Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2006 o 07:45, Mikecod2 napisał:

Lepsza niż tibia jet gra Conquer Online.... i za niego też nie trzeba płacić

Wiele gier jest lepszych od tibi, ale są gorsze bo nikt w nie nie gra, z powodu dluuuuuuuuuugiego pobierania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 19:17, Draxvoxdor napisał:

Wiele gier jest lepszych od tibi, ale są gorsze bo nikt w nie nie gra, z powodu dluuuuuuuuuugiego
pobierania.

Jakieś przykłady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 19:19, Draxvoxdor napisał:

Np shadowbane, ma około 1 gb

O zgrozo! 1 GB? Tyle zajmuje na dysku, czy to instalka? Współczuje tym graczom co to ściagają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 19:22, szerszeń45 napisał:

> Np shadowbane, ma około 1 gb
O zgrozo! 1 GB? Tyle zajmuje na dysku, czy to instalka? Współczuje tym graczom co to ściagają
:D

To jest instalka, tyle trzeba pobierać, jak sie ma niezłe łącze to może to ukończyć w noc.
Ja tam se kupie guild wars, bo mi sie tibia znudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 19:24, Draxvoxdor napisał:

To jest instalka, tyle trzeba pobierać, jak sie ma niezłe łącze to może to ukończyć w noc.

No to naprawdę nie zazdroszczę ;). Czy twórcy gry naprawde nie mogli dystrybować gry jak np. GW, LineAge itp. W sumie to ich sprawa, ale sami ograniczają liczbę graczy, nie sądzicie? ;)

Dnia 17.11.2006 o 19:24, Draxvoxdor napisał:

Ja tam se kupie guild wars, bo mi sie tibia znudziła.

Właśnie, to wątek o Tibi, a my offtopujemy :P. Mi tez Tibia jakiś czas temu się znudziła. Ale zdołałem sporo pograć. 52 master ..eh. To były czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 19:33, szerszeń45 napisał:

52 master ..eh. To były czasy :)

Ja głupio grałem narobiłem se postaci i wszystkimi grałem zamiast jedną. Raz prawie doszedłem do 19 ale mi sie wtedy znudziła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też narobiłem kilka postaci, na jednym koncie mam ich 9 ;) 52 master sorc, 15 druid, 12 paladin, 19 knight, 10 knight, 2x rookslayer (Danubia), 10 knight (Furora) i 18 druid (Candia). Muszę przyznać, że sorcem grało mi się najfajniej, nie mówiąc o tym juz jak miałem PACC. Wszystko co dobre kiedyś się kończy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 07:15, szerszeń45 napisał:

> Tibia prymitywna jest...
> Lepiej pograć Lineage2
Miedzy obydwiema jest zasadnicza różnica. Za Tibię nie trzeba płacić ;-) dla wielu jest to
dobry argument, a ty nawet nie wyjaśniłeś, dlaeczmu Tibia dla ciebie jest prymitywna...

Lineage2 też jest darmowy www.instalki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz. Darmowe jest pobranie instalki czy tak? Za możliwość gry się juz chyba płaci, czy jak to jest? Czy ty czasem nie mówisz o grze na prywatnych serverach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 19:59, szerszeń45 napisał:

Zaraz. Darmowe jest pobranie instalki czy tak? Za możliwość gry się juz chyba płaci, czy jak
to jest? Czy ty czasem nie mówisz o grze na prywatnych serverach?

Chodzi o prywatne serwery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 20:01, Pediator napisał:

Chodzi o prywatne serwery

.. Eh.. Tak więc, ostrzegam cię, że wszelkie prywatne servery LineAge oraz OTSy Tibi (oraz wszelkie inne prywatne servy gier MMO~), są nielegalne (pirackie). Tak, więc granie w LineAge''a na serverach producenta gry nie jest bezpłatne, ale legalne.

Dobra koniec tego dobrego, to topic o Tibi a nie LineAge''u :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 22:17, Luke Shadow napisał:

Nigdy nie rozumialem po co ludzie robia kilka postaci i nimi graja :P Ja mialem tylko 2; 76
EK(6mlvl 91/91) i 9lvl na Rooku.

Dziwne, że nie robiłeś sobie UH-maker''a ;). Większość moich kumpli EK i RP na takim lvlu, już miało zwykle 24 lvl druida na accu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszyscy z mojej klasy (oczywiście chłopaków mam na myśli) grają w Tibie (poza mną) nie wiem czemu. Co jest w Tibii takiego ,że wszyscy w nią grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 11:00, Bartek Dudek napisał:

Prawie wszyscy z mojej klasy (oczywiście chłopaków mam na myśli) grają w Tibie (poza mną) nie
wiem czemu.

U mnie jest tendencja do przestawania gry w Tibię, wszyscy przerzucają się na jakiegoś Dragon Ball''a. Eh... A zaczęło się ode mnie bo to ja pierwszy skończyłem granie ;)

Dnia 18.11.2006 o 11:00, Bartek Dudek napisał:

Co jest w Tibii takiego ,że wszyscy w nią grają.

Grywalność, klimat, darmowe granie, wciąga jak diabli, extra grafika taka bajkowa (serio mi się podoba ;)). Eh. To były czasy, ciekawe czy kiedyś wrócę, spedziłem przy tej grze sporo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2006 o 10:54, szerszeń45 napisał:

Dziwne, że nie robiłeś sobie UH-maker''a ;). Większość moich kumpli EK i RP na takim lvlu,
już miało zwykle 24 lvl druida na accu ;).


I pewnie wiekszosc z nim uzywala botow :P UHmakera nie mialem bo wolalem kupic sobie uhy i wiecej czasu poswiecic na Knighta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 11:36, Luke Shadow napisał:

I pewnie wiekszosc z nim uzywala botow :P

A powiem ci, że nie mogliby nawet. Mając na tym samym accu nie mogą mieć wiecej niż 1-go chara online. choć niektórzy własnie tak robili jak mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2006 o 11:38, szerszeń45 napisał:

A powiem ci, że nie mogliby nawet. Mając na tym samym accu nie mogą mieć wiecej niż 1-go chara
online. choć niektórzy własnie tak robili jak mówisz.


Moj kumpel mial UHmakera i knighta na tym samym acc''u i robil tak;
Na noc stawial UHmakera na bocie, a w dzien gral Knightem. Po jakims czasie mial wysoki lvl i pelno kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować