Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Mam pytanie. Czy w wersji nie kolekcjonerskiej jest samochód o nazwie Koenigsegg CCX. Jeśli jest to w jakiej grupie się znajduje??? Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś Koenigsegg jest w niekolekcjonerskiej edycji gry, lecz nie jestem pewny, czy to CCX, czy CCR... a jest on oczywiście w grupie samochodów europejskich. Pamiętaj, że nie można go tunować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 17:05, Damian14BO napisał:

Jakiś Koenigsegg jest w niekolekcjonerskiej edycji gry, lecz nie jestem pewny, czy to CCX,
czy CCR... a jest on oczywiście w grupie samochodów europejskich. Pamiętaj, że nie można go
tunować.


Ale idzie nim jeźdźić w karierze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 17:41, Dawid17 napisał:

Ale idzie nim jeźdźić w karierze???

Nie, jest dostępny tylko w przypadku szybkiego wyścigu w grupie samochodów niestandardowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 17:05, Damian14BO napisał:

Jakiś Koenigsegg jest w niekolekcjonerskiej edycji gry, lecz nie jestem pewny, czy to CCX,
czy CCR... a jest on oczywiście w grupie samochodów europejskich. Pamiętaj, że nie można go
tunować.


Można go tuningować:)
Wystarczy mieć trainer.
Dzięki trainerowi można tuningować wszystkie samochody, ale podczas tuningowania np. śmieciarki, gra może się wyłączyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wam coś powiem.Odblokujcie zwykły radiowóz z kart nagród.I później weźcie niego w jakiś drift.Ja zrobiłem w 2 okrążenia(jakiś krótki tor)ponad 500.000 tysięcy punktów.To najlepszy wóz do driftu w Carbon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 18:20, Paweł10 napisał:

> Jakiś Koenigsegg jest w niekolekcjonerskiej edycji gry, lecz nie jestem pewny, czy to

Mam małe pytanie jak chce włoczyć CARBONA to mi wyskakuje że musze włożyć płytkę ale płytka siedzi z góry dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 14:06, Zegarmistrz11 napisał:

> A masz Daemon,Alcohol,Power ISO?(podpuszczam).Aha,ty masz grę taką białą płytkę?
Biała płytka tak i mam Alkohol


Kup sobie oryginalną grę-wtedy na 100% zadziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 18:13, pan m. napisał:

włącz grę>szybki wyścig>niestandardowe>Musi być


Sprawdziłem i co??? Nic, żadnego śladu po Koenigsegg-u. Nie wiem dlaczego? A ty go masz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 17:44, pan m. napisał:

Jasne,że mam.Dziwne,że ty nie masz.Przecież Koenigsegg w szybki wyścig jest.

A może jakiegoś patcha wgrałeś, a znim był Koenigsegg. Bardzo bym chciał tym samochodem pojeździć ale widzę że nic z tego. A jest on dostępny od razu jak stworzysz profil, czy musiałeś go jakoś odblokować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 18:06, Dawid17 napisał:

> Jasne,że mam.Dziwne,że ty nie masz.Przecież Koenigsegg w szybki wyścig jest.
A może jakiegoś patcha wgrałeś, a znim był Koenigsegg. Bardzo bym chciał tym samochodem pojeździć
ale widzę że nic z tego. A jest on dostępny od razu jak stworzysz profil, czy musiałeś go jakoś
odblokować???


Dawno przechodziłem Carbona, ale może będzie jak przejdziesz karierę na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować