Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - pierwsze screeny!

174 postów w tym temacie

No po prostu rozbawił mnie ostatni screen- listki tego młodego drzewka po prawej są po prostu wyborne, natomiast drzewa w oddali wyglądają, jakby je pożyczono z planu filmowego "Ralf demoka" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 11:12, Witcher1990 napisał:

Skellige to wyspy niedaleko Cintry. Novigrad to miasto z opowiadania Wieczny Ogień. Ziemie
Niczyje- nie było o tym wzmianki w książce, każda kraina miała jakiegoś swojego władcę.
No chyba, że chodzi o tereny na których partyzancko walczyła królowa Meve i gdzie wycinano
cisy.
Na ten otwarty świat bym się tak nie napalał w końcu mówią o tym od 1wszej części


Tak wiem o tym, dlatego wiadomo, że tam nie panuje wieczny śnieg stąd też na screenach po prostu taka pora roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego właśnie się obawiałem. Wszyscy będę w W3 widzieć Skyrima niezależnie od tego czy CDPRed faktycznie tą grą się "inspiruje" czy też nie.
Polscy fani Sapka potrafią sobie wytłumaczyć, że Skellige, że to tacy wikingowie itd. (choć jak widać po niektórych powyższych komentarzach nie wszyscy), ale na boję się, że na zachodzie zaraz będą głosy typu: Witcher 3: The Skyrim Hunt i nikt nie będzie się zastanawiał czy w książkach były takie scenerie czy też nie.
Mam więc nadzieję, że nowy Wiesiek będzie oferował dużo więcej niż to co pokazano na tych screenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda identycznie jak Wiedźmin 2* plus pewnie photoshop był w użyciu ;-) Widać, że "3" przy RedEngine dodano w celach marketingowych.

*Czyli wygląda absolutnie wspaniale, bo W2 zawiesił poprzeczkę maksymalnie wysoko jeśli idzie o grafikę w cRPG. Aż się boję o wymagania, bo teren będzie sporo większy, a pewnie poprawią też przeróżne szczegóły - animacje, oświetlenie, ilość detali, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tego właśnie się obawiałem. Wszyscy będę w W3 widzieć Skyrima niezależnie od tego czy
> CDPRed faktycznie tą grą się "inspiruje" czy też nie.
> Polscy fani Sapka potrafią sobie wytłumaczyć, że Skellige, że to tacy wikingowie itd.
> (choć jak widać po niektórych powyższych komentarzach nie wszyscy), ale na boję się,
> że na zachodzie zaraz będą głosy typu: Witcher 3: The Skyrim Hunt i nikt nie będzie się
> zastanawiał czy w książkach były takie scenerie czy też nie.
> Mam więc nadzieję, że nowy Wiesiek będzie oferował dużo więcej niż to co pokazano na
> tych screenach.
Ale nie cała gra taka będzie tylko mieszkańcy tej wyspy Novigrad to już zupełnie inny ubiór etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tego właśnie się obawiałem. Wszyscy będę w W3 widzieć Skyrima niezależnie od tego czy
> CDPRed faktycznie tą grą się "inspiruje" czy też nie.

To dlatego tak będzie, że twórcy W3 teraz cały czas mówią, że się inspirują Skyrim. Czy się nieświadomie podkładają? Taką scenerią aż się proszą o porównania. A gracze z zachodu już kupili Skyrima. Nie ma celu kupowania drugi raz podobnej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 11:48, Maciej2801 napisał:

Ale nie cała gra taka będzie tylko mieszkańcy tej wyspy Novigrad to już zupełnie inny
ubiór etc


Tak, ja wiem, doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Ale jak na razie CDPR nic innego nie zaprezentował a wiesz jak liczy się pierwsze wrażenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boję się o klimat bo W2 miał iście słowiański fajny klimacik szczególnie genialne Flotsam, takie dosyć mroczne, te barwy, ci ludzie, a tutaj widać już Północ co raczej ze słowianami nie za bardzo się kojarzy, co do grafiki to trochę się zawiodłem bo prawie się od dwójki nie zmieniła ale rozumiem że to jeszcze będzie dopracowane. Trzymam kciuki bo kocham tę serię i szkoda że Geralta już dalej nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje sie zacnie, 11 i 12 wymiata. Wiedzmin 3 jesli am byc czescia ostatnia to niech bedzie tą najlepsza.

Olbaid
Chyba nie grałes w Wiedzmina i Jesteś fanem Skyrima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Prezentuje sie zacnie, 11 i 12 wymiata. Wiedzmin 3 jesli am byc czescia ostatnia to niech
> bedzie tą najlepsza.
>
> Olbaid
> Chyba nie grałes w Wiedzmina i Jesteś fanem Skyrima.
Tak nie grałem w Wiedźmina i jestem fanem TES wszelkiej postaci. I jako fan Skyrima szkoda mi znów tracić czas na klon mojej ulubionej gry. A fani Skyrim to przecież główny target CDP. O ile się nie mylę czytając wywiady z nimi. Według mnie błędem jest konkurencja z Skyrim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nigdy nie będzie klonem Skyrima, jak w ogóle tak można mówić. Dialogi w Wiedźminie, postaci, miasta, sposoby przedstawienia otoczenia zawarte w grach i książce to kompletnie inna bajka ! Dodali trochę śniegu i wikingów i już wszyscy to porównują do Skyrim. Jakże płytki i wyzuty z wyobraźni jest nasz naród a o narodzie amerykańskim już nie wspomnę ! Rodacy zastanówcie się nad tym co piszecie, bo zaraz zrobi się z tych komentarzy FAKT !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak ulepszona dwójka, a że Zabójcy Królów było piękną grą, to raczej nie ma się o co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 12:07, Olbaid napisał:

> Prezentuje sie zacnie, 11 i 12 wymiata. Wiedzmin 3 jesli am byc czescia ostatnia
to niech
> bedzie tą najlepsza.
>
> Olbaid
> Chyba nie grałes w Wiedzmina i Jesteś fanem Skyrima.
Tak nie grałem w Wiedźmina i jestem fanem TES wszelkiej postaci. I jako fan Skyrima szkoda
mi znów tracić czas na klon mojej ulubionej gry. A fani Skyrim to przecież główny target
CDP. O ile się nie mylę czytając wywiady z nimi. Według mnie błędem jest konkurencja
z Skyrim.

Wiedźmin znacząco różni się klimatem od Skyrim, podejściem do sprawy i napewno będzie dużo bardziej urozmaicony. To tak jakbyś powiedził, że nie zagrasz w Sleeping dogs albo Mafie bo to klony GTA tylko trochę inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 11:41, Lordpilot napisał:

Wygląda identycznie jak Wiedźmin 2* plus pewnie photoshop był w użyciu ;-) Widać, że
"3" przy RedEngine dodano w celach marketingowych.


Harpen nie raczył dodać informacji, że pokazane screenshoty powstały z wykorzystaniem starego (czy też dotychczasowego) renderera. Ten "next-genowy" jest obecnie dopracowywany. Niestety, jak znam życie, pismaki będą w 80% korzystać z pierwszego udostępnionego screena. Tak było w przypadku W2, kiedy nawet recenzje okraszano poniższym obrazkiem z pierwszego presspacku:
http://get-2.wpapi.wp.pl/a,61764431,f,upload/e/a/c/eac90908dbf853a83af42ba31a527428/wiedzmin_2_003.jpg

Lenistwo aż zęby bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zimowo-górnicze lokacje to kompletnie nie moje klimaty. Mam nadzieję, że w grze przyjdzie nam odwiedzić jakieś Odmęty, rozległe polany, małe wioski zamieszkałe przez prosty lud. Jeżeli chodzi o lokacje to liderem jest póki co pierwszy Wiedźmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w newsie nie jest dodana informacja o tym, że screeny pochodzą jeszcze z silnika ze starym rendererem - tego z W2. W finalnej wersji ma to wyglądać znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować