Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2007 o 19:15, Sir Jedi napisał:

Haha, nie nazywaj fabułą parę opowiadań na Tibia.com + parę opowiadań stworzonych przez graczy.


Haha, chyba mnie nie zrozumiałeś. -.-
http://www.tibia.com/library/?subtopic=genesis <- Genesis Tibii, z oficjalnej strony - Tibia.com. Z tego co się orientuję autorem jest sam Knightmare. Następnie, historie poszczególnych miejsc można poznać dzięki książkom z gry. Na samym PoHu jest bardzo dużo książek opowiadających historię Tibii. A ciężko żeby takie książki było napisane przez fanów. NPC też raczej mówią, to co wymyślił CIP Team, a nie gracze...

Dnia 04.02.2007 o 19:15, Sir Jedi napisał:

Co do questów, to nie są nudne np. wykonanie dezerta na pvp gdzie idziesz z o wiele wyższymi
lvl to jest przeżycie.


Na desercie byłem m.in. z 162lvl Royal Pal. Fajnie było. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 19:24, Luke Shadow napisał:

Haha, chyba mnie nie zrozumiałeś. -.-
http://www.tibia.com/library/?subtopic=genesis <- Genesis Tibii, z oficjalnej strony - Tibia.com.
Z tego co się orientuję autorem jest sam Knightmare. Następnie, historie poszczególnych miejsc
można poznać dzięki książkom z gry. Na samym PoHu jest bardzo dużo książek opowiadających
historię Tibii. A ciężko żeby takie książki było napisane przez fanów. NPC też raczej mówią,
to co wymyślił CIP Team, a nie gracze...

> Co do questów, to nie są nudne np. wykonanie dezerta na pvp gdzie idziesz z o wiele wyższymi

> lvl to jest przeżycie.

Na desercie byłem m.in. z 162lvl Royal Pal. Fajnie było. ;)


Genesis to tylko opowiadanie które mogą sobie poczytać gracze czekający na wejście do gry. Opowiadanie na oficjalnej stronie gry to nie fabuła to uzupełnienie gry. Co do książek to tak jak w IWD 2 - rozszerzenie gry, opowiadania które mają zwiększyć satysfakcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2007 o 19:39, Sir Jedi napisał:

Genesis to tylko opowiadanie które mogą sobie poczytać gracze czekający na wejście do gry.
Opowiadanie na oficjalnej stronie gry to nie fabuła to uzupełnienie gry. Co do książek to tak
jak w IWD 2 - rozszerzenie gry, opowiadania które mają zwiększyć satysfakcje ;)


Jendak genesis, książki, NPC i cała reszta sprawiają, że to wszystko trzyma się kupy. :P Zresztą rzadko kiedy MMORPG ma ciekawą fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie grafa jest ważna Luke shadow.Jest ważne dla mnie żeby gra miała jakiś cel ! np. w gothicu 1 trzeba zabić śniącego w 2 smoki , a w tej grze nuda !!! Poprostu nie cierpię tej gry !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 10:40, Gothic 12 napisał:

Dla mnie grafa jest ważna Luke shadow.Jest ważne dla mnie żeby gra miała jakiś cel ! np. w
gothicu 1 trzeba zabić śniącego w 2 smoki , a w tej grze nuda !!! Poprostu nie cierpię tej
gry !!!!!!!


Właśnie takie są MMORPG-i. Wbijasz poziom, stajesz się lepszy, zdobywasz lepszy ekwipunek, rośniesz w siłę i to wszystko po to, by być najlepszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 10:40, Gothic 12 napisał:

Dla mnie grafa jest ważna Luke shadow.Jest ważne dla mnie żeby gra miała jakiś cel !


W każdej grze jest cel. ;) Wystarczy go znaleźć. Mroczny~ napisał jaki może być cel grania w Tibię.

Dnia 05.02.2007 o 10:40, Gothic 12 napisał:

np. w gothicu 1 trzeba zabić śniącego w 2 smoki , a w tej grze nuda !!! Poprostu nie cierpię tej
gry !!!!!!!


W tibii są smoki, zadania ze smokami, demony, questy z demonami. Tylko żeby móc je wykonać trzeba poświęcić trochę czasu tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 11:07, Gothic 12 napisał:

LIIIIIPAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!


STTTTAAAAAATTTTTT!

Jak kto lubi, Kilku kumpli woli MMORPG niż cRPG. Z resztą parę questów jest Ciekawych :] No i można "pobawić" się z noobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 10:40, Gothic 12 napisał:

Dla mnie grafa jest ważna Luke shadow.Jest ważne dla mnie żeby gra miała jakiś cel ! np. w
gothicu 1 trzeba zabić śniącego w 2 smoki , a w tej grze nuda !!! Poprostu nie cierpię tej
gry !!!!!!!



Skoro nie cierpisz tej gry to po co wypowiadasz się w temacie o niej?? Czy to nie jest poniżej twojej godności?? A zresztą z tego co widzę to Tibia jest pierwszym MMO w jaki grałeś, i po pierwsze: nie wiesz że w grach MMO nie liczy się to żeby gre przejść, tylko po to żeby w nią grać. A tak swoją drogą to sądze że twój kontakt z Tibią ograniczył się do tego że widziałeś jak ktoś gra, albo nawet jak 5 minut grałeś to cię grafika odstraszyła. Zresztą patrząc tak na ciebie to sądze że jest tak, że jesteś takim "hardcorowcem", który widzi wymagania sprzętowe fallouta i mówi "Boże, co za śmieć to musi być że ma takie wymagania, nawet nie będę tym zaśmiecał dysku", a patrząc na jakiegoś Maluch Racera 52 którego jedyną zaletą będzie grafika, od razu polecisz kupić, bo gra z takimi wymaganiami to musi być super. Sorry, jeżeli poczułeś się urażony, ale ja mówię tylko tak jak mi się wydaje, a takie właśnie przemyślenia nasuneło mi twoje stwierdzenie że grafika jest ważna. I sądze że grałeś w niewiele gier poza Gothickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 11:07, Gothic 12 napisał:

LIIIIIPAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!

Polecam rozwijać swoje wypowiedzi - jest wiele argumentów za: klimat, cena (za friko), niskie wymagania sprzętowe, fajny system gry... I wiele więcej. A może dowiem się dlaczego Tibia to "LIIIIIPAAAAAAA"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z takimi ludźmi, nie warto polemizować. Ledwo wyjdą z przedszkola i tlko tak potrafią swe złości przedstawiać. Nie oczekuj po nich zbyt wiele. Zresztą każdy wie jak wygląda dobra gra. Taka która wymaga co najmniej GF 6600 do poprawnego działania ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 17:02, szerszeń45 napisał:

Z takimi ludźmi, nie warto polemizować. Ledwo wyjdą z przedszkola i tlko tak potrafią swe złości
przedstawiać. Nie oczekuj po nich zbyt wiele. Zresztą każdy wie jak wygląda dobra gra. Taka
która wymaga co najmniej GF 6600 do poprawnego działania ^_^

Dla mnie tibia to ipa ze wzgledu na duze hamstwo w tej grz zla grafe i strasznie nudna ona jest jeszcze nie dawno w to gralem ale tak jak juz powiedzialem w grze jest hamstwo to mnie od niej odstraszylo moze kiedys.....do niej wroce. Taka uzasadniona odpowiedz starczy czy mam dalej pisac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 17:02, szerszeń45 napisał:

Z takimi ludźmi, nie warto polemizować. Ledwo wyjdą z przedszkola i tlko tak potrafią swe złości
przedstawiać. Nie oczekuj po nich zbyt wiele. Zresztą każdy wie jak wygląda dobra gra. Taka
która wymaga co najmniej GF 6600 do poprawnego działania ^_^

Dla mnie tibia to ipa ze wzgledu na duze hamstwo w tej grz zla grafe i strasznie nudna ona jest jeszcze nie dawno w to gralem ale tak jak juz powiedzialem w grze jest hamstwo to mnie od niej odstraszylo moze kiedys.....do niej wroce. Taka uzasadniona odpowiedz starczy czy mam dalej pisac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 17:02, szerszeń45 napisał:

Z takimi ludźmi, nie warto polemizować. Ledwo wyjdą z przedszkola i tlko tak potrafią swe złości
przedstawiać. Nie oczekuj po nich zbyt wiele. Zresztą każdy wie jak wygląda dobra gra. Taka
która wymaga co najmniej GF 6600 do poprawnego działania ^_^

Dla mnie tibia to ipa ze wzgledu na duze hamstwo w tej grz zla grafe i strasznie nudna ona jest jeszcze nie dawno w to gralem ale tak jak juz powiedzialem w grze jest hamstwo to mnie od niej odstraszylo moze kiedys.....do niej wroce. Taka uzasadniona odpowiedz starczy czy mam dalej pisac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 17:59, IPI-Tiiba-Kyra napisał:

wiesz ze za to moze byc degrad nie przeklinaj lub cenzuruj sorki za offtop

zgadzam sie z toba w 100 procentach tibia jest do d*** i mowie to zajebiscie szczerze

pieprze to nie jest takie straszne slowo a ty sam cenzuruj swoje slowa cytuje "zajebiscie" sorki za cytat no ale... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 13:14, gonzo15xp napisał:

:D Podobno do tibi wyszedł nowy patch. Dzięki niemu rusza się woda.

PS. Pomidorowe skarpety. WoW, GW, L2 wymiękają



łaaał! i tak nie będe w to grał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować