Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premierowy trailer Far Cry 3, którego nie obejrzysz na stojąco

36 postów w tym temacie

Adam Berlik

Dwie minuty, może dwie i pół – zazwyczaj tyle trwają zwiastuny wydawane z okazji premiery danego tytułu. Z grą Far Cry 3 jest jednak inaczej, bo okolicznościowy trailer jest znacznie, znacznie dłuższy.

Przeczytaj cały tekst "Premierowy trailer Far Cry 3, którego nie obejrzysz na stojąco" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''Przesyłający nie udostępnił tego filmu w twoim kraju'' BRAWO Polska. Tak trzymać...szkoda że z innych krajów nie blokują zawartości żeby w ''Polsce'' nie można było oglądać...a tak na poważnie to jest żenujące!!! To samo robi onet. Polska to wciąż kraj komunistyczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 19:02, Amiga4ever napisał:

''Przesyłający nie udostępnił tego filmu w twoim kraju'' BRAWO Polska. Tak trzymać...szkoda
że z innych krajów nie blokują zawartości żeby w ''Polsce'' nie można było oglądać...a
tak na poważnie to jest żenujące!!! To samo robi onet. Polska to wciąż kraj komunistyczny...


U mnie śmiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w połowie pre-load''a:) Ktoś się orientuje kiedy będzie można odpalić ? To co na steamie jest napisane czy upley już śmiga (mam grę z green man gaming- sam uplay)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, oglądanie takiego trailera to tylko zabieranie frajdy. Ja, jeżeli czekam na jakąś grę to max 2 zwiastuny obejrzę, ale najczęściej jeden mi wystarczy by wiedzieć czy jest na co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2012 o 20:08, Dejv90 napisał:

FPS na konsoli to jednak nie frajda.


To tylko i wyłącznie kwestia przyzwyczajenia. Dla mnie w fpsy lepiej gra się na padzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 20:37, maAtis9988 napisał:


> FPS na konsoli to jednak nie frajda.

To tylko i wyłącznie kwestia przyzwyczajenia. Dla mnie w fpsy lepiej gra się na padzie.

Nie jestem przekonany. Konsole kupilem rok temu a do tej pory lepiej gra mi sie w FPS-y na klawie/mycha. I pewnie tak zostanie. Probowalem przejsc pare FPS-ow na padzie ale za kazdym razem byla to meczarnia. Chyba nie kazdy jest w stanie sie przyzwyczaic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, gdyby nie te wielkie wymagania, to może i bym kupił. Ale z moim quadem, pojadę co najwyżej na średnich lub wysokich a to nie jest dobry wynik ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 20:43, vegost napisał:

co najwyżej na średnich lub wysokich a to nie jest dobry wynik ;p

Gorzej jak inne gry przez to wyglądać przecie nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 20:43, vegost napisał:

Fakt, gdyby nie te wielkie wymagania, to może i bym kupił. Ale z moim quadem, pojadę
co najwyżej na średnich lub wysokich a to nie jest dobry wynik ;p


No tak, bo jak gry nie odpali się na ultra ustawieniach w najwyższej rozdziałce to od razu trzeba o niej zapomnieć. Seems legit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować