do sklepu nom to wiec ide po chleb wracam patrze nikogo nie ma ide do kuchni odłozyc zakupy a tam na stole lezy oczekiwane przezemnie juz od 6 miesiecy MP4 :D ja wogle w skowronkach taki happy ze nie wiem a moja mama mowi idz zobacz koło komputera jeszcze nom wiec ide a tam 3 zajebsite gierki takie jak Gothic 3,Oblivion i The Sims 2 Sezon tylko ze ta ostatnia to chyba nie dla mnie tylko dla siory bo nie gram w Simsy ;p ale nie lubie sie chwalic nom ale skoro temat tego wymaga...PozdrO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyyy to tak ;] Wszystkiego najlepszego ... życzmy sobie (każdy jest dzieckiem ;)). Duzo fajnych gier w kolekcji, niskich cen w CDP, świetnego Wiedzmina, wygranej w konkursie Extra Klasyki Next i super kompów żeby te wszystkie wygrane i kupione gierki pociągną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam zajefajny dzień dziecka :D Mogę być pytany z WOS-u (nic nie umiem :/), a zaraz po wosie mam klasówkę z II Wojny Światowej (z historii oczywiście :P i teraz się uczę :D:D:D) :/:/:/ jeśli pójdzie dobrze to może dostanę 50 zł. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie dostałem i niczego nie oczekuję, choć w sumie mógłby ktoś sypnąć groszem... ;) Żaden pieniądz nie śmierdzi. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować