Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To Xbox 360 sprzedawał się lepiej w Polsce w 2012 roku

37 postów w tym temacie

Jak się sprzedawał lepiej to się sprzedawał. Ale to i tak u mnie nie zmieni jednak podejścia do PSki, na której gram od dzieciństwa. Tym bardziej, że do mnie przemawia bardziej PSMove niż Kinect. Może dlatego, że jakoś nie czuję się grać w Just Dance czy inne tego typu zabawy, a przy takich grach jak RUSE swego czasu bardzo mi się sterowanie za pomocą kontrolera Sony podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Butthurt?

Posty 4,9,15 ;-) Poza tym z buźką to napisałem ;-)


Jeżeli nie wierzysz

Wierzę. Tzn. ostatnie rewizje już nie są tak podatne na przeróbki..., ale "faty" sporo osób kupowało wyłącznie dlatego żeby grać na piratach. Przecież to Polska, tu się juma wszystko co nie jest na stałe przyspawane do podłoża :P Chociaż i to się na szczęscie pomału zmienia na lepsze.

Co do reszty - no kolego, przecież napisałeś dokładnie to samo co ja, więc o co chcesz się kłócić :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 09:55, Lordpilot napisał:

Przecież to Polska, tu się juma
wszystko co nie jest na stałe przyspawane do podłoża :P (...)


A podłoże już dawno przejęte przez kurię ;D Nie dziwię się, xbox zachęca niższą ceną, w naszej rzeczywistości to potężny argument. No i to o czym napisałeś, jak najbardziej, nie ma się co oszukiwać;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest tańszy i ma kinecta, wiec to ogromna zachęta, jak dla mnie osoby nie posiadającej żadnej konsoli o wyborze decydowałaby jedna rzec - gry na wyłączność, bo nie kupiłbym X do Gran Turismo, ani PS do Halo, bo teorie teoriami, ale gry wyglądają tak samo na obu konsolach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 10:08, kindziukxxx napisał:

jest tańszy i ma kinecta, wiec to ogromna zachęta, jak dla mnie osoby nie posiadającej
żadnej konsoli o wyborze decydowałaby jedna rzec - gry na wyłączność, bo nie kupiłbym
X do Gran Turismo, ani PS do Halo, bo teorie teoriami, ale gry wyglądają tak samo na
obu konsolach :)


Tyle że gry na kinecta są słabe, a ogladałem sporo recenzji w wykonaniu jankesa, który ma xboxa.
Sam kinect w tych grach, rzadko kiedy dobrze działał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2013 o 10:14, Eff3ctiv3 napisał:

Tyle że gry na kinecta są słabe, a ogladałem sporo recenzji w wykonaniu jankesa, który
ma xboxa.
Sam kinect w tych grach, rzadko kiedy dobrze działał.


gry są że tak powiem baaardzo casualowe, mój kuzyn ma takowe cudeńko rodzice mu kupili ze względu na problemy z wagą i powiem że gry nie grzeszą grafiką, sterowanie momentami też kuleje a wszystko nawet gry "wysiłkowe" opierają się na schematach które można rozwiązać i po części oszukiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2013 o 19:42, Bracio napisał:

Kto kupuje X360? Ludzie którzy interesują się grami ruchowymi oraz piraci :).

1) Nie mam kinecta :(
2) Nie piracę gier :(
I co teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 10:29, L33T napisał:

> Kto kupuje X360? Ludzie którzy interesują się grami ruchowymi oraz piraci :).
1) Nie mam kinecta :(
2) Nie piracę gier :(
I co teraz ?

Zawsze się znajdą wariaci którzy kupią Xboxa dla Forzy :P

A tak całkiem serio to nie wyobrażam sobie PS3 z 12gb dyskiem. Opłacam PSPlus i na dysku mam już ze 120 gb pełniaków w ramach tego abonamentu (i to wcale nie crapów, a tytułów takich jak Mortal Kombat, czy Batman:Arkham City). Ludzie kupują produkt w ciemno, bez przyjrzenia się bliżej wszystkim możliwościom i taki jest efekt. Albo, co może niektórych zatrwożyć i zmrozić krew w żyłach, po prostu wolą Xboxa, jego pada i to, że mapy do Call of Duty wychodzą na niego wcześniej. Tzn. mają inny gust i odmienne zdanie. Przerażające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 10:29, L33T napisał:

> Kto kupuje X360? Ludzie którzy interesują się grami ruchowymi oraz piraci :).
1) Nie mam kinecta :(
2) Nie piracę gier :(
I co teraz ?


Kupiłeś X360 dla innych powodów ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Tyle że gry na kinecta są słabe, a ogladałem sporo recenzji w wykonaniu jankesa, który
> ma xboxa.
> Sam kinect w tych grach, rzadko kiedy dobrze działał.

Powiedz to tym wszystkim osobą, które świętnie się przy tym bawią. Jak mniemam przy ps move i innych czujnikach ruchu wszystko działa bez zarzutów, jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2013 o 15:27, Bracio napisał:


Kupiłeś X360 dla innych powodów ;).


Napisz coś jeszcze to się pośmieję. Rozumiem, że każdy kto korzysta z XBL też jest piratem? Na PC też sami piraci? Jedyną dobrą konsolą jest PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2013 o 17:09, maAtis9988 napisał:

Napisz coś jeszcze to się pośmieję. Rozumiem, że każdy kto korzysta z XBL też jest piratem?
Na PC też sami piraci? Jedyną dobrą konsolą jest PS3?


Ty to powiedziałeś, że każdy kto korzysta XBL jest piratem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2013 o 17:35, Bracio napisał:


Ty to powiedziałeś, że każdy kto korzysta XBL jest piratem ;).


Trzeba mieć IQ na poziomie tostera, żeby nie zrozumieć o co mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 17:37, maAtis9988 napisał:

Trzeba mieć IQ na poziomie tostera, żeby nie zrozumieć o co mi chodziło.

i z innego tematu

Dnia 11.01.2013 o 17:37, maAtis9988 napisał:

Plejszit jest takie popularne w Polsce, bo cebulaki nie mają pieniędzy na płatny online.

Degrad -1, z Twoją kartoteką naprawdę powinieneś bardziej uważać na słowa, w tym drugim wypadku uległeś co prawda prowokacji ale zamiast zgłosić prowokatora odpowiedziałeś mu dokładnie tym samym co nie jest tutaj akceptowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować