Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2006 o 18:12, syriusz.b napisał:



> Wejdź na stronę Media Marktu ( http://www.mediamarkt.pl/), a sam się przekonasz.

thx Goyaka, a co do sklepu gram.pl i CDP - mieliscie swoja szanse, ale po tym co dzis miallo
miejsce (a wlasciewie nie mialo a powinno) wciskam teraz magiczny przycisk anuluj zamowienie
...

A można wiedzić o jaki plakat chodzi??? Współczuję Ci, ale mam dobrą wiadomość. Carbon dostępny jest w sklepach sieci Empik i Media Markt. A zatem możesz jutro po południu iść do któregoś nich i sobie kupić (o ile masz je gdzieś w pobliżu) :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2006 o 18:22, Dawid17 napisał:

A można wiedzić o jaki plakat chodzi??? Współczuję Ci, ale mam dobrą wiadomość. Carbon dostępny
jest w sklepach sieci Empik i Media Markt. A zatem możesz jutro po południu iść do któregoś
nich i sobie kupić (o ile masz je gdzieś w pobliżu) :((((

chodzilo o plakat PoP 3 A1 ... ale teraz nie ma A1 ... i od jest tym towarem niedostepnym ... a kupie sobie w MM bo tam daja pada do Carbona zrobie to jutro po szkole, albo w sobote rano ... jeszcze pomysle ... , a i Empik i MM mam po drodze bo u mnie w Rzeszowie te 2 sklepy sa na tej samej ulicy i to 5 min drogi od mojej chaty ...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety,Carbona bede miał dopiero w środę:(Powód?-Brak funduszy.Mam równe 100 złotych,a w rodzinie narazie bieda wiec nikt Ci nie pożyczy:(No niestety,jestem totalnie zdołowany.A w środę bede miał,jeśli kasa bedzie.Bo co do tego czy będzie gra sie nei martwie,bo wtedy przychodzi dostawa do pobliskiego sklepu z grami:(

IIIHAAA!!!!!!!!!!!!!Dopiero przeczytałem informacię Goyaki,że w MM bedzie za 99 zeta + gamepad!JEEESSSTT!!Jestem poratowany!!!DZIEKUJĘ!!Wskakuje z tatą w auto w sobotę.do MM w Gdańsku mam bliziutko,bo ledwie 65 km!!TAAAK,już tak dawno sie nie cieszyłem!I GAMEPAD!Jeszcze raz JUPII!

Yeeah...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zaczynam się obawiac o moją przesyłkę. Wchodzę na status przesyłki a tam...."Wprowadzono błędny numer przesyłki" mam nadzieję , że to tylko chodzi o to , iż jeszcze nie wprowadzili mojego numeru do ich systemu. Niestety wszystkie znaki na ziemi i niebie przemawiają , że może się to źle skończyc....Obym się mylił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 19:52, exilem napisał:

Obym się mylił

Mylisz się!! Ja też tak mam, powinno to się jutro zmienić :P Ja teraz domagam się o anulowanie zamówienia gry Need for Speed Carbon, mam problemy a CD Prpjekt nei odpowiada :/ Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 19:54, speedraid napisał:

> Obym się mylił
Mylisz się!! Ja też tak mam, powinno to się jutro zmienić :P Ja teraz domagam się o anulowanie
zamówienia gry Need for Speed Carbon, mam problemy a CD Prpjekt nei odpowiada :/ Ehh...


ja sie dzis bardzo zawiodlem na CDP (kilka postow wyzej opisane) i anulowalem zamowienie ... jutro, albo w sobote lece do MM (5min :p) i kupuje Carbon za 99zł + Pad ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2006 o 19:57, syriusz.b napisał:


ja sie dzis bardzo zawiodlem na CDP (kilka postow wyzej opisane) i anulowalem zamowienie ...
jutro, albo w sobote lece do MM (5min :p) i kupuje Carbon za 99zł + Pad ...



Hehe,to tak jak ja:)W sobotkę jedziemy z tatą odebrać Carbona razem z padem Logitecha:)Ta wiadomość bardzo mnie uspokoiła i ucieszyła:)Ale żeby tylko jakiejs egzemplarze zostały.A wiecie,czy w MM normalny Carbon(bez pada) bedzie w tej samej cenie,czyli 99 zł?PLS o ODP..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a JA kupiłem sobie carbona właśnie dzisiaj ...!!! w empiku za 129,90zł ...!!! ;]
Gra jest nie do opisania...!!!! Kupujcie i grajcie... =]
Pozdro ...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2006 o 20:44, NyGgA MiLy napisał:

Hehe,to tak jak ja:)W sobotkę jedziemy z tatą odebrać Carbona razem z padem Logitecha:)Ta wiadomość
bardzo mnie uspokoiła i ucieszyła:)Ale żeby tylko jakiejs egzemplarze zostały.A wiecie,czy
w MM normalny Carbon(bez pada) bedzie w tej samej cenie,czyli 99 zł?PLS o ODP..


powiem ci tyle... po tym co dzis przezylem to nawet jak juz pada nie bedzie, nawet jak cena bedzie wieksza to kupie NfS''a w MM a nie w sklepie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2006 o 22:03, syriusz.b napisał:


powiem ci tyle... po tym co dzis przezylem to nawet jak juz pada nie bedzie, nawet jak cena
bedzie wieksza to kupie NfS''a w MM a nie w sklepie gram.pl



Widze ze sie bardzo zawiodles na sklepie gram.pl

P.S: w sumie to mogli by ci jakies male zadoscuczynienie zrobic jakis maly bonusik, prezencik cos zebys nie stracil do reszty zaufania co CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2006 o 22:28, Rados-kapcrew napisał:


P.S: w sumie to mogli by ci jakies male zadoscuczynienie zrobic jakis maly bonusik, prezencik
cos zebys nie stracil do reszty zaufania co CDP :)


jak juz mowilem... moze duzo problemu nie bylo ale jednak liczylem na carbona jutro ... bardzo liczylem teraz stwierdzam, ze tylko jakies fajnie EK gier bede kupowal na gram.pl wszystko inne - MM wita :p ... dzis sie wkurzylem ladnie, a moja frustracja i zlosc rosla gdy nikt nie odbieral w bok''u, wiec juz nie wytrzymalem i zrezygnowalem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety niemam jeszcze NFS Carbon ale jutro jzu powinien zawitac kurier przy moich drzwiach przynajmniej mam taką nadzieje i wkoncu sobie pogram teraz bede grac w NFS i G3 jakso trzeba bedzie pogodzić 2 gry ze soba ale damy rade !!!! NFS to jest gra na pare dni!!!!! A jak wasze opinie z gry CI ktorzy maja jzu ta gre??? jak oceniacie gre i cała grywalność????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]


Ekhmm.Jeszcze chyba nikt nie ma tej gry.A kto by miał,byłby piratem:P
My tu obecni graliśmy tylko w demo i stwierdzamy,że ta gra jest zarąbista.Kupno tej gry przeżywam tak samo jak kupno nowego kompa(jak każdy mega-fan serii NFS).Już nie moge doczekać się soboty.Co z tego,że dzisiaj mam 9 lekcji?Ważne,że w sobotę o 10.20 wyjeżdżamy z tatą do MM w Gdańsku i będę widział Carbona na własne oczy i już o 14.00 będę w niego grał.Co mnie obchodzą smycze i inne wPLN''y?Ważne,że w MM bedzie za 99 złotych.Dlatego nie zamawiałem w innych sklepach(internetowych).A do tego do zestawu dołączają PADA!Super oferta za 99 zł.
Oby starczyło tylko tych edycji,bo jak się skończą(nie daj Boże!)to się załamię:(
Ale będę dobrej mysli:D

BTW.U mnie spadł już 1 śnieg.Ale za to jaki!Sięga mi do kolan.I to juz 3 listopada?.A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety nie kupie CARBONA w najbliższym czasie :/Czekam na EK dopiero 17.XI.2006r. ;/Ale i tak kupie go dopiero w grudniu :/
PS. U mnie spadł śnieg może nie po kolana ale śnieg ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 09:56, Pawlenko napisał:

Kiedy premiera carbona jest ?? Bo na psp jest juz dawno i na xboxa jak sie nie myle

No to chyba dzisiaj ;)3.XI.2006r. Zresztą zobacz w sklepie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować