Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opłata audiowizualna zamiast abonamentu radiowo-telewizyjnego

140 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Bogdan Zdrojewski, minister kultury i dziedzictwa narodowego, zapowiedział, że nowa opłata audiowizualna, która zastąpi abonament radiowo-telewizyjny, będzie wynosić 10-11 zł miesięcznie i ma ona obowiązywać wszystkich.

Przeczytaj cały tekst "Opłata audiowizualna zamiast abonamentu radiowo-telewizyjnego" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...co?

Mam płacić rządowi za to, że korzystam ze smartfona, albo płacić za to, że korzystam z internetu ZA KTÓRY I TAK PŁACĘ? To chyba jakiś żart, wyjątkowo nieśmieszny.

Zorientowali się w końcu, że ludzie nie oglądają telewizji chyba, bo to chłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny durny pomysł na wyciągnięcie pieniędzy od ludzi. Płacenie, za możliwość oglądania telewizji, za którą i tak się płaci, korzystając z usług dowolnego dostawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płać za korzystanie z telefonu, za który już płacisz abonament. Za internet, który również opłacasz. Lub za to, że grasz w gry, które kupiłeś; na komputerze, który także gdzieś zakupiłeś.
Niedługo wprowadzą opłatę za życie. Dałny rządowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orwell 1984. Sam termin "oplata audiowizualna" jest zywcem zaczerpnieta z tego typu ksiazek.

Te parszywe h**ki juz same nie wiedza, jak uzasadnic kolejny powod wyciagania kasy od ludzi. Haraczem tego nie nazwa, bo przeciez nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Gapis - No proszę Cię. A abonament się przekłada na jakość? Z której strony, proszę, pokaż mi. TVP - same powtórki i starocie, dobre kino w chorych godzinach. Tu nie chodzi o sumę, tylko o zasady. Coraz więcej ludzi w ogóle rezygnuje z telewizji, więc i tak chcą wyciągać kasę. Zresztą tu w ogóle ta argumentacja jest idiotyczna, bo skoro tej telewizji nie mam, to czemu mam płacić za poprawę jej jakości? :f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ograniczenie reklam w Telewizji Polskiej O_o A co mnie to obchodzi? TV od dawna nie oglądam.
Z każdym dniem mam coraz większą ochotę urządzić tym hienom w Rządzie Rewolucję Francuską. Odkurzy się gilotyny i zrobi porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nowa opłata ma zastąpić abonament radiowo-telewizyjny a do tego jest trochę tańszy to jestem jak najbardziej za. Ci co płacili abonament na tym skorzystają, a Ci co nie płacili dalej zapewne nie będą płacić, bo wątpię aby państwo aż tak mocno ścigało dłużników. Sama idea jest głupia, ale zawsze lepiej płacić mniej niż więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko jak umowa bedzie na pismie i za zgoda obu stron. bez tego spadowa na drzewo.

> Wyjaśnił, że nowe rozwiązanie pozwoliłoby ograniczyć ilość emitowanych reklam przez
> publicznych nadawców (głównie Telewizję Polską),

bardzo mnie to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ta TVP jeszcze miała coś do zaoferowania... Reklamy są tam wszechobecne i na pewno nie znikną, bo kto raz poczuł hajs, ten zawsze się go będzie trzymał. Nie widzę powodu żebym miał płacić za "święta z Klanem", "święta ze Złotopolskimi", "święta z Plebanią", "święta z M jak Miłość" i świąteczny sucharek Karola z Familiady. TV jako takiej nie oglądam praktycznie wcale. Czasem jedynie korzystam z różnych VOD''ów, a akurat o tym TVP nie można dobrego słowa powiedzieć. Bardzo słaba jakość, nieraz fatalny transfer i wadliwy player, który się automatycznie skaluje na niepanoramicznych monitorach, dzięki czemu nie da się nic normalnie oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 15:20, sirufok napisał:

Niedługo wprowadzą opłatę za życie. Dałny rządowe.

Pewna osoba zadała mi pytanie:
Pracuje się po to aby żyć, czy żyje się po to aby pracować?

//Za dużo polityki :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie zapłacę. Powiem po raz kolejny, niech się dogadają z sieciami kablowymi i platformami cyfrowymi. Nie będę płacił 2x za telewizję. Niech spadają półmózgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować