Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2006 o 09:01, Archi155 napisał:

W F&F Tokyo Drift jednym z najlepszych i najwazniejszych samochodow byl Nissan Skyline GT-R
czy cos wiadomo czy bedzie w NFS Carbon??


Będzie na pewno. Jeżeli się nie mylę, ten wóz był najlepszy w NFS: U & NFS: U2, więc nie widzę powodów aby go wycofywać z gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat samochód który dałeś na screenie jest dla mnie jak narazie najtrudniejszy do rozszyfrowania z Tokyo Drift. Na pierwszy rzut oka kojaży się ze Skyline, ale nie wiem czy to nie jest jakaś Mazda. Zwróć uwagę na tły samochodu. Jak znajdziesz jakieś dobre foty od tyłu to zobaczysz, że tylnie światła jak i cała klapa, moim zdaniem przypomina bardziej RX-7. Na skyline to te światła są ciu za małe. Po przednich światłach można także wnioskować, że to raczej Skyline nie jest. Światła w Nissanie nie wychodzą, aż na bok samochodu i ta końcówka także nie jest tak "szpoczasto" zakończona, w RX-7 też wyglądają całkiem inaczej. Przednie światła to mi przyponają jakiegoś Peugeota, ale gdzie frazcuz był by Mona Lisą Driftu.

Może ktoś inny ma jakieś info odnośnie tego wozu ... przede wszystkim co to za wóz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\...\

HA, znalazłem ... i nie jest to Skyline ! To Nissan 200SX S15 Silvia. Miałem racje że to nie Skyline, jak bym Skyline nie poznał to znaczyło by, że coś ze mną źle jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie na ten screen. Niby nic, a jednak....na ścianie jest neon mazdy, czyli....no właśnie mi się wydaje, że jeśli chcemy kupić samochód dane marki, będziemy musieli jeździć do autoryzowanego dilera. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba że jest to jedynie fragment większego salonu, na którym dalej są loga innych marek. Ale jesli będą takie salony jak mówisz (w jednym salonie jedna marka), to będzie jak najbardziej ok ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja licze na to aby wrócił skyline i neony.I już teraz mam dylemat jaki obóz wybrać, czy z samochodami z kraju kwitnącej wiśni, czy może amerykańskie muscle cary.Fajnie gdyby zrobiliby w grze przez neta jedno wielkie miasto gdzie byśmy się spotykali i ścigali, wtedy do szczęścia brakło by jedynie gangów(typu gildie itp,)....już nie mogę się doczekać Carbona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 22:51, exilem napisał:

ja licze na to aby wrócił skyline i neony.I już teraz mam dylemat jaki obóz wybrać, czy z samochodami
z kraju kwitnącej wiśni, czy może amerykańskie muscle cary.Fajnie gdyby zrobiliby w grze przez
neta jedno wielkie miasto gdzie byśmy się spotykali i ścigali, wtedy do szczęścia brakło by
jedynie gangów(typu gildie itp,)....już nie mogę się doczekać Carbona



Jesli chodzi o obozy,to ja z pewnoscią wybiorę japońce.Po prostu są najlepsze do tunowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na dobrą sprawę, jak nie będzie Skyline''a GT-R to japoński obóz ma przekichane :| Przecież nie zrobisz RX-8, RX-7 ani 350Z do poziomu Gallardo lub Carrery GT... Tylko Skyline może dorównać tym wózkom (RB26DETT jest silnikiem o nie ludzkich możliwościach modyfikacji), chyba że wlepią do Gry ASL Garayia lub Tommy Kaira ZZ II, ale to mi się wydaje nieco abstrakcyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o tym, że mogą postąpić tak jak z Most Wanted i Punto po tuningu jest równie szybkie jak Carrera GT :) To byłby już duży błąd z ich strony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 23:10, RX-8 napisał:

Tak na dobrą sprawę, jak nie będzie Skyline''a GT-R to japoński obóz ma przekichane :| Przecież
nie zrobisz RX-8, RX-7 ani 350Z do poziomu Gallardo lub Carrery GT... Tylko Skyline może dorównać
tym wózkom (RB26DETT jest silnikiem o nie ludzkich możliwościach modyfikacji), chyba że wlepią
do Gry ASL Garayia lub Tommy Kaira ZZ II, ale to mi się wydaje nieco abstrakcyjne...




Po prostu Skyline musi być i tyle.Oj,te 396 w Underground 2....Marzenie...Głupie posunięciem ze strony EA byłoby nie zamezczenie najchętniej tunnngowanego samochodu w Japonii.Po prostu musi być!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 09:01, Archi155 napisał:

W F&F Tokyo Drift jednym z najlepszych i najwazniejszych samochodow byl Nissan Skyline GT-R
czy cos wiadomo czy bedzie w NFS Carbon??


Hmm mylisz sie to nie jest nissan skyline. Na obrazku jest nissan sylvia. I pewnie bedzie w nfs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 09:31, Dante Dy`nei napisał:

Akurat samochód który dałeś na screenie jest dla mnie jak narazie najtrudniejszy do rozszyfrowania
z Tokyo Drift. Na pierwszy rzut oka kojaży się ze Skyline, ale nie wiem czy to nie jest jakaś
Mazda. Zwróć uwagę na tły samochodu. Jak znajdziesz jakieś dobre foty od tyłu to zobaczysz,
że tylnie światła jak i cała klapa, moim zdaniem przypomina bardziej RX-7. Na skyline to te
światła są ciu za małe. Po przednich światłach można także wnioskować, że to raczej Skyline
nie jest. Światła w Nissanie nie wychodzą, aż na bok samochodu i ta końcówka także nie jest
tak "szpoczasto" zakończona, w RX-7 też wyglądają całkiem inaczej. Przednie światła to mi przyponają
jakiegoś Peugeota, ale gdzie frazcuz był by Mona Lisą Driftu.

Może ktoś inny ma jakieś info odnośnie tego wozu ... przede wszystkim co to za wóz ?



Nissan Sylvia ;) 100% wiem bo gralem w GT4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować