Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2006 o 09:02, Paweł10 napisał:

Jak się robi drifty, to lepiej jechać szybko czy wolno???

postaraj sie utrzymywac także w bonus zone są one na zewn. i wewn łukach zakrętów oznaczne żółtymi paskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w canyonie wygrałem na pierwszym zakręcie:)
No na pierwszym zakręcie go wyprzedziłem, ale musiałem jeszcze 10sek pred nim jechać:)
To miałem tylko 40000pkt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 09:31, Paweł10 napisał:

A w canyonie wygrałem na pierwszym zakręcie:)
No na pierwszym zakręcie go wyprzedziłem, ale musiałem jeszcze 10sek pred nim jechać:)
To miałem tylko 40000pkt:)

ale nie musiałeś jechać drugie go wyścigu co znacznie przyspiesza przechodzenie gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz coś z czego jestem dumny :D Wykręcone dosłownie przed minutką, gra jest zminimalizowana do paska :D Aparatus - nie mogłem jeździć na innej trasie, bo to demo. A Lancerem mi się jeździ genialnie, więc nie ma powodu żeby go zmieniać ;] łapcie nowego High-Score''a, a ja lecę go pobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 09:50, RX-8 napisał:

Holender, dałem nie ten drugi screen :D Poprawka ;] teraz spadam wykręcać :P


No nie.. A juz myslalem ze mam spokoj... No nic, ide pobijac rekord ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 09:30, APARATUS napisał:

> Jak się robi drifty, to lepiej jechać szybko czy wolno???
postaraj sie utrzymywac także w bonus zone są one na zewn. i wewn łukach zakrętów oznaczne
żółtymi paskami


teraz jednym driftem pokonałem mój rekord:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś jeszcze tak się uruchamia?
Jak przełączę się na pulpit (ALT+TAB) i wrócę do gry, to wraca do normy i widzę wszystko ładnie, do momentu startu w nowych wyścigach, przełączania do menu itp.
(grafika GF6800)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Procesor Intel Pentium / AMD Athlon 1.7 GHz, 512 MB RAM (rekomendowane 1 GB RAM), karta graficzna klasy GeForce 4 Ti / Radeon 8500 z 64 MB RAM (gra nie obsługuje kart graficznych z rodziny GeForce MX), 4.3 GB wolenj przestrzeni dyskowej, Windows XP (SP2) / 2000 (SP4)

To są wymagania, które były podane na stronie www.gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 10:00, jedirulez napisał:

Kto zna może jakies nieoficjalne wymagania gry????

To są oficjalne wymagania z gry Need for speed Carbon:
* System operacyjny: Windows XP Service Pack 2, Windows 2000 Service Pack 4

* CPU: 1.7 GHz lub szybszy
* Pamięć RAM: 1GB
* Napęd: napęd DVD 8x lub szybszy
* Miejsce na dysku twardym: 3GB

* Karta graficzna: kompatybilna z DirectX 9.0c
* Karta dźwiękowa: kompatybilna DirectX 9.0c


Obsługiwane karty graficzne (według EA Games):

NVIDIA: GeForce4 Ti-4200, GeForce4 Ti-4400, GeForce4 Ti-4600, GeForce4 Ti-4800, GeForce FX Series, GeForce 6200, GeForce 6600, GeForce 6800, GeForce 7300, GeForce 7600, GeForce 7800, GeForce 7900

ATI: Radeon 8500, Radeon 9000, Radeon 9100, Radeon 9200, Radeon 9500, Radeon 9550, Radeon 9600, Radeon 9700, Radeon 9800, Radeon X300, Radeon X550, Radeon X600, Radeon X700, Radeon X800, Radeon X850, Radeon X1300, Radeon X1600, Radeon X1800, Radeon X1900

Gra obsługuje rozdzielczości: 640x480 / 800x600 / 1024x768 / 1280x1024 / 1600x1200

A wracjąc do dema to ja skończyłem po kilku wyścigach, bo nie chce mi się grać w to...zwłaszcza wtedy jak się ma FlatOut i FlatOut 2 na półce od wczoraj :P

Nie wiem czy widzieliście, ale na wszeli wypadek dam oceny gry na poszczególne platformy:

PC: 8.2
Xbox 360: 8.2
PlayStation2: 7.8
Xbox: 7.8


I jeszcze oprócz tego kolejne info:
''''GameTrailers wypuściło cztery nowe filmiki. Przedstawiają one trzy kolejne regiony - kaniony oraz Silverton i San Juan. O Silverton słyszeliśmy już w intrze z Carbona, gdzie Darius krzyczy na byłego Sierżanta Crossa, za to, że bawi się w łowce głów własnie w tej strefie. Oprócz tego Meet The Crew #2 - czyli więcej o naszych pomocnikach.'''' - http://www.needforspeed.pl/news.php (pierszy news od góry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 09:59, RX-8 napisał:

To ile miałeś? Myslę, że dojdę jeszcze do 750k ;p


Mialem 498 k. ;)Obrazek jest na poprzedniej stronie. Powiem ci ze coraz ciezej mi sie jezdzi ;) do 600 k dochodze juz spokojnie ale nie umiem nic wyzej ;) Ale jeszcze caly dzien przede mna ;) Dogonie cie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzalem wszystkie posty od mojego ostatniego i kilka slow mojego komentarza ;):

RX-8
ale ni cholery nie wiem dlaczego po pewnej strefie gra po prostu urywa drift?! Miałem 40k (trzeci przejazd), multipler x7 i nagle bęc! Drift skończony...
Jedna z wielu glupich rzeczy w drifcie :/. Kiedys mozna bylo przejechac okrazenie/1.5 okrazenia na drifcie i bylo super, a teraz? Glupota panie, glupota ;)

Steven8
Ogólnie Drift nie jest zły, ale jakby zrobili taki jak w U2 to by gadali ze taki sam jest...
Bo generalnie to sie dobrych rozwiazan nie zmienia. Byl to system sprawdzony, dobry, a do tego wymagajacy troche wiecej od gracza niz glupie trzymanie gazu i skrecanie w strone zakretu - w koncu kontrowanie jest automatyczne.

APARATUS
na całe szcęście opinie z to dziadostwo były pochopne
To jest moja opinia i zapewniam Cie, ze nie jest pochopna. JA uwaza, ze to dziadostwo. Widac, Twoj system ocen jest inny niz moj. Nie mowie, ze gorszy. Po prostu inny :)...

oOreVenOo
Co do drifta to powiedział bym że najlepszy w jaki dano mi grać.
Jw. kiedys by byc dobrym w drifcie - a nie ciagle trafiac na bandy - trzeba bylo umiejetnie skrecac kolami, dodawac gazu tylko wtedy gdy jest to wymagane. Na poczatku sztuka bylo zdobycie kilkudziesieciu tysiecy punktow. O setkach tysiecy nie moglo byc mowy przez pierwsze dni. Teraz jak jest kazdy widzi. Smutne, ze cos na co liczylem najbardziej obdarto ze wszystkiego co dobre :/...

NyGgA MiLy
Jedna z lepszych gier,w jakie grałem w życiu.A to dopiero demo...
Moge jedynie przypuszczac, ze nie dane Ci bylo pograc w NFS: Porche 2000, NFSIII: Hot Pursuit. TO byly dobre gry tej serii (a przeciez nie wypada wymienic innych, genialnych, gier wyscigowych ;)). Ostatnie dwie czesci to wyrazna tendencja spadkowa...

Rados-kapcrew
Ale za to Drift to normalnie 1st class. I prosze mi tu nie pi@#%$&ic ze sie nie da go opanowac.
Nic prostszego pogralem moze z 10 min o iogarnalem jak nabijac dobre combo.

Nikt nie twierdzi, ze nie da sie opanowac. Tylko, ze jest NIEGRYWALNY ze wzgledu na swoje uproszczenia. Jest rownie ''niefajny'' jak rozmyta droga

RX-8
Po prostu, start, podtlenek, 4 bieg i bzium w zakręt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 11:08, Piotrek K. napisał:


RX-8
Po prostu, start, podtlenek, 4 bieg i bzium w zakręt

>

Panie, ale co ten cytat wnosi? :D
Pisząc komentarz to tego, co napisał NyGgA MiLy wspomnaiłeś o NFS: Porsche. Powiem jasno: jeżeli ktokolwiek podważy fakt, że ta gra jest conajmniej niesamowita, jestm gotów mu strzelic :P W NFSa Porsche grałem zarówno na PC jak i na PS One. Genialne rozwiązania i wyzwania. Na zawsze zapadnie mi w pamięć ostatnie wyzwanie z "Factory Driver", nad którym męczyłem się jakiś czas :P Robiliśmy z kumplem następująco: Jedną godzinę on, potem on w kimę i ja godzinkę :D I tak na zmainę :P A pamiętam naszą furię, jak PS stał na podłodze i pies przeszedł odłączając kabel zasilający... Jeja, jakie wkurzenie nas naszło :D Najlepsze że nie podniesiesz ręki na psa, albowiem to by było nie w porządku oraz fakt że pies jest Rothwillerem (czy jakoś tak sie to pisze :D)
Napisałem cos o NfS: Porsche. A teraz wyjaśnij mi co wnosi cytat, jaki podałem na początku posta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 11:19, RX-8 napisał:

A teraz wyjaśnij mi co wnosi cytat, jaki podałem na początku posta :P

Ehhh... moj wzrok nie zarejestrowal tego ostatniego cytatu ;). A o co w nim chodzilo? O podtlenek! Nie wiem po co on komu. A juz szcegolnie jak bedzie jechal tylnonapedowcem i w zakrecie postanowi ''zaszalec''. Ale nie bojcie sie - komputerm pomoze Wam wyjsc z opresji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować