Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

TIBIA OGŁUPIA-
widzę to na przykładzie moich kolegow? ktorzy grają w to całymi dniami i tak katują angielski że mi się płakać chce. Ponadto ni mają innych tematow do rozmowy poza Tibią.
To jest chore. (Przepraszam potrafią jeszcze się umowic na "chlanie" i opowiadać kto więcej wymiotował.)

Dlatego odradzam każdemu NIE GRAJ W TĄ GRĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi ciągle hakują postacie, i przestałem grać w tibię, a wracając do twojego problemu... Rzeczy możesz zostawić w DP, w, każdym mieście, popytaj o lokalizację innych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 08:14, evilADM napisał:

TIBIA OGŁUPIA-
widzę to na przykładzie moich kolegow? ktorzy grają w to całymi dniami i tak katują angielski
że mi się płakać chce.

Normalna rzecz. Myślisz, że gdyby nie grali, posługiwaliby się angielskim chociaż trochę lepiej? Noł łej!

Dnia 14.06.2007 o 08:14, evilADM napisał:

Ponadto ni mają innych tematow do rozmowy poza Tibią.
To jest chore.

Gdyby nie grali w Tibię, pewnie cały czas gadaliby o WoW (albo innej grze, która ich wciągnęła więc co za różnica?)

Dnia 14.06.2007 o 08:14, evilADM napisał:

(Przepraszam potrafią jeszcze się umowic na "chlanie" i opowiadać kto więcej
wymiotował.)

Normalny temat dla nastolatków. :P

Dnia 14.06.2007 o 08:14, evilADM napisał:

Dlatego odradzam każdemu NIE GRAJ W TĄ GRĘ.

To znacz, że zachęcasz do tej gry? No bo skoro odradzasz, żeby w nią nie grać, to nawołujesz do grania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 12:22, zaaper napisał:

Mi ciągle hakują postacie, i przestałem grać w tibię, a wracając do twojego problemu... Rzeczy
możesz zostawić w DP, w, każdym mieście, popytaj o lokalizację innych graczy.

ale co mam mówić żeby coś tam zostawić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2007 o 12:36, sinir napisał:

ale co mam mówić żeby coś tam zostawić???

Nic nie musisz mówisz. Podchodzisz do "depot chest", otwierasz ją i wkładasz tam swoje itemy. Tylko ty będziesz miał do nich dostęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 12:36, sinir napisał:

ale co mam mówić żeby coś tam zostawić???


Nic nie musisz mowic, poprostu otwierasz depo i zostawiasz tam rzeczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiesz co to jest depo ? to pewnie jeszcze na rocku siedzisz... Tibia to powalony syf nigdy nie spotkałem człowieka grającego powyżej tygodnia w Tibię który by ciągle o niej nie gadał kiedyś kafeje były tym zapełnione teraz na szczęście wypycha ją parą innych gierak jak np. bo ja wiem CS ? i choc w to ciągle grają dziesiątki tysięcy ludzi ze słabą psychą to i tego czas musi minąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tibia uzależnia... dlatego wszyscy mający słabe głowy(:PP) nie grajcie w to. Gralem kiedys w Tibie, ale wydostałem się z bezdennej studni nałogu. Szkoda ze od razy wpadlem w inny - Lineage 2. Wedlug mnie Tibia jest tak samo zła jak World of Warcraft, Lineage 2, Runescape, lub jakikolwiek MUD. To są po prostu narkotyki, nałogi... Lepirj wogle nie grac w MMORPG''i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 14:34, L0RENS napisał:

Ok wszędzie słyszałem ze tibia jest glupia.
Jak tam mowice to nie bede gral.


Nieprawda. Mówią tutaj tak jedynie obywatele, którzy nie widzą co to forum i chcąponabijać posty na lepszy status. Ale nie tylko tacy. Oczywiście ludzie z większą rangą bądź też co mądrzejsi potrafią napisać, co im się podoba lub nie. Ja przestałem graćtylko i wyłącznie przez to, iż nie mam czasu oraz przez niektórych, co w to grali. Jeżeli nie masz w co grać- zacznij w Tibię. Jeżeli ci się spodoba, to fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2007 o 06:58, cocon napisał:

Wcale nie chcialem tego powiedziec... Tibia sama w sobie nie jest zla. Zli sa tacy, o ktorych
napisales w wierszyku: po 10 h przy kompie, nic tylko Tibia, a nawet mamie by przywalil jak
zajdzie taka potrzeba:P

Acha wierszyk wstawiłem bo mi się podobał :P Ale masz rację są tacy ludzie co nie widzą świata poza tibią ja osobiście lubie w nią pograć ale bez przesady interesuje sie jeszcze wieloma innym rzeczami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2007 o 14:50, mroczny mrok napisał:

Nieprawda. Mówią tutaj tak jedynie obywatele, którzy nie widzą co to forum i chcąponabijać
posty na lepszy status. Ale nie tylko tacy.

Hehe, dziwnie to zabrzmiało. Tylko obywatele mówią, że Tibia jest głupia, ale nie tylko oni? :D Tak, wiem, pewnie chodziło o to, że w głównej mierze obywatele narzekają na Tibię nie potrafiąc podać żadnego sensownego argumentu, ale czasem zdarza się antyfan z wyższą rangą, który umie poprzeć argumentami swoją wypowiedź. Jak nie, to mnie popraw. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 12:22, zaaper napisał:

Mi ciągle hakują postacie, i przestałem grać w tibię,

Skoro ciągle cię hakują a nie podajesz nikomu swoich passów to musisz mieć na dysku keyloggera najlepiej usuń go odrazu bo może śćiągać nei tylko passy od tibi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj budynek w którym są brązowe skrzynki. obok niego jest wielu ludzi. Otwierasz skrzynkę jest w niej czarna i wkładasz do niej co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 14:50, mroczny mrok napisał:

> Ok wszędzie słyszałem ze tibia jest glupia.
> Jak tam mowice to nie bede gral.

Nieprawda. Mówią tutaj tak jedynie obywatele, którzy nie widzą co to forum i chcąponabijać
posty na lepszy status. Ale nie tylko tacy. Oczywiście ludzie z większą rangą bądź też co mądrzejsi
potrafią napisać, co im się podoba lub nie. Ja przestałem graćtylko i wyłącznie przez to, iż
nie mam czasu oraz przez niektórych, co w to grali. Jeżeli nie masz w co grać- zacznij w Tibię.
Jeżeli ci się spodoba, to fajnie.


Wypraszam sobie. Nie chce nabijać postów bo nie o to chodzi na forach. Nie powiedziałem, że tibia jest głupia, tylko że ma w sobie takie coś, że bardzo dużą liczbę osób OGŁUPIA. Głupia a ogłupia jest pewna różnica, nie? Jak można zauważyć wiekszość MMORPG ma właściwości ogłupiające. Tibia jest na linii frontu z powodu, m.in. słabej grafiki i braku dźwieku. Z drugiej strony ta słaba grafika sprawia, iż prawie każdy (dziwnym zbiegiem okoliczności u mine Tibia NIE DZIAŁA, choć komputer ma z roczek) może w nią grać. Tibia obrywa dlatego, że jest zjawiskiem o wielkiej skali. Innym powodem jest to, weźmy przykład mojego gimnazjum, że w Tibię gra przede wzystkim tak zwany "margines społeczny". Oni właśnie przynoszą jej złą sławę. OFICJALNIE NIE MAM ŻADNYCH WĄTKÓW DO TIBII, A DO LUDZI NIE WIDZĄCYCH POZA NIĄ ŚWIATA(tak zwanej grupie "Children of Tibia").

Oto argumenty rozszerzające moje poprzednie wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta Tibia jest jakaś zaczarowana wszyscy grają dzień i noc... nie uczą się...olewają życie...
Jakieś "Zombie" z nich....wogule ta gra jest taka nudna......szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W waszych komentarzach jest na pewno trochę prawdy, jak i wyimaginowanych wyobrażeń. Niemniej zgadzam się ze stwierdzeniem ze Gra której nazwa przetłumaczona na nasz rodzimy język brzmi piszczel ogłupia. Za dowód niech świadczy fotka która dodaje. Swoja drogą nie spotkałem się jeszcze z takimi fanami jakiejkolwiek gry MMO...

20070614224444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 22:36, Furiza napisał:

Ta Tibia jest jakaś zaczarowana wszyscy grają dzień i noc... nie uczą się...olewają życie...
Jakieś "Zombie" z nich....wogule ta gra jest taka nudna......szkoda gadać...

Zgadzam się z Tobą. Gdyby to ode mnie zależało, Tibia od dawna by już nie istniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować