Zaloguj się, aby obserwować  
NuuGGet

Inicjatywy wspólnego udoskonalania społeczności gram.pl :)

530 postów w tym temacie

Co do tematu o wpisach to tak od siebie wrzucę kilka słów: pamiętam jak pisałem u siebie całymi tonami o Korei. Ci, którzy wchodzili i patrzyli co tam wrzucałem to wiedzą jak to wyglądało - po prostu pisze sam dla siebie o tym, co sam zna jak najlepiej. Tak więc to był taki mój światek, o którym mało kto miał jakiekolwiek pojęcie.

Ja zawsze mówię jedno wszystkim: piszę po prostu o tym, na co mam ochotę. Wiem, że nie jest to polszczyzna piękna ale też uważam, że nie powinno się pisać językiem jakimś górnolotnym takim, żeby potem osoba czytająca zastanawiała się czy zna ta osoba znaczenie słowa, które napisała (a zdarza się, że tak nie jest). Tak czy inaczej: piszę prosto, wiele słów i sformułowań powtarzam bo po prostu taki jestem i tak mnie to wyraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię czasami rzucić jakimś skomplikowanym sformułowaniem bądź słowem, które jest mało używane. Oczywiście nie cały taki tekst, ale często szukam synonimów i nie pasuje mi nic innego. W dobie internetu to żaden problem, żeby znaleźć definicję jakiegoś słowa. Praktycznie to żaden wysiłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj jakbym ja zaczął pisać z niektórymi koreańskimi wstawkami, które ciężko jest w polsku wytłumaczyć tak dosłownie to byłoby ciekawie. Ale co do sformułowań samych co jakiś czas to normalne tylko gorzej jest jak ktoś cały tekst leci w "filozofowanie" to niekiedy nie idzie czytać. Podobnie w drugą stronę. We wszystkim najlepszy jest umiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 13:44, Muradin_07 napisał:

b) temat na forum. A niekiedy i jednego i drugiego mogę nie zauważyć.


Temat na forum zawsze można sobie podpiąć do ulubionych i mieć go zawsze na górze. Ja tak zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie zawsze i nie każdy się w tym temacie prezentuje. Większość tych, co pisze to robi, ale są też tacy, którzy tego nie robią. Dlatego taki dodatek do GSów byłby naprawdę mile widziany - zawsze z poziomu GSa można robić praktycznie większość rzeczy związanej z GSami, bez potrzeby latania po całym gramie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 14:06, Muradin_07 napisał:

Co do tematu o wpisach to tak od siebie wrzucę kilka słów: pamiętam jak pisałem u siebie
całymi tonami o Korei. Ci, którzy wchodzili i patrzyli co tam wrzucałem to wiedzą jak
to wyglądało - po prostu pisze sam dla siebie o tym, co sam zna jak najlepiej. Tak więc
to był taki mój światek, o którym mało kto miał jakiekolwiek pojęcie.

Ja zawsze mówię jedno wszystkim: piszę po prostu o tym, na co mam ochotę. Wiem, że nie
jest to polszczyzna piękna ale też uważam, że nie powinno się pisać językiem jakimś górnolotnym
takim, żeby potem osoba czytająca zastanawiała się czy zna ta osoba znaczenie słowa,
które napisała (a zdarza się, że tak nie jest). Tak czy inaczej: piszę prosto, wiele
słów i sformułowań powtarzam bo po prostu taki jestem i tak mnie to wyraża.


E tam gadasz, ważne że zaczynasz kierować się moją drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naaaah... Zdjęcie Jessici Asasynki było tylko moim "achem" w tym kierunku. Swoją drogą już kiedyś podobną rzecz robiłem przy wpisach o WWE i umieszczałem zdjęcia WWE Divas ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 20:35, Muradin_07 napisał:

Naaaah... Zdjęcie Jessici Asasynki było tylko moim "achem" w tym kierunku. Swoją drogą
już kiedyś podobną rzecz robiłem przy wpisach o WWE i umieszczałem zdjęcia WWE Divas
;P


Wniosek: wrzucaj więcej takich zdjęć (poza tymi z WWE).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2013 o 21:05, Divii napisał:

Opera fag here. Sorry.


Z lekkim opóźnieniem, ale gotowe. Wersja na Operę dostępna na moim GS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jakieś starsze inicjatywy i projekty prowadzone przez Gramowiczów? Które z nich mogłby powrócić? Które najlepiej wspominacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2013 o 20:57, MyGramy napisał:

Pamiętacie jakieś starsze inicjatywy i projekty prowadzone przez Gramowiczów? Które z
nich mogłby powrócić? Które najlepiej wspominacie? :)


Swoje.


A tak na serio to chciałbym, żeby powróciła współpraca z główną. Bo czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, zmienianie laya co miesiąc byłoby dość uciążliwe według mnie. Ale może zrobić edycję kwartalną?

Ja osobiście poza właśnie tym konkursem to z żadną inną inicjatywą się nie spotkałem, a przynajmniej sobie takiej nie przypominam, bo swoją przygodę z sajtami zacząłem gdy już stały na krawędzi upadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zmiana Layoutu co miesiąc to zadanie nieosiągalne bo ja to mam mega problemy z szatą graficzną i bez próźb o pomoc nie idzie ^^
Chociaż zawsze możnaby oddawać głosy na tych, którym to idzie świetnie ;D
Ja nie przypominam sobie innych inicjatyw aczkolwiek coś mi świta jeszcze... Pewnie mi się przypomni dopiero jak ktoś o tym powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt wam nie każe brać udziału w konkursie co miesiąc, jeśli będzie dużo chętnych, to można i co pół roku, a i tak będzie ruch w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2013 o 00:07, Vilmar napisał:

Z lekkim opóźnieniem, ale gotowe. Wersja na Operę dostępna na moim GS.


Dzięki wielkie, działa bardzo fajnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować