Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Ja się podpisuję. Chętnie się pościgam z innymi forumowiczami, błehehehe :D Jak się okaże, że demko ma Multi, można wybrać kilka osób do testów (i początkowego ścigania :D), albo niech wszyscy od razu próbują. ustali się jakąś kolejność i będzie ok ;] Tylko najpierw doczekamy się Carbona, w jakiejkolwiek wersji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takie www by się nawet przydało, tam moglibyśmy prowadzi profesjonalny ranking bo przyzna musicie że na forum w jednym temacie było by trudno, lecz musiałby zrobic to ktoś kto się narawdę na tym zna , a nie że zna tylko podstawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 23:06, exilem napisał:

takie www by się nawet przydało, tam moglibyśmy prowadzi profesjonalny ranking bo przyzna musicie
że na forum w jednym temacie było by trudno, lecz musiałby zrobic to ktoś kto się narawdę na
tym zna , a nie że zna tylko podstawy.


Napewno systemu php bym nie robil bo mi sie niechce i nikt mi za to niezaplaci. Normalna stronka update''owana codziennie. Lub zrobilbym www na jakims systemie np php-nuke lub cos w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poprostu chodzi mi oto żeby nie była to strona wyglądając jakby ktoś dopiero co nauczył robi strony , żeby jakoś estetycznie wyglądała.Jak powiedziałeś "Normalna stronka update''owana codziennie"lecz wyglądająca w miarę estetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 23:12, exilem napisał:

poprostu chodzi mi oto żeby nie była to strona wyglądając jakby ktoś dopiero co nauczył robi
strony , żeby jakoś estetycznie wyglądała.Jak powiedziałeś "Normalna stronka update''owana
codziennie"lecz wyglądająca w miarę estetycznie.


Jak juz robie www to nie na odczepnego napewno bedzie estetyczna :). No, ale narazie czekamy na premiere i demo. Jakby co daj mi znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, tak a demko już niedługo .hihi:} A co do premiery to chyba 2,listopada.( niestety ja na robieniu stron internetowych się nie znam to co najwyżej moe pomysłami się dzielic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 23:17, exilem napisał:

ok, tak a demko już niedługo .hihi:} A co do premiery to chyba 2,listopada.( niestety ja na
robieniu stron internetowych się nie znam to co najwyżej moe pomysłami się dzielic)


Ok. Jak juz bede robil www powiesz mi kilka pomyslow ja ma wygladac, ale wrocmy do tematu NFS:C :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 23:15, RX-8 napisał:

Premiera jest 2 listopada. Demko 6 września (prawdopodobnie). Było już wcześniej mówione ;]



Yeaaah,przynajmniej jedna dobra rzecz po rozpoczęciu roku szkolnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 22:44, RX-8 napisał:

Ja się podpisuję. Chętnie się pościgam z innymi forumowiczami, błehehehe :D Jak się okaże,
że demko ma Multi, można wybrać kilka osób do testów (i początkowego ścigania :D), albo niech
wszyscy od razu próbują. ustali się jakąś kolejność i będzie ok ;] Tylko najpierw doczekamy
się Carbona, w jakiejkolwiek wersji :)


Ja też bym sobie z chęcia zagrał w demko (ale jeszcze chętniej w pełną wersję ;)) przez neta ;)
Jak coś - ja się podpisuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra pokazałeś na ten filmik to teraz powiedz co my mamy robić do premiery Carbon''a? A ogólnie to EA postarało się. Może to będzie najlepszy NFS....

BTW: Wie ktoś coś na temat soundtracku? Czyżby jeszcze nie podali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem trailerka no i zaniemówiłem.
O takich możliwości modyfiacji nawet nie marzyłem, ale to wszystko jest realne.
Szkoda, że nie zdradzili jakichś nowych samochodów.

Najbardziej mie ucieszyła wiadomość na końcu "In Stores November 1st" - już niedługo, już za momencik :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow..wow..wow..wow..wow. weźcie mnie trzymajcie bo zaraz pojadę do ea i zrobię akcję zdobycia nowego nfsa.
Tak z pewnością to będzie najlepszy nfs, najlepsza gra tego typu jaka kiedykolwiek powstała...ciekawe co dadzą w demie...Tak panowie z ea nie marnowali czasu, oni zrobilli coś boskiego :}:}:}:}:}:}:}:}:}:}:}:}:):):):):):):):):):):):):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 10:56, BlackBomb napisał:

Tak, tylko Panowie z EA potrafią tenić swoje dzieła. Żeby tylko zwykła edycja nie kosztowała
ponad 200zł


Wydaje mi sie ze zwykla edycja bedzie kosztowala ok. 130 zl, tak jak wiekszosc nowych gier wydawanych przez ea :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować