Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2006 o 09:59, skubsa napisał:

> Kiedy premiera carbona jest ?? Bo na psp jest juz dawno i na xboxa jak sie nie myle
No to chyba dzisiaj ;)3.XI.2006r. Zresztą zobacz w sklepie gram.pl



Ooo niezle :D trzeba drzec z neta :D (żart) Ale jaka premiera polska ?? zara lookne do slepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 10:17, skubsa napisał:

>
Menu polskie a filmiki z napisami ;)



Eeeee Jeszce pewno listy bendą odblokowywane a gra na tym samym polega co na psp .Na psp miales pomocnikow i miałes uratowac Sare bo jej brac zginoł w wypadku podczas wysciku i gra jest w postaci komiksu. Ale tez trzba miec sprzet ze by pograc na maxie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 11:16, skubsa napisał:

A wie ktoś może co zawieraćbędzie EK??


Zobacz na poprzednich stronach, bo było napisane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych którzy juz mają carbona. Co to znaczy ta wzmianka o abonamencie w temacie sieć (ten tekst pogrubionymi literami)? Czy to znaczy, że muszę płacić żeby grać w carbona przez neta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w NfS wogóle nie grałem dopóki nie wyszedł Underground. Cała seria się różni ale mi najbardziej pasi MostWanted za efekty graficzne i dźwiękowe. Ciekawe jaki będzie CARBON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa, świetnie :/ Wróciłem ze szkoły i zastałem na drzwiach awizo z Masterlinka... Co najlepsze, wczoraj kurier zadzwonił, a dzisiaj nie... Paradoksalnie, mam kasę na koncie i mógłbym oddzwonić, żeby podrzucił mi paczkę do szkoły - od domu do budynku szkoły idę niecałe 3 minuty... teraz będę musiał sie po Carbona fatygować na drugi koniec miasta, żeby odebrać go z centrali ;/ A teraz nie może dojechać (zadzwoniłem do niego), bo "pogoda zła, wie pan"... Cóż mogę rzec - trzeba będzie się ruszyć z chaty... Zobaczymy, jak przebrnę przez miasto. Najgorsze jest to, że starszy ma dalej letnie opony w samochodzie, a starszej się nie będzie chciało jechać, Trzeba pogadać, żeby starszy mnie zawiózł samochodem starszej. Dość starzyzny :D Gratuluję osobom którym uda się zagrać dzisiaj w Carbona, ja swojego będę miał jutro koło 9-10 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jzu mam wkoncu swojego Carbona dzisiaj rano dowiozl mi kurier i musze wam powiedziec ze gra jest poprostu boska po graniu kilka minut w nia :) wsyztko ładie pieknie poprostu BAJER jak nic :)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 15:55, Diabolum napisał:

ja jzu mam wkoncu swojego Carbona dzisiaj rano dowiozl mi kurier i musze wam powiedziec ze
gra jest poprostu boska po graniu kilka minut w nia :) wsyztko ładie pieknie poprostu BAJER
jak nic :)!!!

Jaka grafika bo po screenach widziałem że wyglonda jak w undergrund 2???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika według mnie jest podobna jakw NFSU 2, lecz troche lepsza niz w poprzedniej wiersji niemozna sie doczepić do grfiki ani do nieczego innego... Grywalność jest dobra mogła by być troszeczke lepsza ale i tak sie juz poprawila i to o wiele... Gra jest bardzo dobra oceniam w swojej skali 9.5/10 pkt !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jzu mam dzisiaj rano mi dostarczono!!!! gra mi sie bardzo podoba wyglad mapy jest fajny duza mapa na HARDZIE no dosyciązko jest ale wsyztko da sie pokonac :P jeskli umei sie dobrze grac ja gramna kierownicy z pedalami i rączką biegów jak gram wydaje mi sie bardzo erealistyczna :) Gra jest poprostu zaj***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]

Chłopie,nie podjudzaj mnie jeszcze bardziej,bo zaraz na piechotę do tego Gdańska pójdę.:)Mówisz,że na Hardzie jest trudno?I bardzo dobrze,bo nie gram dla tego,żeby byli za mna tylko chciałbym się z nimi ścigać,a nie ich osmieszać:P
Mówisz,że mapa też fajna?...A czy masz przed sobą kółko którym kierujesz i wybierasz wyścig?Bo takie cuś jest w XBOX 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi anulowali zamówienie ze sklepu gram i czekam na maila z obsługi klienta z info na ten temat...widziałem w telewizji reklame z MM że Carbon za 99zł i gamepad(może by tak wymienić...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować