Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Ja juz zaczalem zbierac na nowy procesor, plyte glowna i karte graficzna ;) Wszystko po to zeby moc sie w pelni nacieszyc carbonem :) Ciekawe jakie beda wymagania tej gierki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 18:42, Makus89 napisał:

Ja juz zaczalem zbierac na nowy procesor, plyte glowna i karte graficzna ;) Wszystko po to
zeby moc sie w pelni nacieszyc carbonem :) Ciekawe jakie beda wymagania tej gierki...

pewnie cos w stylu Most Wanted...tylko lepsze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, widzę że masowe podekscytowanie i euforia na stałe wpisały się w klimat tego topicu ;) I bardzo dobrze, o to przecież chodzi ;] A nowy komp za progieeem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 18:42, Makus89 napisał:

Ja juz zaczalem zbierac na nowy procesor, plyte glowna i karte graficzna ;) Wszystko po to
zeby moc sie w pelni nacieszyc carbonem :) Ciekawe jakie beda wymagania tej gierki...



Pewnie dosyć duże, po tym co pokazali nam panowie z EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 21:31, fish13 napisał:

> Ja juz zaczalem zbierac na nowy procesor, plyte glowna i karte graficzna ;) Wszystko po
to
> zeby moc sie w pelni nacieszyc carbonem :) Ciekawe jakie beda wymagania tej gierki...



Pewnie dosyć duże, po tym co pokazali nam panowie z EA.

ale po tym co pokazali do Most Wanted tez wygladalo na to ze beda duze a jednak nie jest tak zle...
mam GeForce6200 i Most Wanted chodzi jak nie wiem co wiec o Carbon tez sie nie bede martwil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 22:08, Mr.Boom napisał:

> > Ja juz zaczalem zbierac na nowy procesor, plyte glowna i karte graficzna ;) Wszystko
po
> to
> > zeby moc sie w pelni nacieszyc carbonem :) Ciekawe jakie beda wymagania tej gierki...

>
>
>
> Pewnie dosyć duże, po tym co pokazali nam panowie z EA.
ale po tym co pokazali do Most Wanted tez wygladalo na to ze beda duze a jednak nie jest tak
zle...
mam GeForce6200 i Most Wanted chodzi jak nie wiem co wiec o Carbon tez sie nie bede martwil:)


A ja mam Geforce 5500 i na średnich detalach chodzi mi płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GamePlay z PlayStation3! Super!
BTW, pierwszy filmik, przynajmniej fragmentarycznie, znajdzie się w grze. Jestem tego niemal pewien.
A na drugim jakiś burak gra na PlayStation3 O_o
Cieszę się też że na pewno na PSP będzie Skyline R34! Mam nadzieję że na kompach również...
Więcej takich newsów! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 22:45, RX-8 napisał:

Cieszę się też że na pewno na PSP będzie Skyline R34! Mam nadzieję że na kompach również...
Więcej takich newsów! :D

Jeśli tylko znajdę to od razu podam na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co to mniało znaczy???Na targach nie mogło zabraknąć serwisu gry.wp.pl. Redakcja która odwiedziła GC, po obejrzeniu 15 minutowej prezentacji najnowszego dzieła EA stwierdziła, że gra nie jest warta świeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 22:38, Blade2 napisał:

Nowość ukazała się na łamach internetu:
http://nfszone.org/news.php?readmore=479



Oby Skyline był tez w wersji na kompa.A co do filmików,to Carbon jeszcze bardziej mnie podnieca.No i demko 3 lub 6 wrzesień...super początek budy:)I na pewno kupie wersje kolekcjonerską,jeśli cena będzie do 220 złotych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz patrze... Byłem zbyt zajęty pochłanianiem trailerów i screenów, by czytać... Ale jaja, ci kolesie z wp.pl chyab sobie w kulki lecą... Co to niby ma znaczyć?? :/ Że lokacje im nie odpowiadają?! Przecież inaczej to wszytsko wygląda na olbrzymiej sali z nagłośnienie z 15 innych gier i światłami na suficie, a inaczej w domu, przy monitorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 22:55, RX-8 napisał:

Że co!? Gdzieś Ty to wyczytał!?!? {sorry, ale lekki bulwers ;/}



O żesz ty,co za zdrajcy!My tu sie zachwycamy Carbonem,a oni tu nam takie rzeczy?Ale dla mnie to tylko bzdurna opinia experta.I tak bedę się w to zagrywał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 23:02, exilem napisał:

jak to czytałem mniałem wrażenie że ekipa z wp myślała że dostanie całą grę na pokazówkę,



Chyba zgłupieli!Takę grę krytykować?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę... Pojecahli wersję na PS3 (!!!!) za lokacje... Przecież to jest paranoja... :| PS3 będzie miało grafę i otoczenie z jakim spotkają się gracze na mocnych pecetach, a oni narzekają... Amatorzy! jak śmią jechać po Carbonie... Za mocno wierzę w EA żeby sie tym przejąc... Nie wierzę, że skonocą X, jubileuszową edycję NFS''a. Po prostu. A przekonamy się o tym, jak dobry jest Carbon, 3 września.
Time is passin''. Only few days remaining. Be ready for Carbon. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 23:04, RX-8 napisał:

Ja nie mogę... Pojecahli wersję na PS3 (!!!!) za lokacje... Przecież to jest paranoja... :|
PS3 będzie miało grafę i otoczenie z jakim spotkają się gracze na mocnych pecetach, a oni narzekają...
Amatorzy! jak śmią jechać po Carbonie... Za mocno wierzę w EA żeby sie tym przejąc... Nie wierzę,
że skonocą X, jubileuszową edycję NFS''a. Po prostu. A przekonamy się o tym, jak dobry jest
Carbon, 3 września.
Time is passin''. Only few days remaining. Be ready for Carbon. ;]



Spoko,3 wrzesien tuz tuż,ale żeby krytykować CARBONA?!Nie no,bez aj,jeszcze na PS3 za lokacje.Nowicjusze:)
No i w wersji na PC grafa bedzie duuuzo lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 23:02, exilem napisał:

jak to czytałem mniałem wrażenie że ekipa z wp myślała że dostanie całą grę na pokazówkę,

Już by chcieli :/ Niech siebie postawią na naszym miejscu i rozsądzą. A z resztą co oni mogą wiedzieć o grze w NFS ??!!??!!??

PS: Nie zaprzątajmy sobie głowy ich opiniami.
PS: Wyzwijmy ich na pojedynek!!! Niech się z nami pościgają i zobaczymy kto wygra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować