Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Brutal Legend trafi na PC?

37 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2013 o 12:30, Amereje napisał:

Ta gra na klawiaturze i myszce będzie całkowitym bublem. W takie coś gra się na padzie.

A co za problem podłączyć pada do PC-ta?

Fajnie by było, zazdrościłem trochę konsolowcom tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 12:34, Jeggred napisał:

A co za problem podłączyć pada do PC-ta?

Jak nie będzie oficjalnej obsługi pada, to powodzenia w mordowaniu się z Xpadderem. I tak, są takie porty z konsol, które nie obsługują pada (Mass Effecty, anyone?)

Samo Brutal Legend jest straszne nierówne - klimat rządzi, muzyka też, humor niesamowity - gameplay''owo to natomiast padaka (zwłaszcza koncerty). Gra cierpi też na typową chorobę gier z otwartym światem - nudne i powtarzalne misje poboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2013 o 12:38, Henrar napisał:

Jak nie będzie oficjalnej obsługi pada, to powodzenia w mordowaniu się z Xpadderem.


Mało chyba bywasz w internetach - poczekaj tydzień, a tysiąc osób zrobi to za Ciebie. Po tym, jak znalazłem w pełni funkcjonalne mapowanie pada od xboxa do Guild Wars 2 nie mam więcej pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 12:45, Daelor napisał:

Mało chyba bywasz w internetach - poczekaj tydzień, a tysiąc osób zrobi to
za Ciebie. Po tym, jak znalazłem w pełni funkcjonalne mapowanie pada od xboxa do Guild Wars
2 nie mam więcej pytań.

A byłbyś taki miły i rzucił linkiem? Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 14:53, Dared00 napisał:

Pierwszy wynik w Googlach

Niekoniecznie pierwszy wynik w wyszukiwarce musi być tym optymalnym. Mi chodziło o taki sprawdzony w boju i naprawdę dobry.

Mimo wszystko dzięki, Dared00. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ta gra na klawiaturze i myszce będzie całkowitym bublem. W takie coś gra się na padzie.

A kto zabrania podłączyć pada do PC? Konsoli nie posiadam ale za to mam pada do PS3 z którego przy pomocy programiku zwanego DS3 Tool bez problemu można zaemulować pada do XBoxa czy. Przechodziłem w ten sposób Residenta 5, ostatnio Assassins Creeda 3. Przy starszych grach niema tez problemu żeby podłączyć kompa do tv i na dużym ekranie pocinać w te gierki. Cena gier na pc wydaje mi się bardziej atrakcyjna. Jedynym minusem jest to, że nie wszystko wychodzi albo wychodzi po takim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 12:38, Henrar napisał:

> A co za problem podłączyć pada do PC-ta?
Jak nie będzie oficjalnej obsługi pada, to powodzenia w mordowaniu się z Xpadderem. I
tak, są takie porty z konsol, które nie obsługują pada (Mass Effecty, anyone?)

Na co komu pad do PeCetowego Mass Effecta !? :D

Generalnie, jeśli to nie jest symulator lotu albo wyścigówka, to pad raczej zbędny. Ja tam generalnie zawsze sobie myszką i klawiaturą daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ta gra na klawiaturze i myszce będzie całkowitym bublem. W takie coś gra się na padzie.

Racja ale teraz pada mieć w pc (tego od xboxa) to mały wydatek a w większość gier gram na nim na pc;)

PS. Jak ktoś nie grał a gra wyjdzie na PC to kupujcie śmiało, jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować