Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

pr0gram - odcinek 101, długi i pełen latających dzików

17 postów w tym temacie

> Stopińdzisiątmygabyjtów!
>
> Szaleją chłopaki. Tylko że za gęsto powoli się robi.
Raz za rzadko, raz za gęsto, człek nie dogodzi klientowi... :D
Spoko, następne dwa jakoś w kolejne weekendy dopiero będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wpuścimy to na iTunes wkrótce, będzie wygodniej dla części. Ale faktem jest, że moglibyście
> zrobić z tego kilka części ;)
Siedziałem dziś i kombinowałem, jakby to ciachnąć na pół i słabo wychodziło, bo za wiele tematów się przeplata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pr0gramy słuchało mi się bardzo dobrze, wbrew tego co sądziłem czytając zajawkę.. Ten pewnie będzie jeszcze lepszy tylko muszę go sobie jakoś rozłożyć bo pewnikiem zasnę, jak będę swoim zwyczajem słuchał do podusi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie! Nic nie tnijcie, nie ograniczajcie, nie przenoście. Nic się nikomu nie stanie jeśli odsłucha Pr0gram kilka dni później, a przy okazji będzie jakaś rezerwa w razie kolejnej obsuwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 22:17, Lucas_the_Great napisał:

/ciach/

No ale gdzie te czasy, gdzie czekało się na podcast do niedzieli, a wychodził w środę? Były błagania, żądania i groźby. A teraz? Kilka odcinków pod rząd pod nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny odcinek, więcej takich poproszę :)

P.S. Zapraszanie ludzi robiących gry to świetny pomysł i mam nadzieję, że będziecie to kontynuować.
To jaki team następny? Techland? CDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zdecydowanie więcej takich gości. Ostatnio w sumie słuchałem was już z przyzwyczajenia, co raz bardziej odchodziłem w stronę innych podcastów, ale dwoma ostatnimi pokazaliście znowu klasę :). W ogóle muszę przyznać, że zawsze się game devem interesowałem i takie ciekawostki jakie nam zaprezentowali panowie z Wild Hogsów czy Chmielarz (można go uważać za buca, można faceta nie lubić, ale nie można mu odmówić, że na branży się zna, bo cholera siedzi w niej od lat) baaaardzo mnie interesują. Ale jednak nie podniecałbym się tymi 2 godzinami z hakiem, taki GameStation Podcast co tydzień macha 3 godziny :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No. Wreszcie pożądnej długości podcast i w miarę dobrze z częstotliwością się trzymacie. W końcu! ;)

A na serio, to jestem za, żeby utrzymywać obecną częstotliwość podcastów, tylko piszcie jak kiedyś newsy na gramie, że jest nowy odcinek (ew. sprawcie, żeby były lepiej widoczne, bo o pr0gramach od 97 w górę, to się dowiaduję z youtube''a :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więcej takich, jak dwa ostatnie odcinki Pr0gramu!!!

- świetny pomysł z zapraszaniem gości z game devu., niezwykle ciekawe historie mają do opowiedzenia i bardzo interesujące jest zobaczyć pewne mechanizmy działania gier i całej branży od tej drugiej strony.

- jeśli macie wątpliwości co do tego czy słuchacze dadzą radę wysłuchać trwającej 3 godziny rozmowy to - przynajmniej jeśli o mnie chodzi - odpowiedź brzmi jak najbardziej TAK. W ogóle bardzo sztucznie się ostatnimi czasy zrobiło w Pr0gramie przez to trzymanie się ustalonej 1h. - to czuć panowie, naprawdę.
Z kolei ostatni odcinek [przed ostatni zresztą także ale z innych powodów] miał ''feeling'' totalnego luzu i pasji - bo kocham gry. Mam nadzieję, że ta tendencja się utrzyma ponieważ ostatnio, podobnie jak Geeko, słuchałem Was już raczej z przyzwyczajenia, niemniej jednak świetna robota Panowie, tak 3mać!

Pozdrawiam
SAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować