Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

no włąśnie koniec offtopa, a wracając do mojego pytania co do teamów w carbonie jak będziemy znali szczegóły w grze przez neta , to co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 22:52, RX-8 napisał:

Cicho tam, poza tym nawet nie wiem gdzie Exilem mieszka :D
Ale Forester ma kopa :D
Koniec Offtopa, bo mod wkroczy :P

Taaa, tak się teraz wymigujesz... ;D
Tak właśnie zaczynają, ci młodzi, których pasją jest ściganie się... potem to przenosi się na ulicę... :D:D
Dobra, faktycznie koniec OT, ale ja Cię już widzę ścigającego się nocami po ulicach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wózek zrobię, potem coś się pomyśli. Prędkości typu "jestem myśliwcem bojowym" są w zasięgu dobrego samochodu :D
DEFINITYWNY KONIEC OT :P

Jakieś Nwesy a propos Carbona? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja przewiduję , że nalbliższe niusy to będą we wrześniu dopiero, ciekawe kiedy demo dadzą , peweni w październiku , a może pod koniec września....oby jak najszybciej :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 23:35, exilem napisał:

ja przewiduję , że nalbliższe niusy to będą we wrześniu dopiero, ciekawe kiedy demo dadzą ,
peweni w październiku , a może pod koniec września....oby jak najszybciej :}


Ja czytalem na nfs.com.pl ze wypuszczenie dema jest planowane juz na koniec wakacji. Nie wiem czemu ale watpi mi sie w to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 11:59, Makus89 napisał:

Ciekawe czy w demku tez bedzie odblokowany tryb online tak jak to bylo w MW. Byloby fajnie :)


Zdecydowanie będzie.
Wtedy jeszcze mają chwilkę czasu na usunięcie najpoważniejszych baboli jakie ludzie zauważą ;)
Jeśli to prawda z 6 września to po prostu super, im szybciej tym lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile będzie kosztować Edycja Eksluzywna Carbon''a. Jak powyżej lub ok. 200zł to chyba sobie odpuszcze i kupie zwykłą....A wy ile możecie dać max za edycję kolekcjonerską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadlem wlasnie na pomysl ze gdy juz wyjdzie Carbon to bedzie mozna urzadzic zawody w ktorych scigali by sie przez internet wszyscy chetni z forum gram.pl.Moznaby wtedy ustalac na forum jakis ranking, daty wyscigow, kto z kim ma sie scigac itp. itd.. Co wy na to?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 13:42, Makus89 napisał:

Wpadlem wlasnie na pomysl ze gdy juz wyjdzie Carbon to bedzie mozna urzadzic zawody w ktorych
scigali by sie przez internet wszyscy chetni z forum gram.pl.Moznaby wtedy ustalac na forum
jakis ranking, daty wyscigow, kto z kim ma sie scigac itp. itd.. Co wy na to?? ;)

Fajnie, ale najpierw musi Carbon wyjść. Dlatego z tym musimy jeszcze poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bajerem by było żeby w demku dali multi. (Oczywiście, tak się nie stanie) Wtedy moglibyśmy sobie pojeździć przez sieć jeszcze przed właściwym Carbonem... Ale pomysł fajny, podpisuję się pod nim ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 14:17, RX-8 napisał:

Bajerem by było żeby w demku dali multi. (Oczywiście, tak się nie stanie) Wtedy moglibyśmy
sobie pojeździć przez sieć jeszcze przed właściwym Carbonem... Ale pomysł fajny, podpisuję
się pod nim ;]

Czemu myslisz ze w demie nie bedzie multi? Wydaje mi sie ze skoro w MW bylo multi to tutaj tez jest bardzo duza szansa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To by było zarąbiste! Ale bysmy sobie pościgali się przez net! Uhhu! :D
A teraz spokojnie, zaraz wrócę do siebie. A demko 6 września... (Prawdopodobnie...)... Jak ja wytrzymam?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Specjalna edycja będzie podobnie jak MW:BE dostepna w naszym kraju tylko na konsole :P
A normalna gra bez bajerow bedzie kosztowala tyle co zwykle nowy NFS - ok 150 pln :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 22:40, exilem napisał:

ale słuchajcie nawet jeśli nie będzie dostpenego miasta w sieci i tylko będzie się można ścigac
i nic innego, to moglibyśmy stworzy własny team prowadzilibyśmy ranking itp, co wy na to..
oczywiście gdyby na koncie pokazywał by się stan zwycięstw i porażek w grze, nie wiem jak było
poprzednio bo wszystkie nfsy mniałem na playu lecz tym razem zakupie na kompa... what say you?
wypali?


To bylby dobry pomysl. Jakby co to wchodze w to. Moge zrobic www : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

można by taki team nawet założyc gdyby w demie była opcja gry przez neta.Oczywiście była by to wersja grupy tak a że tak powiem testowa ale i tak dobre na początek :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować