Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Dzień Dziecka

417 postów w tym temacie

hmmm, nam w szkole rozdawali lody za darmola i chyba za dużo kupili bo całe pudełko im zostało :D, zjadłem chyba z siedem rożków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 13:40, Obi-wan Kenobii napisał:

hmmm, nam w szkole rozdawali lody za darmola i chyba za dużo kupili bo całe pudełko im zostało
:D, zjadłem chyba z siedem rożków...


A u mnie normalka - zwyczajne lekcje, całe 45 minut, ani pół cukierka, tylko ostatnia lekcja była dość luźna... Co jaj estem, dorosły, psia mać? :-P

PS: Dowiedziałem się od mojej szanownej pani dyrektor, że dziś nie ma luźno, bo z tydzień (Boże Ciało) mamy wolne... Litości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 13:40, Obi-wan Kenobii napisał:

hmmm, nam w szkole rozdawali lody za darmola i chyba za dużo kupili bo całe pudełko im zostało
:D, zjadłem chyba z siedem rożków...

A nam do lodów dali po zapiekance i nie mieliśmy normalnych lekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi dali jakieś pierdoły w szkole i zająłem pierwsze miejsce w turnieju piłki nożnej .
Grałem na bramce i raz udało mi się zrobić "kuszczaka" i dlatego nasza drużyna po wyniku 1-1 w meczu , zwyciężyła w karnych :D (obronbiłem kilka :P) Ale nieważnie. Już za kilka dni z trochę spóźnionej okazji dnia dziecka kupuje sobie GW:N :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dziś sobie zakupię kilka gier z Kolekcji Klasyki? Nie wiem, muszę matulę mą przekabacić, a wtedy się uda! Pewnie Deaus Ex i GTA pójdą na pierwszy ogień! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w szkole był "dzień sportu" taki sobie jak co roku :P Na razie rodziców zostawiam w spokoju bo wyłudzę kasę na koniec roku. Wszystko dla GW: Prophecies :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas w szkole zawody sportowe, z których po godzinie uciekłem :P od rodziców może dostanę Diamentową Edycję NWN - wreszcie jakaś nowa gra, ostatnim moim nabytkiem była Kuźnia Przeznaczenia :P Heroesów mam już dwie edycje kolekcjonerskie - jedna kupiona, drugą wygrałem w konkursie i nawet nie otwierałem :D jakby ktoś chciał, to mogę mu sprzedać z okazji dnia dziecka po promocyjnej cenie ;] dostanę też pewnie kasę na karuzele - dziś zaczynają się dni mojego miasta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 14:04, Earthshaker napisał:

U mnie w szkole był "dzień sportu" taki sobie jak co roku :P

u mnie będzie jutro (szkoda bo trzeba wsatawać:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko normalnie. Jedyne nie miałem 1 lekcji, lecz to z powodu braku nauczyciela. A troszkę szkoda,bo ktoś z was dostał lody ;) Kiedyś dostawaliśmy coś w szkole teraz to nic. Za to jak do domu przyszedłem to ujrzałem lodówkę pełną słodyczy :) Nie jest źle ale wolałbym jakąś grę ;P

Lfdracon
Chcesz sprzedać Heroes V? W jakiej cenie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u nas rocznica nadania imienia szkole i opóźnione o 1,5 roku otwarcie hali sportowej. Ale i tak mnie nie było xP

A tak to dostałem 50 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 14:08, Lfdracon napisał:

pewnie kasę na karuzele - dziś zaczynają się dni mojego miasta :P

a dni mojego miasta były tydzień temu, fakjnie było, byli: Mezo, Goya, Big Cyc i jeszcze wiele wiele innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mieliśmy normalnych lekcji

Mateusz przecież mieliśmy normalną matmę, wf i wiiększość francuskiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować