Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Doświadczeń? Czyli ty też grałeś? xP
A tak na serio na OTSach może i gra więcej n00bów, ale nie oznacza to że wszyscy nimi muszą być. Ja np. na OTSach gram, bo lubie szybko nabić lvl a potem ich wszystkich kosić jak wróce z budy ;)
Na OTSie masz mimo wszytko więcej możliwości - możesz np. mieć od razu PACCa i promocje, lub też 10000 lvl i za 1 hitem rozłożyć Orsha(takie servy to akurat dla n00bów, ale to tylko przykład).
Bezstresowe pykanie rlz \,,/ ^_^ \,,/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, OTSy sa raczej zeby sie odstresowac, wyzyc. W Tibii takie bezsensowne pkwanie byloby przyplacone konsekwencjami.
Na OTSach kazdy noob moze miec 100lvl, a w Tibii trzeba sie juz wykazac jakimis umiejetnosciami, wiec zawsze bardziej lubilem normalna Tibie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tibia to gra dzieci co nie mają kolegów i koleżanek. Lepszy Endless Online. Gra tam z 1000 polakow, mało ale przyjemna atmosfera, nie ludzi co strzelają byki ortograficzne w 10 słownym zdaniu gdzie połowa to bluzgi. I nie mówcie mi żę nie grałem w tibie żę jestem nieobiektywny itp.Grałem do 10lvl by sprawdzić dokładnie te cudo. Porażka na całej lini. Ciekawostka:pewien chłopak zabił swoją matke że mu tibie odinstalowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka:pewien

Dnia 11.11.2006 o 12:51, Panpol napisał:

chłopak zabił swoją matke że mu tibie odinstalowała.



Taa napewno bo nie wiedział żę tibia ściąga się 5 sekund, tyle samo czasu się instaluje a postaci nie znikają. Sam to wymyśliłeś czy ktoś ci powiedział??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta historia to autentyk, z pewnym szczegółem, chłopak zabił matkę krzesłem, bo odłączyła komputer od prądu kiedy grał w Tibię, w wyniku czego jego postać zginęła.
Może to i jest makabryczne, ale takie rzeczy się zdarzają, równie dobrze mógłby on ją zabić, bo zupa była za słona, po prostu chłopak był chory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 13:09, PsychoMan napisał:

Ta historia to autentyk, z pewnym szczegółem, chłopak zabił matkę krzesłem, bo odłączyła komputer
od prądu kiedy grał w Tibię, w wyniku czego jego postać zginęła.
Może to i jest makabryczne, ale takie rzeczy się zdarzają, równie dobrze mógłby on ją zabić,
bo zupa była za słona, po prostu chłopak był chory.


To to ja akurat słyszałem że krzesłem ją rzucił za odłączenie prądu, ale nie że zabił za odinstalowanie. To jednak jest różnica. Ale chory to on był naprawde. Rozumiem że go nerwy popuściły, ale żeby zabijać matkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co chłopaki. NIe kłóćmy sie już jak zabił i dlaczego. Ważne że są tacy ludzie i trzeba nad tm ubolewać. I tak pomyliło mi sie. NIe odinstalowała a z kabel wyjeła. Zwracam honor i zamknijmy już ten temat dlaczego zabił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 12:51, Panpol napisał:

tibia to gra dzieci co nie mają kolegów i koleżanek. Lepszy Endless Online. Gra tam z 1000
polakow, mało ale przyjemna atmosfera, nie ludzi co strzelają byki ortograficzne w 10 słownym
zdaniu gdzie połowa to bluzgi. I nie mówcie mi żę nie grałem w tibie żę jestem nieobiektywny
itp.Grałem do 10lvl by sprawdzić dokładnie te cudo. Porażka na całej lini. Ciekawostka:pewien
chłopak zabił swoją matke że mu tibie odinstalowała.

Zabił? A nie przypadkiem tylko pobił? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy tu wygadujecie? On ją pobił krzesłem a nie zabił ! Kurcze ludzie może najpierw sprawdźcie co piszecie zamiast wypisywać bzdury? BTW ona mu wyłączyła kompa z sieci kiedy on był online. Oczywiście postać zginęła, a chłopak wpadł w furię i POBIŁ (a nie zabił) matkę. To było dawno temu nie wiem czemu tę sprawę odgrzebujecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 13:20, michu96 napisał:

PsychoMan nie iwem co robic juz 40 razy probowalem rozpakowac Ip Changlers I sie nieda pisze
o jakims kodzie?? :|

Nie wiem nawet co to, więc raczej ci nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten program jest do zmieniania IP, ulatwia polaczanie sie z OTSami.

Michu96 sciagales z tibia.org.pl? Jak tak to pewnie haslo jest standardowe i jest w dziale Download. Az trudno nie zauwazyc. Nie jestem tylko pewien czy o ten "kod" ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 15:34, szerszeń45 napisał:

Co wy tu wygadujecie? On ją pobił krzesłem a nie zabił ! Kurcze ludzie może najpierw
sprawdźcie co piszecie zamiast wypisywać bzdury? BTW ona mu wyłączyła kompa z sieci kiedy on
był online. Oczywiście postać zginęła, a chłopak wpadł w furię i POBIŁ (a nie
zabił) matkę. To było dawno temu nie wiem czemu tę sprawę odgrzebujecie...

No czyli tak jak mówiłem, pobił :P
A ja sprawy nie rozgrzebuję tylko wprowadzam korektę jak widzę że ludzie piszą że krzesłem ZABIŁ... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 22:49, Luke Shadow napisał:

E tam, ciekawsze ekscesy sa w krajach azjatyckich, przez te bardziej dopracowane gry :P

Lmao, domyślam się... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 22:34, Luke Shadow napisał:

Ten program jest do zmieniania IP, ulatwia polaczanie sie z OTSami.

Michu96 sciagales z tibia.org.pl? Jak tak to pewnie haslo jest standardowe i jest w
dziale Download. Az trudno nie zauwazyc. Nie jestem tylko pewien czy o ten "kod" ci chodzi.



Luke chodzi mi o ten kod podczas rozkakowywania tego pliku ! Prosi op kod jakis ?? A to jest z tibia.org.pl znalazlem gdzie to sciagnac na ots.pl !! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować